358 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: EXIT 08  (Pročitano 4684 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
EXIT 08
« poslato: Januar 29, 2008, 09:03:16 »
.
« Poslednja izmena: April 25, 2011, 15:00:35 by WingsOfDesire »

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Re: EXIT 08
« Odgovor #1 poslato: April 08, 2008, 16:10:17 »
ja bih iso samo ne znam nista jos o tome moram da pogledam cenu karata+sta od grupa ima...

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: April 20, 2008, 13:18:32 »
ja ideeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-P narucio sam komplet po ceni od 5.490 RSD ( cena je vazila do 15. aprila) sad je malo skuplja, samo me malo nervira procedura, sad mi je stigo neki vaucer pa ce tamo nekog juna da dodje kurir i da donese ulaznicu (nakon provere bar koda sa vaucera) bla bla bla bla....... ^-^
Neon Genesis Evangelion

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #3 poslato: April 20, 2008, 15:34:36 »
U svakom slucaju na Exitu ne mozes a da se ne provedes extra. Cak i da nemas kartu u kampu je neverovatan provod cak i ako nemas kartu za kamp na plazi je jos bolji provod. Nekoliko puta dok se jos nije placao kamp(tacnije uvek se placao ali nije bio ogradjen) sam izbarao da ostanem u kampu iako sam imao kartu za sve veceri. Provod je bio bolji...
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #4 poslato: April 20, 2008, 15:39:13 »
claude vonstroke, sven vath, laurent garnier, booka shade........... auuuuuu
jos jedan razlog zasto ovaj exit ne sme da se propusti: samo glasine ali je moguce da je poslednji u ns, tvrdjava ovo ono pod unesco zastitom pa se kao seli u indjiju, videcemo
Neon Genesis Evangelion

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #5 poslato: April 20, 2008, 16:11:12 »
claude vonstroke, sven vath, laurent garnier, booka shade........... auuuuuu
jos jedan razlog zasto ovaj exit ne sme da se propusti: samo glasine ali je moguce da je poslednji u ns, tvrdjava ovo ono pod unesco zastitom pa se kao seli u indjiju, videcemo

...чини ми се да је на сајту општине Инђија била најављена та могућност пре пар месеци, али само као могућност у некој даљој будућности.
@ već dve godine "Prelazi u legendu" @

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #6 poslato: Maj 07, 2008, 22:57:55 »

Jednodnevne ulaznice za Exit 08 moći će da se kupe u ekspoziturama Erste banke od 2. juna po sledećim cenama:

za četvrtak, 10. jula – 2490 dinara
za petak, 11. jula – 2590 dinara
za subotu, 12. jula – 3090 dinara
za nedelju, 13. jula – 2890 dinara

Jednodnevne ulaznice će biti skuplje na festivalskom ulazu, a moguće je da ih tokom festivala uopšte neće biti, jer se očekuje da će zbog velikog ineteresovanja ove godine ulaznice biti mnogo ranije prodate nego inače.
Četvorodnevne ulaznice se mogu i dalje kupiti po pretprodajnoj ceni od 5490 dinara na internet adresi www.exitfest.org. Cene četvorodnevnih ulaznica u redovnoj prodaji biće 7790 dinara.

Adrese ekspozitura Erste banke u kojima će moći da se kupe ulaznice blagovremeno ćemo objaviti na festivalskom sajtu.
Svi koji imaju bilo kakva pitanja ili nedoumice u vezi sa ulaznicama mogu pisati na ulaznice@exitfest.org

Na ovogodišnjem Exit festivalu nastupiće muzičke zvezde kao što su Sex Pistols. The Hives, Laurent Garnier, Manu Chao, Primal Scream, M.I.A, Sven Vath, Axwell, Nightwish, Tiga i drugi potvrđeni izvođači. Exit 08 održaće se na Petrovaradinskoj tvrđavi od 10. do 13. jula 2008. godine.   

preuzeto sa happynovisad.co.yu

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #7 poslato: Maj 07, 2008, 23:05:43 »
c c c kakve cene, stvarno nisu normalni, u inostranstvu po ceni od 20-50 evra imas festivale sa mnogo boljim gostovanjima itd itd... strasno za nase uslove... Onaj ko ide, neka se lepo provede, po mom misljenju, ovo je i najslabiji Exit do sada, a nerealno najskuplji...
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #8 poslato: Maj 07, 2008, 23:21:23 »
.
« Poslednja izmena: Januar 08, 2012, 11:50:18 by WingsOfDesire »

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #9 poslato: Jul 11, 2008, 19:50:34 »
Počeo Exit

Sinoć je uz tradicionalni vatromet i nastupe glavnih zvezda večeri, NERD-a i Nightwisha, počeo najveći muzički događaj u Srbiji.

Prema proceni naših izveštača prve večeri na Exitu je bilo oko 20.000 posetilaca koji su kružili između nekoliko bina na Petrovaradinu.

U Novom Sadu su se u proteklih nekoliko dana registrovali posetioci iz više od 50 zemalja, među njima čak i nekolicina iz Paname, Singapura i Japana, a tu je i 1.500 gostiju iz Kanade i oko 500 iz Australije.

U okviru tribinskog programa, prvi događaj na Exitu bila je promocija posthumno objavljenog albuma Šabana Bajramovića, u kojoj su između ostalih učestvovali rok novinar Petar Janjatović i nekadašnji premijer Zoran Živković.

Da napomenem kako su udarna imena drugog dana festivala The Gossip, Paul Weller, Primal Scream i Roni Size.

Preuzeto sa Popboxa.com

Da li je neko otišao iz Svrljiga na festival ?
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
omg!
« Odgovor #10 poslato: Jul 13, 2008, 15:17:01 »
Jedna osoba poginula u kampu Egzita

13. jul 2008. |  Izvor: B92, FoNet
Novi Sad -- Jelena Matić iz Paraćina preminula od posledica pada grane na šator u kampu Egzita u Novom Sadu. Dvoje povređenih Makedonaca.

Kako je izjavio direktor Urgentne hirurgije Kliničkog centra Vojvodine Zoran Đermanov, ona je zadobila teške povrede glave i pokušaji reanimacije nisu uspeli. Do nesrećnog slučaja došlo je kada je odlomljena grana topole sa velike visine pala na jedan od šatora.

Prema nepotvrđenim podacima, tešku povredu glave je zadobila Dafina Anastasova (22) iz Skoplja i ona je u životnoj opasnosti.

Teške povrede grudnog koša, koje nisu opasne po život, zadobio je Đorđe Markoski (23) iz Prilepa.

Generalni menadžer festivala Egzit Bojan Bošković rekao je da su organizatori pre početka festivala tražili od nadležnih gradskih preduzeća da izvrše sanitarni pregled drveća i seču rizičnih grana u kampu.

"Radnici 'Gradskog zelenila', uz kontrolu nadležnih iz Zavoda za zgradnju grada, su nekoliko dana uoči festivala obavili taj posao, ali uprkos tome, dogodila se tragedija kad se zbog pojačanog vetra jedna grana odlomila i pala na šator u kojem su se nalazili nastradali", rekao je on.

Gradonačelnik Igor Pavličić rekao je da će gradske vlasti utvrditi ko je iz javnih komunalnih preduzeća Gradsko zelenilo i Zavoda za izgradnju grada bio odgovoran za sanitarnu seču i najavio najoštrije sankcije.

"Neposredno odgovorni za seču stabala su tehnički direktor u 'Gradskom zelenilu' Dragan Šućak i Laketa Radonjić, a u ime Zavoda nadzor je obavljala Agneš Potkornjak, rekao je Pavličić, kao i da će posle istrage uzroka nesreće biti utvrđeno da li još neko treba da snosi deo odgovornosti.

MUP: 3. noći privedena 41 osoba

Novosadska policija je trećeg dana i noći Egzita od 90 osoba zaplenila je različite vrste narkotika i privela 41 osobu, od kojih 38 stranaca, zbog prodaje ili držanja droge.

Kako je navedeno u saopštenju, jedna osoba zadobila je teže telesne povrede, a prethodne noći na Petrovaradinskoj tvrđavi bilo je 39.000 ljudi, preneo je Radio 021.

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #11 poslato: Jul 13, 2008, 15:35:49 »
[logged]zalosno stvarno :( saucesce porodici preminule...[/logged]
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #12 poslato: Jul 17, 2008, 01:14:07 »
tragedija! R.I.P.

Bomber mi prosledio link sa komentarima ljudi koji su bili na EXIT-u pa sam citao njihova iskustva. Da li je neko sa foruma jos bio na ovaj ivent osim Sephiroth-a?

Miwosh

• Gost
« Odgovor #13 poslato: Jul 17, 2008, 04:36:36 »
[logged]Special K :)[/logged]

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #14 poslato: Jul 17, 2008, 21:57:35 »
mali pozziccccc od izgubljenog moderatora............... bio sam, doziveo exit!!!!!! gde da pocnem, gde da stanem, extremno sam se proveo, otiso sam u new now 5 dana pre exita, pio sa englezima, zezao se u kampu (nisam bio u kampu ali upadao)i doziveo predexit atmosferu, zurke na plazi, klosarenje non-stop itd i onda je poceo exit, i sta da vam kazem, masa ljudi... kao hardcore clubber niosam napustao dance arenu, cuo vrhunske DJ-eve, izdvojio bih axwela i clauda, i loooooooodovao svake noci od 23-08 h..... malo i da kenjam;-) preskupo je bilo planirao sam i more ove godine ali to mogu da zaboravim, prasina i to ali ipak je bilo dobro....
Neon Genesis Evangelion