58 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Rad saobraćajne milicije u Svrljigu  (Pročitano 38564 puta)

Van mreže SnebivljivaAzdaja

• Hyper-aktivan član
  • Jer, tamo gde se volimo, nikad nije mrak.
Rad saobraćajne milicije u Svrljigu
« poslato: Januar 16, 2008, 02:15:49 »
Koliko vas cesto zaustavljaju i kaznjavaju dok se vozite kolima?Ja mislim da su se previse isforsirali u tome..
« Poslednja izmena: Novembar 01, 2009, 20:59:10 by mega games »

Miwosh

• Gost
Re: Rad saobracajne milicije u Svrljigu
« Odgovor #1 poslato: Januar 16, 2008, 02:29:47 »
Od kad imam dozvolu zaustavili me samo jednom,i kaznili samo jednom...ode mi uskoro dozvola na 3 meseca... :'( :'( :'( :'( :'(

Mada je to ok,greska je bila moja ... :(

A ono sto nije ok je... :bm:

Inace radom policije u Svrljigu uopsthe nisam zadovoljan...mislim da bi trebala neka reforma uskoro u policiji...posebno u nasem gradu,jer sam letos non stop nailazio na "policajce" koji nisu bas sposobni za taj posao i fizicki i psihicki...ponekad se zapitam kako su dospeli na tom radnom mesto ako ne zadovoljavaju odredjene kriterijume...

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #2 poslato: Januar 16, 2008, 02:54:11 »
Pa ni mene ne zaustavljaju često, odnosno, može se reći vrlo retko... Ipak očekujem da me pozovu u zatvor zbog neplaćene kazne od 6.500 din. napisane u Nišu... Šest dana... pa možda i bollje da odem nego da im platim to kada se već ne osećam krivim (nisam propustio vozilo na kružnom toku koje nije bilo ni blizu)...
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Miwosh

• Gost
« Odgovor #3 poslato: Januar 16, 2008, 03:06:23 »
Ja mislim da te novcane kazne i oduzimanje dozvole...i td. kad je u pitanju bezbednost u saobracaju ne pomazu uopste,ne kazem da ne treba da postoje vec da treba da se nadje neki originalan nacin pokazati gradjanima kakve posledice sve mogu da budu i to na neki bas poucan i originalan nacin...

Pa ni mene ne zaustavljaju često, odnosno, može se reći vrlo retko... Ipak očekujem da me pozovu u zatvor zbog neplaćene kazne od 6.500 din. napisane u Nišu... Šest dana... pa možda i bollje da odem nego da im platim to kada se već ne osećam krivim (nisam propustio vozilo na kružnom toku koje nije bilo ni blizu)...
gluposti...i zbog sitnica moze da se desi cudo...ma plati im,ako znas da nisi pogresio,nek se najedu i napiju od tih para...ako im je to bila prvobitna namera,a koliko ja vidim to je namera svakog policajca,stvarno sam razocaran u njihov "rad"... :'(

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #4 poslato: Januar 16, 2008, 09:48:11 »
Jedan lik je izgubio dozvolu i izvadio duplikat. Onda je dobio zabranu na 3 meseca i policija je došla na vrata da mu udari pečat. Međutim izađe njegov brat i slučajno pronađe ovu prvu dozvolu koja se vodila kao izgubljena i milicija udari pečat na nju. Kad su otkrili grešku lik je zaglavio 6 meseci u zatvor. Zbog kakve sve gluposti može da se ode u zatvor bolje ga ne prizivajte.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #5 poslato: Januar 16, 2008, 10:00:04 »
  Mene obično zaustave, ne trže mi isprave (valjda me znaju), gunđaju ako nisam vezala pojas i kažu da idem dalje. Smeta mi što su formalisti i korumpirani. Pod tim ne mislim ni na jednog policajca posebno. Kad ste videli nekog od njih da zaustavi i kazni nekog od svrljiških moćnika? Inače, podržavam kazne zbog prebrze vožnje i kazne zbog vožnje u pijanom stanju. Previše ljudi strada zbog tuđe gluposti. Naravno, trebalo bi više raditi na edukaciji. Meni lično je dovoljno da pogledam reportaže iz dnevnih novina i da izgubim potrebu za brzinom, nekima treba da se počešaju po džepu a neki, verovatno ni u grobu neće shvatiti u čemu greše.
  Jeste li obratili pažnju na rasulo u saobraćaju četvrtkom pre podne? Policija bi makar tog dana morala da radi svoj posao kako valja.

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #6 poslato: Januar 16, 2008, 11:39:46 »
.
« Poslednja izmena: April 25, 2011, 14:45:42 by WingsOfDesire »

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #7 poslato: Januar 16, 2008, 15:25:34 »
Mene zaustave samo kad vucem prikolicu, ali dzaba :), ima signalizaciju, atest, tablicu... pa onda ima krivo! Planiram da kupim radar-detektor, cisto da ne pazim tamo gde je neko zaboravio znak pre 100 godina. Inace, sa predjenih preko 100 000km u "soferskoj" karijeri, jos me nisu kaznili (kuc, kuc u drvo :) )

Van mreže Pinokio

• Ne silazi sa Foruma
  • izjavljena rec obavezuje.
« Odgovor #8 poslato: Januar 16, 2008, 16:15:32 »
Mene su za 10 godina zaustavili samo dva puta i nisam imala problema. Jedini put kad sam bila,zaista, kriva i kretala se u nedozvoljenom smeru, jedva sam izmakla kazni-oprostili su mi(jer sam se vracala sa primanja diplome i drzala je u krilu).
« Poslednja izmena: Januar 16, 2008, 16:17:59 by Pinokio »

Van mreže petko

• Moderator
  • Novajlija
« Odgovor #9 poslato: Januar 16, 2008, 17:46:21 »
Istinit dogadjaj od pre 7-8 godina...

Zaustavlja me saobracajna policija (mislim da su dosli iz Nisa) kod "Garavog sokaka"

Policajac: Dobar dan, Vse isprave molim...
Ja: Dobar dan, izvolite... dajem mu isprave
On: Gleda isprave i kaze...momak, moras na vanredni tehnicki...
Ja: Da idem sam ili idete i vi?
On: Samo ti idi, doci cemo i mi...

Stizem do tehnickog pregleda, izlazim iz auta...docekuje me radnik teh. pregleda i pita sta mi treba...
Ja: Gospoda policajci me poslali na vanredni tehnicki...
Radnik: Sve, sve, ali gospoda tesko da su... :) nego, hajde uvezi auto da ga proverimo...

Uvezem ja lepo auto, isproverava radnik kocnice...isteram auto iz valjaka i u tom momentu dolaze policajci...
Ulaze tamo u radne prostorije, ulazim i ja...
Policajac se zavali u stolicu i pita onog radnika...Jel' sta je bilo sa ovom "stojadinkom"?
Radnik: U redu je, dobro koci.
Policajac (zabezeknut) : Ova "stojadinka" dobro koci?????
Radnik: Da.
Policajac: Ej, dete mu je*em...
Ja: Jel' to znaci da mogu da idem?
Policajac: Ajde, bezi!

Da ne pominjem da sam im tog dana bio zadnja musterija i najverovatnije su hteli da me malo oderu pa da odu na rucak u neku kafanu...ali, cvrc :-P  :lol:

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #10 poslato: Januar 17, 2008, 12:27:45 »
khm, mene zaustavili jedared kad sam bila u prolazu, tu kao nesto zveketali... ali su u odnosu na Borane mali macici.
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #11 poslato: Januar 17, 2008, 14:07:34 »
Ja imam drugara koji je položio iz prve vozački u Boru a posle 2 godine me pitao zašta služi puna a zašta isprekidana linija. :-)
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #12 poslato: Januar 17, 2008, 14:11:26 »
.
« Poslednja izmena: April 25, 2011, 14:44:24 by WingsOfDesire »

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #13 poslato: Januar 17, 2008, 14:13:24 »
Ja imam drugara koji je položio iz prve vozački u Boru a posle 2 godine me pitao zašta služi puna a zašta isprekidana linija. :-)
Pa to sto su isprekidane trake je peshacki prelaz... Tu se peshaci... I tako to... A ove pune linije su valjda neka fasada zgrade... Sta ja znam....

vaske, cuti ne pricaj nista... lol.

zna se kako se u boru polaze... izvozis obuku u nekom od gradova srbije, platis 200/500 eura i dobijes dozvolu ne moras ni da se pojavis.
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #14 poslato: Januar 17, 2008, 16:19:40 »
Pa to sto su isprekidane trake je peshacki prelaz... Tu se peshaci... I tako to... A ove pune linije su valjda neka fasada zgrade... Sta ja znam....

vaske, cuti ne pricaj nista... lol.

zna se kako se u boru polaze... izvozis obuku u nekom od gradova srbije, platis 200/500 eura i dobijes dozvolu ne moras ni da se pojavis.
A tebe kolko je kostalo :-) ?