68 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Starcraft:Broodwar  (Pročitano 15157 puta)

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Re: Starcraft:Broodwar
« Odgovor #15 poslato: Septembar 07, 2007, 20:34:25 »
tačno znam šta bi stojković reko na ovo "bate aj 1na1 ako smete" :) a tu bi već bilo zajebano!

Van mreže void

• Novajlija
  • *
« Odgovor #16 poslato: Septembar 10, 2007, 09:12:28 »
E a kad se samo setim kako se nekad igralo po svrljig-u i kolko smo se lozili da smo marke za _naj_igru_svih_vremena_.

Pa kad vidosmo Nemanju i Zareta kako bilju po tastaturu ko po 'armoniku dugmetaru :))

Svasta se igralo u to vreme i svasta je prolazilo (skauti i 6 baterije anyone? :) ma i partija se retko kad zavrsavala bez kerijeri, a ko je pravio vise od dva gejtveja taj nije bio cist)

I kolko smo se nasmejali kad smo po prvi put gledali Boxer-ove partije. Kao "lele pogle ovog sabana, mi bi ga pokidali za 5 minuta". Al onda smo gledali i gledali iz dana u dan i poceli da igramo na net-u pa kad smo vidli da pobedimo jednog od deset onda nam vise nije bilo smesno :)

Ehe malo dete sam za igru a opet mi se igra pa cu crknem, al odraslo se mora se shljaka *biga...

Pozdrav svima
Live long and prosper!

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #17 poslato: Septembar 11, 2007, 19:10:22 »
E a kad se samo setim kako se nekad igralo po svrljig-u i kolko smo se lozili da smo marke za _naj_igru_svih_vremena_.

Pa kad vidosmo Nemanju i Zareta kako bilju po tastaturu ko po 'armoniku dugmetaru :))

Svasta se igralo u to vreme i svasta je prolazilo (skauti i 6 baterije anyone? :) ma i partija se retko kad zavrsavala bez kerijeri, a ko je pravio vise od dva gejtveja taj nije bio cist)

I kolko smo se nasmejali kad smo po prvi put gledali Boxer-ove partije. Kao "lele pogle ovog sabana, mi bi ga pokidali za 5 minuta". Al onda smo gledali i gledali iz dana u dan i poceli da igramo na net-u pa kad smo vidli da pobedimo jednog od deset onda nam vise nije bilo smesno :)

Ehe malo dete sam za igru a opet mi se igra pa cu crknem, al odraslo se mora se shljaka *biga...

Pozdrav svima
Ja se secam kad je dosao neki Beogradjanin i pricao kako se kod njega u Bg-u igra mnogo bolji starcraft i pricao za neke kolacice kako razbijaju starcraft preko neta(Vanilica,Noblica).Eh da i tad su bili clanovi reprezentacije nase zemlje

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #18 poslato: Septembar 11, 2007, 19:59:51 »
Da..i zamalo batine da popijesh od mene..ja sam igrao sa tim vanilicom i mogu da ti kazem da dechko nishta posebno ne igra..chak sta vise Mita(Xing Da) bi ga ubio na mesto!!!
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
« Odgovor #19 poslato: Septembar 11, 2007, 23:31:18 »
Volim kada mi gol-geteri RK Svrljig-a i DJ-evi drze stranu...  ;D
...it's not the destination, it's the journey.

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #20 poslato: Septembar 12, 2007, 13:26:30 »
ja sam igrao sa tim vanilicom i mogu da ti kazem da dechko nishta posebno ne igra..chak sta vise Mita(Xing Da) bi ga ubio na mesto!!!
Ok

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #21 poslato: Oktobar 08, 2007, 17:05:17 »
veliko finale starcraft-a 2007 u Seattle-u kina vs korea replay na http://sc.gosugamers.net/

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
« Odgovor #22 poslato: Oktobar 10, 2007, 02:41:14 »
Kao sto je i ocekivano, korejski progamer Stork je porazio kineskog progamera Pj u velikom finalu WCG'07 u Sijetlu. Bez obzira na pobedu Pj-a nad sAviOr-om, Stork je bio prevelik zalogaj za Pj-a. U "best of three" finalu, Stork je eliminisao Kineskog protosa u mirror mecu (Protoss vs. Protoss). Tako, sedam godina za redom, zlatna medalja odlazi u Juznu Koreju.
Stork, koji je ovog meseca rangiran kao najbolji StarCraft gamer na Svetu od strane KeSPA je pokazao njgove prave vrednosti cak i na WCG osvojivsi zlatnu medalju. Inace, Stork je zauzeo drugo mesto na drzavnim kvalifikacijama za WCG'07 u Juznoj Koreji, iza HwaSin-a.

Evo njegovih rezultata sa WCG-a.

Stork    > Pj    2-0
Stork    > Mondragon    2-0
Stork    > HwaSIn    2-0
Stork    > sataNik    2-0
Stork    > FiRe    1-0
Stork    > ThuocLao    1-0
Stork    > Ex    1-0
Stork    < White-Ra    0-1

Sa velikim nestrpljenjem ocekujemo replay-eve... Bicete obavesteni istog trenutka kada se pojave na net-u.

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
« Odgovor #23 poslato: Oktobar 10, 2007, 03:04:25 »
sAviOr, Stork, Hwasin u StarLeague playoff-ovima!

GomTV MBCGame StarLeague je dosla do playoff-ova, koji staruju u sredu. U playoff-u se nalaze 16 progamer-a: 9 Terran-a, 4 Protoss-a i 3 Zerg-a. Ako osecate da vam nije dosta Koreanaca na WCG-u, mozete videti Stork-a, HwaSin-a, sAviOr-a i jos 13 progamer-a kako se bore u playoff-u GomTV MBCGame StarLeague. Prvi set meceva krece u sredu, 11.Oktobra u 11:30 CET, gde cemo videti: sAviOr vs. Stork, July vs. TheMania, iloveoov vs. Mind i Free vs. Lomo.
Gledajuci nazad na grupni stage, jedan od top favorita, Sea, nije uspeo da se kvalifikuje u playoff-ove, dok su Kwanro i JulyZerg pobedili u
njihovim grupama. Bice interesantno videti sta ce dva zerga uraditi protiv dva terana (Light i TheMania) u playoff-u.

GomTV MBCGame StarLeague

iloveoov    vs.    Mind   
JulyZerg    vs.    TheMania   
free    vs.    Lomo   
sAviOr    vs.    Stork   
Hwasin    vs.    Bisu   
Light    vs.    Kwanro   
XellOs    vs.    Canata   
Nal_rA    vs.    fOrGG   

Kao i obicno, mecevi se mogu gledati LIVE na MBCGame uz koriscenje SC2.org, koji prenosi MBCGame i OnGameNet stream-ove. Zato, ne zaboravite da se ukljucite u 11:30... sreda.
« Poslednja izmena: Oktobar 10, 2007, 03:07:12 by eax »

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #24 poslato: Oktobar 10, 2007, 16:54:20 »
nesto si pobrkao sreda je 10-og tj danas. pa el 11 ili u sredu?

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
« Odgovor #25 poslato: Oktobar 11, 2007, 01:14:52 »
nesto si pobrkao sreda je 10-og tj danas. pa el 11 ili u sredu?

좋아요... 안녕하세요? 수요 11:30 CET 웃다  :-P

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #26 poslato: Oktobar 11, 2007, 02:10:50 »
znam i mene ponekad zbuni kineski gresi covek :)

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 22, 2007, 17:43:11 »
Evo, imam tu veliku chast da objavim jednu veliku novost  :lol:

Dakle... WorldCyberGames 2007 SC:BW Replays su konacno objavljeni!!

Evo i linka: http://static.gosugamers.net/files/wcg_2007_replays.zip

Shta... josh ste tu?

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 23, 2007, 03:31:24 »
video sam pore tebe  :-P planirao sam da ih skinem ali sam se uspavao i sad vidim skida se nesto drugo...znas kakva su braca jedva cekaju da se okrenes da to iskoriste  >:D

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 26, 2007, 17:12:58 »
Iskreno koliko ljudi aktivno igra starsraft u svrljigu?
Ja cu sigurno krenuti da ga igram kad izadje dvojka,mada trebace tu mnogo vremena da se nauci.