52 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Svrljig.NET WEB mail  (Pročitano 14914 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Svrljig.NET WEB mail
« poslato: Mart 27, 2008, 15:15:53 »
.
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2011, 11:25:10 by WingsOfDesire »

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Re: Svrljig.NET WEB mail
« Odgovor #1 poslato: Mart 27, 2008, 17:10:36 »
U gornjem levom uglu svi korisnici svrljig.net maila imaju jos dodatne interesantne stvari kao sto su: start page, calendar, documents i sites.

Na start page (mozete mu pristupiti direktno preko http://partnerpage.google.com/svrljig.net) mozete postavljati razne gagete tipa satove, vesti iz sveta, viceve koji se stalno menjaju, igrice, slike modela, vremensku prognozu i jos puno aplikacija koje nudi google. Evo primera:

Na documents stranici mozete uploadovati i deliti dokumenta u zavisnosti od formata mogu biti velicine do 10MB

Na sites stranici mozete vrlo lako i brzo napraviti sopstveni sajt bez ikakvog znanja html-a. Sajt moze biti vidljiv samo za korisnike svrljig.neta ili globalno za sve ljude na internetu.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #2 poslato: Mart 27, 2008, 17:39:58 »
Jos jedna odlicna stvar mozete koristiti svrljig.net nalog za GoogleTalk mesendzer!!!
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Miwosh

• Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 27, 2008, 18:20:33 »
Svrljig.NET WEB mail  je stvarno super! :D  Lak i veoma brz pristup, 6.5 GB free space! + uz svoj mail i jedinstvena web stranica :lol: ;-)  Svaka cast ljudi! 8-)
  miwosh@svrljig.net :lol: moj nalog! ;-)  Koristicu ga i za GoogleTalk, kao sto je Zarej pomenuo... :-) :hvala:

Za vas e-mail  - username@svrljig.net  :mail:

Poslati sledece:

First Name ___________

Last Name ___________

Username ____________

I posaljete to preko  PM nekom od admina ili moderatora! Sifru sami birate kada dobijete vas nalog! ;-)

Web Mail - Uputstvo za prelazak na @svrljig.net - klikni O V D E

Best regards,

you'r Miwosh :svrljignet:

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #4 poslato: Mart 27, 2008, 18:54:44 »
ou, jeee.. odusevljenje... salva aplauza... genijalno, genijalno!
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #5 poslato: Mart 28, 2008, 12:33:24 »
Ja samo da dodam da u parametrima možete podesiti, ukoliko niste vični sa engleskim jezikom, da vam ceo webmail bude na srpskoj ćirilici. Super stvar ! Ja sam otvorio svoj web mail na svrljig.net i prebacio svu moguću poštu na njega tako da jednim pogledom mogu da vidim stanje na svim web mailovima  :D
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #6 poslato: Mart 28, 2008, 23:42:06 »
ja sam odusevljena.... sljaka extra.
svaka cast jos jednom!
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #7 poslato: Jun 05, 2008, 10:53:04 »
OBAVEŠTENJE ZA SVE KORISNIKE WEB MAILA

Do juce webmail nije lepo radio tj. dešavalo se da zbog greske na domenu neki mailovi uopšte nisu mogli da stignu. Juče je zahvaljujući GoldenDragon-u kvar otklonjen i sad sve lepo fukcioniše.

Još jedan poziv za ljude koji žele da imaju mail sa domenom @svrljig.net da mogu slobodno ovde da se prijave. Za sada ima 30-ak prjavljenih od ukupno 1000 obezbeđenih mailova za članove našeg foruma.
« Poslednja izmena: Jun 05, 2008, 11:09:40 by zarej »

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #8 poslato: Jun 05, 2008, 10:56:30 »

Poslati sledece:

First Name ___________

Last Name ___________

Username ____________

I posaljete to preko  PM nekom od admina ili moderatora! Sifru sami birate kada dobijete vas nalog!

Web Mail - Uputstvo za prelazak na @svrljig.net - klikni O V D E

Van mreže Nemanja

• Aktivan član
  • **
  • Just live your life free!!!
Odg: Svrljig.NET WEB mail
« Odgovor #9 poslato: April 17, 2013, 13:52:03 »
Koristim @svrljig.net mail vec par godina kao osnovni mail, svidja mi se ovo @svrljig... medjutim danas ne mogu da se ulogujem, izbacuje mi error neki. Kako sam nacuo google vrsi neke promene, jos uvek nzm kakve, ali se plasim da nas ne ugase... Da li postoji sansa da jednog dana ostanem bez svog @svrljig.net maila? :o
Uvijek kad poželim razgovarati s nekim pametnim,
razgovaram sa samim sobom.

http://cache.www.gametracker.com/player/%2e%3APera%3A%2e/188.120.112.30:27015/b_560x95.png

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #10 poslato: April 17, 2013, 23:21:33 »
Raspitaću se kod Zareja pa ti javljam ovde  :uu:
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #11 poslato: April 22, 2013, 09:59:29 »
I ja isto koristim svakaodnevno ovaj mail i nemam nikakvih problema. Sta ti tacno prijavljuje?

Da li si probao na oba linkova
http://mail.svrljig.net/
http://mail.google.com/a/svrljig.net/

Ovaj servis je bio besplatan kada smo se mi prijavljivali, sada se placa ali mislim da nece to da se odrazi na organizacije koje vec imaju besplatan. Cak iako bude tako uzecemo placenu verziju, tako da ti ili bilo ko ko jos koristi ovaj mail imace ga uvek naravno besplatno :).

Info za ljude koji koriste ili se odluce da koriste ovaj mail:
Jedina mana za sada je sto ne moze da se koristi za youtube, skoro sve ostale google servise podrzava(Drive, Docs, GTalk...) uklucujuci i povezivanje na android telefonu kao glavni google nalog.

Promena passworda je moguca jedino ako kontaktirate mene ili mega gamesa putem maila ili pp, nakon toga mi vam podesimo da prilikom sledeceg logovanja unesete novu sifru.

Van mreže Nemanja

• Aktivan član
  • **
  • Just live your life free!!!
« Odgovor #12 poslato: Maj 24, 2013, 01:28:05 »
Neka njihova greska je bila u pitanju... Resio se prob sam od sebe i presrecan sam. :)

Jako sam ponosan kad me neko pita za mail a ja mu kazem neca@SVRLJIG.NET ^_^
Uvijek kad poželim razgovarati s nekim pametnim,
razgovaram sa samim sobom.

http://cache.www.gametracker.com/player/%2e%3APera%3A%2e/188.120.112.30:27015/b_560x95.png