381 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: NLO (UFO's)... ET's... I want to belive...  (Pročitano 24279 puta)

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
Re: NLO (UFO's)... ET's... I want to belive...
« Odgovor #15 poslato: Septembar 03, 2007, 09:01:53 »
Citat
A jel neko cuo pricu koja je ovih dana bila na Laseru? U nekom selu kod Nisa neka zena videla vanzemaljca, pozvala komsije, pa ga jurnili gvozdenim vilama i motikama .

Pa ja mislim da je to bilo gotovo u svim dnevnim novinama...kao i na jutarnjim programima nekih drugih televizija...nije samo Laser to objavio...mada je sam opis te situacije mnooogo smesan...ko zna sta je u pitanju...mozda se samo grupa seljaka dosetila kako da se za njihovo mesto nadaleko cuje ;)
Vrlo moguce, Srbi su ti to

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #16 poslato: Septembar 04, 2007, 01:27:02 »
Malo sam razočaran onim čime se ovde bave članovi foruma... Očekivao sam da se ovoj temi priđe sa više ozbilnosti. Postoje hiljade očevidaca neobjašnjivih događaja vezanih za NLO-e, postoje hiljade snimaka i fotografija... Mnogo toga se može razotkriti i pokazati da je laž, falsifikat... ali postoji mnogo priča, dokaza i očevidaca u čiju istinitost se ne može sumnjati... A opet, sigurni dokazi ne postoje... Ostaje nam samo da verujemo, ili ne.
THE TRUTH IS OUT THERE...
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
« Odgovor #17 poslato: Septembar 04, 2007, 07:30:32 »
G-o-s-t, slazem se sa tobom da se ovde otishlo malo u stranu... shta cesh, izgleda da imamo vishe skeptika  :-\ Ma nisu  :D... siguran sam da cemo uskoro imati sve bolje i bolje postove na ovu temu. Pozdrav!
...it's not the destination, it's the journey.

Van mreže petko

• Moderator
  • Novajlija
« Odgovor #18 poslato: Septembar 04, 2007, 21:15:25 »
Ja licno nisam skeptik po tom pitanju...i gotovo sam siguran da postoji nesto jer je gotovo neobjasnjivo da u ovolikom svemiru jedino postoji zivot na Zemlji....u svom ranijem postu osvrnuo sam se na slucaj u Medjurovu...po onome sto je ta grupa seljaka izjavila za novine, meni to lici na fake  ::)

Evo i adrese pa prosudite sami :)
http://www.kurir-info.co.yu/arhiva/2007/avgust/24/V-09-24082007.shtml
« Poslednja izmena: Septembar 04, 2007, 21:21:00 by petko »

Van mreže Bubica

• Novajlija
  • *
« Odgovor #19 poslato: Septembar 05, 2007, 14:43:55 »
Malo sam razočaran onim čime se ovde bave članovi foruma... Očekivao sam da se ovoj temi priđe sa više ozbilnosti.
Pa ne moze svako da deli tvoje misljenje i da veruje u sve sto im se servira. Ja isto verujem da postoje, ali ne verujem u pricu iz Medjurova. Mislim, "bice koje se klanjalo suncu se pretvorilo u nesto nalik ptici, pa onda selo na nesto sto lici na motor i otislo". I zasto nisu stupili sa nama do sada. Jeste da smo divljaci, ali neka nadju nekog razumnog :-)
Nije misterija ali je nesvakidasnje to sto trenutno dok ovo pisem pada sneg na Kopaoniku!

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #20 poslato: Septembar 06, 2007, 11:57:56 »
Malo sam razočaran onim čime se ovde bave članovi foruma... Očekivao sam da se ovoj temi priđe sa više ozbilnosti.
Pa ne moze svako da deli tvoje misljenje i da veruje u sve sto im se servira. Ja isto verujem da postoje, ali ne verujem u pricu iz Medjurova. Mislim, "bice koje se klanjalo suncu se pretvorilo u nesto nalik ptici, pa onda selo na nesto sto lici na motor i otislo". I zasto nisu stupili sa nama do sada. Jeste da smo divljaci, ali neka nadju nekog razumnog
Nije misterija ali je nesvakidasnje to sto trenutno dok ovo pisem pada sneg na Kopaoniku!

He, pa nisam ni ja mislio da je ovaj "slučaj" ono u šta treba verovati. A ne mislim ni da treba verovati u sve što se čuje i vidi. A i ne želim da ikoga ubeđujem da vanzemaljci, ili život na drugoj planeti postoji. Ja sam samo rekao da treba malo ozbiljnije raspravljati o ovoj temi, razmatrati činjenice, dokaze, pobijanje dokaza, fenomen NLO-a... Šta kako, odakle, zašto i kada je sve to počelo. Možda NLO-i i nisu sa druge planete? Ali pitanje je šta vi mislite o tome? Opšte pitanje NLO-a ne treba povezivati sa događajem u Međurovu jer ovaj događaj nije ni sličan sa ikada opisanim bliskim susretima "treće vrste"...
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2007, 22:02:04 by G-o-s-t »
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #21 poslato: Septembar 10, 2007, 11:43:28 »
ja ne znam zašto se ljudi toliko lože na misao da su jedini u svemiru... gluposti, naravno da ima života na drugim planetama, naravno da ima i NLO i sličnih stvari.
e, sad, ne mogu da poverujem bas u svaku vest i da skočim do plafona kada neko vikne vanzemaljac...
e, sad, ne bih da pređem u teoriju zavere, ali da li je nekom možda palo na pamet da takve glupe i nebulozne priče serviraju upravo oni koji ne bi hteli da se ljudi previše naprimaju na ideju da u svemiru ima još svesnih bića?
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #22 poslato: Septembar 11, 2007, 19:54:34 »
A sta mislite da bi mi zemaljci uradili ako bi za nekih 1 000 000 godina pronasli vanzemaljce negde tamo ali u fazi kada smo mi bili u 19 veku?

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #23 poslato: Septembar 12, 2007, 11:35:58 »
Milion godina je malo preveliki vremenski razmak da bi neko mogao da razmišlja šta će se desiti tada... Pitanje je da li će tada i u kakvom obliku postojati naša civilizacija... Ali sigurno je da američka vlada, pa čak i ruska, iako o tome ima manje informacija u javnosti imaju podatke o NLO-ima i bićima sa drugih planeta o kojima mi ne možemo ni da sanjamo... Možda naša razmišljanja trebamo vezati za to što se već dogodilo, za ono što ljudi već znaju i što su doživeli...

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #24 poslato: Septembar 12, 2007, 11:46:48 »
sta bi radili? pa ja se iskreno nadam da ne bi reagovali kao ljudi, jer ako bi postupili kao ljudi, onda bi verovatno bili fini, smeskali se, ispitali da li planeta ima neka rudna bogatstva, i odjednom bi im na um palo nekoliko novih reci>
geto, rezervat, zivotni prostor, masovno istrebljenje, paraziti... tako nekako verovatno...
zalosno je to sto napredak tehnologije obicno vodi unazadjenju moralnih i dr. vrednosti... bar se meni tako cini.

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
« Odgovor #25 poslato: Septembar 22, 2007, 05:01:48 »
Hmmmm... 1.000.000 godina... Da bi smo razvili tehnologiju da putujemo dalekim zvezdanim prostranstvima i, da otkrivamo, kao i istrazujemo nove vrste, trebali bi da dosta evoluiramo na psihichkom nivou, jer na ovom nivou svesti i umnih kapaciteta ne mozemo smisliti takav "pogon". Onog dana kada to uspemo, necemo vishe razmishljati kao danas... aaaaa... pare... aaaa... resursi, bicemo malo vishe opredeljeni prema drugima i imati dosta drugachiji pogled na Svet, Svemir i vrste u njemu...

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #26 poslato: Septembar 22, 2007, 17:41:13 »
pa, da... trenutno smo isuvise plitki....
samo sto sam ja cvrsto uverena da su resenja putovanja po svemiru toliko prosta, da cemo biti sokirani kada ih provalimo.

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 03, 2007, 11:37:01 »
Da, samo treba da pronađemo gde je zakopana "Stargate"... Posle je sve lako...  :-)

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 03, 2007, 20:10:36 »
Zar nisi cuo? Stargate je jos iz vremena ANTLANTIDE... i trenutno je negde... negde tamo...daleko ili duboko, djavo bi ga znao...

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
Re: "NLO (UFO's)... ET's... I want to belive..."
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 05, 2007, 23:45:41 »
Nemojte mi zameriti, morao sam da obrishem neke postove jer su bili skroz offtopic. Razumem vas, i mene nekad "ponese"  ;-) Da ne bih svakom slao PM, evo obaveshtavam vas ovako. Dakle, vracamo se na temu... "NLO (UFO's)... ET's... I want to belive..."
Pozdrav svima!