154 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Telenor Internet  (Pročitano 2411 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Telenor Internet
« poslato: Mart 14, 2008, 14:37:53 »
Telenor je omogucio jednu interesantnu ponudu pristupa internetu za desktop a prvenstveno za laptop racunare. Radi se o tome da su omogucili brzi internet sa svakog mesta pokrivenog Telenorovom mrezom a potrebno je samo kupiti usb modem ili pcmcia karticu(za laptop) i odgovarajuci internet tarifni paket. Brzina protoka je kako kazu do 1,8Mbps a naplacuje se po protoku u MB. Cene su za nase uslove jos uvek skupe 3GB protoka je 4990din ali se nadam da ce i konkurencija da odgovori i da ce cene da opadnu.

Za vise informacija pogledajte http://www.telenor.co.yu/?section=private&page=5378
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Re: Telenor Internet
« Odgovor #1 poslato: Mart 14, 2008, 15:37:42 »
.
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2011, 11:15:29 by WingsOfDesire »

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #2 poslato: Mart 14, 2008, 16:36:57 »
Hehe nisam video ovu tabelu, ipak nije tolko dobro kolko sam mislio.  Kod nas u Svrljigu verovatno je moguc samo GPRS koji je malo brzi od diulup-a (80Kbps). Dobro je jedino zbog velike pokrivenosti, mnogo vece od bilo koje obicne wireless mreze.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #3 poslato: Mart 14, 2008, 21:12:25 »
to da je gprs brzi od dial-up veze bas i ne stoji. meni prijavi konekciju od 115,2kbps (dial up 54,6) a skida mnogo sporije (sto se ne odnosi i na kredit)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #4 poslato: Mart 14, 2008, 22:43:16 »
Bem li ga nisam ovako koristio gprs samo preko telefona.

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #5 poslato: Mart 14, 2008, 23:29:14 »
ja jesam, ali necu vise:-D
oskudacija:-l

Miwosh

• Gost
« Odgovor #6 poslato: Septembar 18, 2008, 17:56:15 »
Jel zna neko jos nesto o ovom internetu... vidim na tvu non stop reklame...  :gwolf:

Ja nikako da ih pohvatam...

Van mreže robkill

• Aktivan član
  • **
    • My Space
« Odgovor #7 poslato: Septembar 18, 2008, 18:07:34 »
ja mislim da ovaj net nevalja sa nista ! zato sto je mnogo skup i ne moze da se prikljuci u SVRLJIG!!!!!

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #8 poslato: Septembar 18, 2008, 21:02:39 »
prvenstveno je namenjeno poslovnim korisnicima, ipak nije lose u pokretu proveriti mail, ili naci bitne informacije, za kucnu upotrebu je preskup... kako sam video moguce je gratis testiranje, valjda 30 dana.
Neon Genesis Evangelion