279 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: LOST  (Pročitano 10444 puta)

Van mreže Nash

• Aktivan član
  • **
Re: LOST
« Odgovor #30 poslato: Septembar 26, 2008, 00:23:20 »
jer 5. serijal krece tek od februara 2009.

mnogo ima da se ceka....bas bzvz...
Θα σε ξαναβρώ σε βράδια καλοκαιρινά κρυφά φιλιά στα σκοτεινά για πάντα η σκέψη θα γυρνά σε σένα

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #31 poslato: Septembar 28, 2008, 17:36:49 »
aha ima totalno da se ohladimo meni je ova serija bolja od P.B. i heroja...ima kvalitet dosijea X
a imam ja sve epizode miwoshe spremi brdo dvd-a i ponesi pivo ;)

Van mreže Nash

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #32 poslato: Septembar 28, 2008, 23:12:48 »
aha ima totalno da se ohladimo meni je ova serija bolja od P.B. i heroja...ima kvalitet dosijea X

ma ja cu jos jednom sve da odgledam tamo pred izlazak nove sezone.....jer pola cu da zaboravim dok ne krene..... i slazem se da je bolja od ovih ostalih serija....totalno je konfuzna i ne predvidiva..i to je ono sto mi se svidja....
Θα σε ξαναβρώ σε βράδια καλοκαιρινά κρυφά φιλιά στα σκοτεινά για πάντα η σκέψη θα γυρνά σε σένα

Miwosh

• Gost
« Odgovor #33 poslato: Septembar 28, 2008, 23:17:50 »
Meni se svidja zato sto se radnja odvija na pustom ostrvu...  :srce:  Tacno ?

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #34 poslato: Septembar 29, 2008, 07:07:13 »
 Kao veliki fan ove serije slažem se sa vama. Ja sam već počela sve od početka da gledam

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #35 poslato: Septembar 29, 2008, 09:52:27 »
Meni se svidja zato sto se radnja odvija na pustom ostrvu...  :srce:  Tacno ?
negativ gledaj

moracu i ja uskoro da pocnem od pocetka... na kom kanalu se daje?

Miwosh

• Gost
« Odgovor #36 poslato: Septembar 29, 2008, 12:52:39 »
Hmm...sad sam jos vise zaintrigiran...  :'(

Ja sam gledao samo prvi serijal dok se "davao" na pinku... al bilo bas davno... odgledao sam 10 ak epizoda i strasno mi se svidelo... :-[

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #37 poslato: Decembar 16, 2008, 11:25:02 »

Ah, bliži se početak nove sezone Lost-a (21 januar 2009), još samo malo. A do tada, evo malog posta za fanove o (nerazjašnjenim i delimično razjašnjenim) misterijama Ostrva...

Nerazjašnjene misterije :

Black Rock

Black Rock je  britanska trgovačka galija iz 19 veka. Njena priča kao i razlozi prisustva na Ostrvu su misteriozni. Otplovila je iz Engleske 1845 i nikada se nije vratila...
Black Rock je otkriven od strane preživelih sa leta 815 44-tog dana na Ostrvu u sred džungle daleko od obale...
Kako se brod našao tu ?
Šta je bilo sa posadom ?

Adam i Eva

Adam i Eva su imena koja je Lok dodelio leševima koje su Džek i Kejt otkrili u pećini. Na ostacima Džek je pronašao torbicu sa dva kamena : belim i crnim. Smrt ove dve osobe je nastala pre 50 godina najmanje.

Ko su bili Adam i Eva?
Koji smisao imaju dve pronađena kamena?
Kako su stradali?

Naučna ekspedicija

Naučna ekspedicija je bila sačinjena od 6 članova, među kojima i Danijel Ruso (Mira Furlan).
"Bilo je to 1988. Naš brod je plovio oko Tahiti-a kada smo uhvatili radio poziv u kome se ukrug ponavlja niz brojeva. Promenili smo kurs da potraživmo izvor emitovanja. Strašna oluja nas je nasukala na Ostrvo..."
Naučnici su napravili logor i krenuli u potragu sa izvorom radio signala. Dva meseca nakon dolaska na Ostrvo, pronalaze olupinu Black Rock i svi naučnici, osim Danijel Ruso, bivaju zaraženi nepoznatom bolešću. Da bi im prekratila patnje, ubija svoju ekipu. Ona pronalazi radio toranj i poruku sa nizom brojeva menja S.O.S porukom na francuskom. Ona takođe donosi na svet devojčicu koja biva oteta od strane "ostalih"
16 godina preživljava i luta Ostrvom da bi bila ubijena na kraju 4-te sezone od najamnika.

Koji je bio cilj naučne ekspedicije?
Kako i čime je ekipa bila zaražena?
Šta je bilo sa njihovim brodom?

Nastaviće se  ;)...

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #38 poslato: Januar 12, 2009, 04:39:13 »
...only 9 days left :))) jedva cekam!!!  :lol:

... meni najomiljenija serija ikada!!!
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #39 poslato: Januar 12, 2009, 09:52:48 »

Upravo tako, još samo malo strpljenja. A evo nešto za predjelo :

Small | Large
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #40 poslato: Januar 12, 2009, 13:27:25 »
uh jedva čekam da počne emitovanje novog serijala. Samo se nadam da me neće razočarati kao ona dva brata što bježe iz zatvora... ili od samih njih...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Odg: LOST
« Odgovor #41 poslato: Jun 23, 2009, 13:17:50 »
Jel odgledao neko 5. serijal? Kakvi su vasi utisci? Meni su prvih nekoliko epizoda delovale kao da nema vise nikakvog smisla ali poslednjih nekoliko su izvadile stvari. Suvise su epizode postale napete mnogo mi se vise svidjaju u pocetku kad su bile vise drame a manje akcije, pogotovo prvi serijal gde se se sve po malo otkrivalo.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #42 poslato: Jun 23, 2009, 15:18:20 »
Pratio sam kako je koja epizoda izlazila (dl sa wareza). Inace je poslednji serijal LOST-a 80% cista akcija - tako daaa mi se i nije bas nesto dopao... Drama rulez!

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #43 poslato: Maj 12, 2010, 12:16:19 »
Evangeline Lilly on Letterman, May 10, 2010
Small | Large
!
Neon Genesis Evangelion

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #44 poslato: Jun 07, 2010, 20:46:26 »
 :wh:...
tek sada sam video ovu temu...pa je bas zanimljivo dati komentar kada se serija zavrsila.
ja licno sam odusevljen celom serijom pa cak i njenim krajem. verovatno se u skorije vreme nece pojaviti neka serija ovog kalibra  8-)

cak sta vise, poceo sam da je gledam ponovo i verovali ili ne, i sada mi je zanimljiva.
ZATO..svi vi koji je niste gledali  :boink: ...obavezno pogledajte !

« Poslednja izmena: Jun 07, 2010, 21:43:21 by simce »
@ već dve godine "Prelazi u legendu" @