58 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Zagrobni zivot  (Pročitano 19854 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Re: Zagrobni zivot
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 03, 2007, 15:04:24 »
Ljudi jedino resenje je da zalozite organe zbog toga mozete da odete u raj, ako postoji reinkarnacija sve jedno vam nisu potrebni i ako posle smrti je samo smrt isto vam nisu potrebni.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 03, 2007, 15:08:58 »
ok ok... ubedio si nas....

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #17 poslato: Oktobar 03, 2007, 15:13:47 »
...
« Poslednja izmena: Mart 22, 2011, 22:41:39 by WingsOfDesire »

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 03, 2007, 15:15:54 »
Ljudi jedino resenje je da zalozite organe zbog toga mozete da odete u raj, ako postoji reinkarnacija sve jedno vam nisu potrebni i ako posle smrti je samo smrt isto vam nisu potrebni.
Auuu... Sta ti bi??!? :skull: :fishy: :skull:

Kao da mu savest nije cista, pa hoce da se iskupi...  ;-) :-P ;-) :-P

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 03, 2007, 21:05:49 »
Da prejedao sam se celog zivota i sad mi jedino iskupljenje ostaje da zalozim organe.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #20 poslato: Oktobar 05, 2007, 15:56:08 »
znaci, i u poslednjem cinu neka podvala...
ma sta mi vredi i posle smrti da odem u raj, kad sam se na zemlji provela kao bos po trnju... onda me pustite u pakao... na tu atmosferu sam navikla.
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 26, 2007, 17:33:58 »
Pobornici kremiranja objasnite mi ovo.Kad neko umro ko mi je drag ja odem na grob i tamo oplakujes pricas itd.Sta sa onim koga kremiraju u bace negde pepeo? Gde ici onda da pi oplakivao pricao sa njim itd.?

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 26, 2007, 17:35:56 »
Gde ici onda da pi oplakivao pricao sa njim itd.?

Brate, ti imas neke paranormalne sposobnosti?

P.S. Ti si iz BG-a... Pa jesi li isao nekad u "Aleju velikana"? Imas tamo pokopan pepeo i Ive Andrica, Zorana Radmilovica itd. Pepeo se sahranjuje i slobodno moz' da ides i oplakujes ga!
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2007, 17:39:28 by heretic »

Van mreže Pinokio

• Ne silazi sa Foruma
  • izjavljena rec obavezuje.
« Odgovor #23 poslato: Decembar 19, 2007, 10:41:46 »
Procitajte Svedenborga ,,Nebo i pakao". Meni je posle te knjige sve bilo jasno. Da zivot posle smrti postoji, tu nemam dilemu. Jedino sam razmisljala o tome kako su rasporedjene duse - raj, pakao...
Svedenborg vrlo lepo objasnjava da je osecanje i stanje duha koje svako od nas poseduje u ovom zivotu kljucno za nase mesto u zagrobnom zivotu. Da vas ne davim sada, ali svaki covek ima auru odredjene boje. I u zagrobnom zivotu duse imaju odredjenu svetlost. SVAKA DUSA SEBI ODREDJUJE MESTO KOME PRIPADA - bas kao i u ovom zivotu. Svako od nas bira okruzenje u kome mu je prijatno- kriminalci pored kriminalaca, glupaci pored glupaka... ako se negde osecas lose,ti bezis otuda. Tako se i duse nalaze onde gde im je prijatno-,,losim" dusama smeta prejaka svetlost i beze u tamu gde im je prijatnije. Ovo sam sve jako pojednostavila, ali to je sustina.

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #24 poslato: Decembar 19, 2007, 17:36:16 »
Nisam pročitao knjigu, ali sada sigurno hoću... Pročitao sam mnoge druge na ovu temu, mada do sada nisam 100 posto siguran da duša nadživljava naše materijalno telo... Ili je to samo naša neizmerna želja da bude tako izgradila sve mitove o tome...
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže Pinokio

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #25 poslato: Decembar 19, 2007, 20:53:53 »
mada do sada nisam 100 posto siguran da duša nadživljava naše materijalno telo.
To je neminovno, jer mi posedujemo energiju koja po smrti mora da se preseli, ona ne moze da se izgubi.
« Poslednja izmena: Januar 12, 2008, 18:56:00 by Pinokio »

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #26 poslato: Decembar 20, 2007, 00:10:25 »
Znam da ne može da se izgubi, ali menja oblik i ko zna u koji oblik prelazi kada telo umre... Ukoliko su naše misli usko povezane sa neuronima, kao što pokazuje nauka, a naša sećanja su sačuvna u obliku belančevina koje se nalaze u neuronima, šta se onda dešava sa našim razmišljanjem kada ono mora da se odvoji od neurona jer su ćelije mrtve...
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže Pinokio

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #27 poslato: Decembar 20, 2007, 12:06:37 »
Verovatno ostaju osecanja. Ne znam da li to moze da se posmatra kroz fizicko-hemijske kategorije. Mozda zato postoji metafizika. Ne mogu da o svemu ovome razmisljam kroz nauku, mada je Stiven Hoking na pragu da dokaze fizicko postojanje Boga. Meni je presudno ono unutrasnje osecanje da nesto postoji, da je nesto bas tako, kad si siguran da si u pravu-znas na sta mislim?

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #28 poslato: Decembar 20, 2007, 13:19:12 »
Naravno da znam na šta misliš i to je nešto što i mene vuče da verujem, i siguran sam da postoji "nešto" jer su hiljade, a verovatno i milioni ljudi imali iskustva susreta sa onim što zovemo "duša", duh, paranormalni doživljaj ili kako već, što sigurno nije izmišljeno...

Van mreže SnebivljivaAzdaja

• Hyper-aktivan član
  • Jer, tamo gde se volimo, nikad nije mrak.
« Odgovor #29 poslato: Januar 12, 2008, 04:11:51 »
hihi
Postoji samo jedan nacin da se sazna..