399 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Rad saobraćajne milicije u Svrljigu  (Pročitano 38457 puta)

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
Re: Rad saobracajne milicije u Svrljigu
« Odgovor #75 poslato: Februar 24, 2008, 23:10:44 »
Da, da, ali tada nisu bili policajci.... Još uvek su umeli da razmišljaju...   :-)

(Bez uvrede: ovo je samo šala - pa i onako ih ima bezbroj na račun policajaca)
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže Radonja

• Novajlija
  • *
« Odgovor #76 poslato: Februar 25, 2008, 00:07:31 »
Kao sto moja majka rece..pandur nikad ne moze da ti bude prijatelj ;-)
Moze... Ja sam sa par njih bio u istom odeljenju u srednjoj... I to su bili nezaboravni dani najboljeg druzenja...

tako je vaske
a znam da i azdaja ne misli to sto pise

Van mreže Radonja

• Novajlija
  • *
« Odgovor #77 poslato: Februar 25, 2008, 00:14:00 »
Da, da, ali tada nisu bili policajci.... Još uvek su umeli da razmišljaju...   :-)

(Bez uvrede: ovo je samo šala - pa i onako ih ima bezbroj na račun policajaca)

poz gost,
da sam hteo da se krijem nikad ne bi stavio svoj nadimak od prvog razreda osnovne skole i niko ne bi provalio ko sam

a sto se tice sala slusam ih svakodnevno od prijatelja i to mi ne smeta

mislim da svoj posao radim kako treba

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #78 poslato: Februar 25, 2008, 00:23:00 »
polako skrecemo sa teme.
da i ja kazem nesto... u svrljig nisam imao problema a i slabo vozim kad sam tamo, dodjem kolima ali ne vozim po svrljig. kad izlazim uvece uvek pesacim, mali je grad pa tako, a kad je mnoooogo hladno pozovem taxi.
Neon Genesis Evangelion

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #79 poslato: Februar 25, 2008, 08:41:02 »

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #80 poslato: Februar 25, 2008, 09:25:53 »
.
« Poslednja izmena: April 26, 2011, 19:53:06 by WingsOfDesire »

Miwosh

• Gost
« Odgovor #81 poslato: Februar 25, 2008, 10:18:35 »

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #82 poslato: Mart 19, 2008, 20:37:39 »
juce idem ja za selo... i kod cetkare - stop. stoji traktor. pogled dole i onda naglo kocim: u blatu lezi covek, pored njega unistena mazda, brisaci jos rade....
po recima traktoriste, pre par sekundi se istumbao par x po oranju, izleteo iz mazde, ona preletela preko njega...  shok je trajao nekoliko trenutaka, i onda ajmo u spasavanje. kisa lije, blato, oranje. ja se nekeko setio broja doma zdravlja, pozvao ih i posle jedno 3 ponavljanja sestra je skapirala sta je. reko sam joj i da zove policiju. u medjuvremenu smo digli coveka, bio je skroz nesvesan (reklo bi se i pijan, ko zna) posle 2-3 minuta eto policije. sta, kako ,ovo ono. desetak minuta a hitne jos nema. ni posle mozda 15 min nisu stigli, pa ga je odvezao neki covek koji je naisao u medjuvremenu. Hocu da kazem, nedao bog da nekome zatreba hitna u svrljigu...
policiji pohvale
« Poslednja izmena: Mart 19, 2008, 20:40:15 by Dare »

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #83 poslato: Mart 19, 2008, 21:14:28 »
na muci se poznaju junaci...
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #84 poslato: Mart 19, 2008, 21:35:15 »
juce idem ja za selo... i kod cetkare - stop. stoji traktor. pogled dole i onda naglo kocim: u blatu lezi covek, pored njega unistena mazda, brisaci jos rade....
po recima traktoriste, pre par sekundi se istumbao par x po oranju, izleteo iz mazde, ona preletela preko njega...  shok je trajao nekoliko trenutaka, i onda ajmo u spasavanje. kisa lije, blato, oranje. ja se nekeko setio broja doma zdravlja, pozvao ih i posle jedno 3 ponavljanja sestra je skapirala sta je. reko sam joj i da zove policiju. u medjuvremenu smo digli coveka, bio je skroz nesvesan (reklo bi se i pijan, ko zna) posle 2-3 minuta eto policije. sta, kako ,ovo ono. desetak minuta a hitne jos nema. ni posle mozda 15 min nisu stigli, pa ga je odvezao neki covek koji je naisao u medjuvremenu. Hocu da kazem, nedao bog da nekome zatreba hitna u svrljigu...
policiji pohvale

...даре свака част..!!!
@ već dve godine "Prelazi u legendu" @

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #85 poslato: Mart 19, 2008, 21:46:37 »
...ево имам једну примедбу на рад саобраћајне полиције у сврљигу.
   наиме у самом центру града ,на тротоару поред судске зграде, већ годинама стоји возиоло радника суда.
   иначе "тротоар" је место предвиђено за пешаке, тако да је та страна улице увек блокирана и пешаци морају да заобилазе ауто тј. у питању је џип и да прелазе на коловоз.
   ако је закон исти за све чуди ме само да то не примећују наши саобраћајци.
   замислите тај исти случај али на супротној страни центра града...паркирам ја своје ауто испред вескове радње и уопште га не померам одатле годинама... ^-^

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #86 poslato: Mart 19, 2008, 21:50:39 »
Xaxa, Simce, taj auto stoji na istom mestu jos od kad sam ja ucio da hodam! Njegovo pomeranje je pre posao za Supermena ili, u najmanju ruku, industrijskog hirurga! :)

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #87 poslato: Mart 19, 2008, 21:59:57 »
...па нисам баш сигуран. чини ми се да је регистрован и да је у возном стању.
   а и да није - какве то има везе. имам и ја један фићин комби који је у сто пута горем стању. ајде онда сви да дотерамо своје кршеве и напаркирамо по центру  :-0
   мислим предлог нема везе с мозгом али би у том случају саобраћајна полиција одмах реаговала и написала казну бар за непрописно паркирање  ^-^

Van mreže simce

• Prelazi u legendu
  • under-construction
« Odgovor #88 poslato: Mart 19, 2008, 22:09:14 »
Xaxa, Simce, taj auto stoji na istom mestu jos od kad sam ja ucio da hodam! Njegovo pomeranje je pre posao za Supermena ili, u najmanju ruku, industrijskog hirurga! :)

:-) :-)...ти си баш рано проходао

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #89 poslato: Mart 19, 2008, 22:14:47 »
Ma sve je to tacno, ja sam malo neozbiljan. Ali s druge strane, oni (sud) nemaju svoj parking, a u blizini nema ni javnog parkinga, te se snalaze kako moraju. Sta ces... Izgradnja podzemnih garaza bi bilo dobro resenje, ali s obzirom na cinjenicu da nam ni putevi nisu asfaltirani, ne isplati se. Ako nas zaobidje sudbina iz filmova Rabid, 28 Days Later i I Am Legend ( sto je u osnovi jedan te isti film :) mozda takvo resenje i uzmemo u razmatranje.