43 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Anketa

Da li varate?

Nikad nisam prevario/la, nisam ni pomislio
Nisam prevario/la, ali sam pomislio/la na prevaru
Prevario/la sam voljenu osobu.
Naravno da jesam ko danas ne vara.
Samo vracam milo za drago.

Autor Tema: Da li varate???  (Pročitano 29535 puta)

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Re: Da li varate???
« Odgovor #45 poslato: Novembar 05, 2008, 14:28:52 »
ne brini.... svi mi idemo u pakao a ti ces sam u raj  ;)
Neon Genesis Evangelion

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #46 poslato: Novembar 05, 2008, 14:32:31 »
oVermind = MrProper :-)
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #47 poslato: Novembar 05, 2008, 14:34:56 »
priznao-la,ne prinnao-0la,sve se pre ili kasnije sazna.mislis da samo u javnim kucama ima ljudi koji traze provod,zadovoljstvo,promenu u vezi.svingovanje je o.k.ja bih priznala sigurno,why no???tebi svaka cast :-(

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #48 poslato: Novembar 05, 2008, 14:44:27 »
pa da,on je sad sva vesla posisao...svaka chast tebi,al ne mora da znaci da je taj tvoj stav pravi stav..sve u zivotu treba da se proba...ima umetnosti u varanju..nije to samo cisto menjaje partnera a da tvoj partner u vezi ne zna za to!!!
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #49 poslato: Novembar 05, 2008, 15:07:27 »
sto se mene tice, iz moje sadasnje perspektive, gledano mogli bi i zajedno to da radimo, pa da razmenimo iskustva, ne mislim pri tom na promiskuitetno vodjenje ljubavi. :goodluck:
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2008, 15:45:03 by Vasa »

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #50 poslato: Novembar 05, 2008, 15:32:09 »
"ima umetnosti u varanju" има треба знати срати!

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #51 poslato: Novembar 05, 2008, 15:38:33 »
kao ste rece vuutek ranije vise sad manje pa i uopste ne, tako da overminde neke stvari treba da se rade kad si mlad i kad posledice nisu tragicne kako kasnije ne bi imao tripove uhhh kako bi bilo da sam ovo ili ono uradio i onda pokusas i ispadne sr**e veliko.
Neon Genesis Evangelion

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #52 poslato: Novembar 05, 2008, 15:45:39 »
kao ste rece vuutek ranije vise sad manje pa i uopste ne, tako da overminde neke stvari treba da se rade kad si mlad i kad posledice nisu tragicne kako kasnije ne bi imao tripove uhhh kako bi bilo da sam ovo ili ono uradio i onda pokusas i ispadne sr**e veliko.

Možda kasnije nećeš imati ono što zovu kriza srednjih godina.....

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #53 poslato: Novembar 05, 2008, 15:53:04 »
ама разумем ја то ал брате...ал онда буди слободан стрелац па шта упецаш то и .... и кад упецаш онда ..... а не оно ја сам брате ловац а пун ми фрижидер домаћег меса. Битно да сам главни баја кад се скупимо 5 другара и почне хваљење...
извињавам се женском делу форума на изразу али покушавам да ствари прикажем што је горе могуће ;)

Едит: исто важи и за девојке!
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2008, 16:05:40 by oVermind »

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #54 poslato: Novembar 05, 2008, 15:58:52 »

Upravo tako..zezao sam se..ludovao,pa i varao...i ne kajem se..Sad su vec neka druga vremena..drugacije razmiljam i druge stvari zelim..mir najvise...normalnu vezu..

A to sto overmind ne zna da "sere"..pa jbg..tvoj problem..tvoja zajebancija..ne moja..ne opterecujem se time..ipak..od tih prevara mozes dosta toga i da naucis..najvise da sutra kad mozda neko to tebi radi..lakse ces da provalis nego da si "devica" kao gospodin doticni..
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #55 poslato: Novembar 05, 2008, 16:01:35 »
Kad se skupe 5 drugara u kaficu..slabo pricaju o miru u svetu i poplavama u bangladesu...

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #56 poslato: Novembar 05, 2008, 16:02:08 »
ама разумем ја то ал брате...ал онда буди слободан стрелац па шта упецаш то и .... и кад упецаш онда ..... а не оно ја сам брате ловац а пун ми фрижидер домаћег меса. Битно да сам главни баја кад се скупимо 5 другара и почне хваљење...
извињавам се женском делу форума на изразу али покушавам да ствари прикажем што је горе могуће ;)
i devojke varaju samo da znas i to 100x gore nego mi
Neon Genesis Evangelion

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #57 poslato: Novembar 05, 2008, 16:10:41 »
"Upravo tako..zezao sam se..ludovao,pa i varao...i ne kajem se..Sad su vec neka druga vremena..drugacije razmiljam i druge stvari zelim..mir najvise...normalnu vezu.."

ако је варање твој избор и твоја зебанција што тражиш нормалну везу? и шта је по теби нормална веза? Тачно да је ово мој став и не мора и не сме да буде став и осталих...а исто тако и твој став је само твој...
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2008, 16:18:00 by zarej »

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #58 poslato: Novembar 05, 2008, 16:17:54 »
I malo bolje citaj..pise u proslom rodu...i da..dal je to lose ili dobro sto sam varao..moje je..imam iskustva sa tim..mozda mi pomogne da bolje provalim osobu sa kojom sam..da ne moze da me radi kao vola...
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2008, 16:25:13 by zarej »

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #59 poslato: Novembar 05, 2008, 16:21:11 »
...sta li sam ja u celoj ovoj prici drugari? lol lol lol
MySpace     FaceBook     Mixography