47 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Anketa

Da li varate?

Nikad nisam prevario/la, nisam ni pomislio
Nisam prevario/la, ali sam pomislio/la na prevaru
Prevario/la sam voljenu osobu.
Naravno da jesam ko danas ne vara.
Samo vracam milo za drago.

Autor Tema: Da li varate???  (Pročitano 29530 puta)

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
Re: Da li varate???
« Odgovor #60 poslato: Novembar 05, 2008, 16:23:41 »
...sta li sam ja u celoj ovoj prici drugari? lol lol lol

ti si car.. :srce: :srce: 

Nemam pojma sto si ovo napisao..ti si jos u tinejdzerskim danima naso pravu osobu..i tebi prevare nisu bile potrebne jer si naso osobu koju volis!!!
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #61 poslato: Novembar 05, 2008, 16:24:54 »
 :pray: amen to that!
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #62 poslato: Novembar 05, 2008, 16:37:03 »
"I malo bolje citaj..pise u proslom rodu...i da..dal je to lose ili dobro sto sam varao..moje je..imam iskustva sa tim..mozda mi pomogne da bolje provalim osobu sa kojom sam..da ne moze da me radi kao vola..." то је твоја ствар.
Ја критикујем са своје тачке гледишта и то је моја ствар. Наравно да се не слажемо у мишљењима око тога...
ај сад ћу поновим пошто видим да не капираш шта сам хтео да кажем....
Шта сам хтео да кажем је...ако хоћеш да се проводиш понашаш неодговорно и необавезно онда ниси фази да будеш у озбиљној вези (да се разумемо ја критикујем варања у озбиљним везама) и не тера те нико да будеш с неким у том периоду.
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2008, 16:45:37 by oVermind »

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #63 poslato: Novembar 05, 2008, 16:45:24 »
jeste cika Device..to je moja stvar!!!
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #64 poslato: Novembar 05, 2008, 16:46:32 »
погледај едит чика искусни

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #65 poslato: Novembar 05, 2008, 16:52:06 »
Pa nisam video edit..to si sad uradeo..

Ok..iskreno..sad ni ja nemam neko lepo misljenje sto se tice varanja..glupo od mene bi bilo da sa mojih 24.god se i dalje ponasam kao balavac..ali mi je to nekad bilo zanimljivo...simpaticno,opasno...

Pa ocigledno..da ako imas ozbiljnu vezu i varas svog partnera,nisi spreman na tu ozbiljnu vezu..totalno ocigledno!!!
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2008, 17:05:11 by vuteek »

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #66 poslato: Novembar 05, 2008, 16:57:37 »
apsolutno,ali i ozbiljna veza,kako si napisao predje u rutinu,pa ljudi imaju potrebe da sebi daju malo lufta,dignu adrenalin :diablo1:

Van mreže sanjce

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #67 poslato: Novembar 14, 2008, 15:37:43 »
apsolutno,ali i ozbiljna veza,kako si napisao predje u rutinu,pa ljudi imaju potrebe da sebi daju malo lufta,dignu adrenalin :diablo1:

ali opet zavisi od osobe,karaktera,ne mora da znaci...

ja sam protiv varanja definitivno,..ranije nisam obracala paznju i bilo mi je bas svejedno,ali sad vise ne...kad sam s nekim onda sam samo s njim i to je kraj,apsolutno me vise nista tj.niko ne interesuje!!!
Mnogo puta u zivotu krenem,a onda stanem jer ne znam gde sam...Mnoge reci cujem svakog dana,one uglavnom bole,samo me retke cine srecnom...

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #68 poslato: Novembar 17, 2008, 11:55:21 »
ne varam,jel nemam koga ;),sto je izjavio jedan moj prijatelj ko ima bolje,siroko mu polje :lol:

Van mreže SnebivljivaAzdaja

• Hyper-aktivan član
  • Jer, tamo gde se volimo, nikad nije mrak.
« Odgovor #69 poslato: Novembar 26, 2008, 22:18:19 »
"Upravo tako..zezao sam se..ludovao,pa i varao...i ne kajem se..
:girlsigh:
Propustila sam nesto? :100on: :hvala:
 ;)

Van mreže miwenitza

• Prelazi u legendu
« Odgovor #70 poslato: Novembar 30, 2008, 01:07:21 »
Samo mi nije jasna jedna stvar,i to bih da pitam one koji varaju...U cemu je zadovoljstvo?Zar nije bolje raskinuti pa biti sa nekim drugim nego znati da nekog povredjujes/tek ces povrediti? :-(
Lazni osmeh je trijumf slomljenih dusa....

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #71 poslato: Decembar 01, 2008, 00:45:34 »
Sama cinjenica da nekog varas, znaci da ti do te osobe nije stalo i da je ne volis.

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #72 poslato: Decembar 01, 2008, 20:56:46 »
"Upravo tako..zezao sam se..ludovao,pa i varao...i ne kajem se..
:girlsigh:
Propustila sam nesto? :100on: :hvala:
 ;)
haha jesi, propustila si da vidiš navodnike :P  :-) svašta od tebe  :boink:
« Poslednja izmena: Decembar 01, 2008, 20:58:50 by oVermind »

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #73 poslato: Decembar 01, 2008, 22:04:52 »
Sama cinjenica da nekog varas, znaci da ti do te osobe nije stalo i da je ne volis.

ne da ne volis - vec da ne postujes...Prevara je stvar poverenja/nepoverenja a ne ljubavi..ne vara se jer si zavoleo nekog/neku pa ti do onoone s kim/kojom si vise nije stalo, nego jer si izgubio poverenje u  to voljeno bitje...a kad se to desi potpuno ti je svejedno sta i s kim/kojom radis...bar je neko moje iskustvo
NIKAD ROBOM

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #74 poslato: Decembar 03, 2008, 22:59:49 »
Postovanje je deo kulture i vaspitanja samog coveka.Prevara je znak da u vezi nesto ne stima (da tu nema ljubavi).