44 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Razlika u godinama  (Pročitano 16796 puta)

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
Re: Razlika u godinama
« Odgovor #15 poslato: Januar 28, 2008, 22:48:22 »
Nisu vazne godine. Ima toliko maladih ljudi koji se ponasaju kao da imaju 100 godina. Ima i starijih koji su bas mladi duhom. Kad se zaljubis, ti se ne zaljubljujes u spoljasnjost. Uvek je najvazniji duh, on odradjuje granice.

Bravo Pinokio i UA lunja!!!

Ja znam da svako od nas uvek podje od sebe, tako da je nase misljenje subjektivno, i ja to priznajem.  Ali definitivno ne bih mogla biti sa nekim ko ima 60 godina, pa ma koliko on bio mlad duhom! Pa cak i mladji duhom od mene!

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #16 poslato: Januar 28, 2008, 23:11:31 »
Pa sad ga malo pretera.... 60 : 20.... i nije ti neko poređenje....
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #17 poslato: Januar 28, 2008, 23:26:58 »
Znaci - ipak postoji granica, a?!?

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #18 poslato: Januar 28, 2008, 23:29:58 »
Naravno da postoji, ali samo u srcima to dvoje ljudi....
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #19 poslato: Januar 29, 2008, 01:40:00 »
Apsolutno se slazem sa hiperinflacijom sloboda za svakoga a ne vezana creva. Veza može da funkcioniše samo ako ti sloboda nije uskraćena. Pod ovo sloboda ne mislim u smislu da juriš druge ženske već u smislu da piješ s drugovima u kafanu i sl. društvene aktivnosti.
Pretpostavljam, Zarej da se ta sloboda odnosi i na zene. Mogu i one ,valjda da piju u kafani sa svojim drugaricama!
Naravno da ne žene ne smeju da piju, mnogo je ružno kad vidiš ženu pijanu :-) Šalim se, apsolutno se slažem.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #20 poslato: Januar 29, 2008, 12:12:56 »
I muskarci i zene su rodjeni slobodni. Kasnije u zivotu polako prihvataju neke barijere koje im namece mentalitet, i to je ono sto koci ljude da se osecaju slobodno!

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #21 poslato: Januar 29, 2008, 23:18:57 »
I muskarci i zene su rodjeni slobodni. Kasnije u zivotu polako prihvataju neke barijere koje im namece mentalitet, i to je ono sto koci ljude da se osecaju slobodno!

Pa ne prihvataju ljudi sami barijere, nego im one bivaju nametnute od drugih ljudi uskih shvatanja. Evo, na primer to se sada upravo dešava i ovde, a dešava se mnogo više u svakodnevnom životu.... A ljudi uskih shvatanja ima mnogo više od onih drugih i onda se takva shvatanja prihvataju kao pravila koja sputavaju normalne ljude da normalno žive...

Van mreže Pinokio

• Ne silazi sa Foruma
  • izjavljena rec obavezuje.
« Odgovor #22 poslato: Januar 30, 2008, 13:40:33 »
Kad odrastes naucis da je normalno sve ono sto nekom prija, a ne skodi drugima. Meni, zaista ne smeta ako neko od 20 godina moze da voli nekog od 60. To je, verovatno i moguce. Zrelost ima odredjeni sarm, koji mladi ljudi retko imaju. Mozda je to ono u sta se neko mlad zaljubi. A, ne treba ni da govorim o tome sta je to u sta se stari ljudi zaljube kod mladjih. Ma, sve u zivotu moze da bude lepo ako umes da volis i da napravis da ti bude lepo.

Van mreže mimrush

• Moderator
  • Prelazi u legendu
  • Memini tui memento mei!
« Odgovor #23 poslato: Januar 31, 2008, 11:38:23 »
"Covek ima onoliko godina kako se oseca, a zena onoliko kako izgleda" Bergman

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #24 poslato: Februar 01, 2008, 23:56:02 »
"Covek ima onoliko godina kako se oseca, a zena onoliko kako izgleda" Bergman

:-)  :-)  :-)  :-)

Van mreže zrza

• Novajlija
  • *
« Odgovor #25 poslato: Februar 02, 2008, 01:39:33 »
hahha ma makakva razlika u godinama, ljubav ne poznaje nikakve razlike samo mnozenje i sabiranje.VOLITE SE TO JE ZDRAVO :lol: >:D

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #26 poslato: April 16, 2008, 21:33:24 »
E sad, pre par dana upoznala sam supruga jedne moje rodjake. Ljudi, mozda ja ne umem da volim, i mozda sam i glupa ili sta vec, ali zaista mislim da treba postojati nesto sto se bar granici sa zdravim razumom?!? Ne bih da komentaristem taj susret, ali sto je mnogo mnogo je, zaista!! Mislim da cifra od dvadeset godina ipak nije nesto sto je prihvatljivo... ne kazem da to treba biti kaznjivo, haha, naravno da ne, ali ipak....

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #27 poslato: April 17, 2008, 17:19:42 »
Mislim da ti ipak ne znaš šta hoćeš... Niko te ne tera da se tebi to dopada niti da ti se sviđa, niti da odobravaš. Ali ako je njima to OK, ako oni tako žele da žive i ako tako žive, šta ti tu onda hoćeš?? Kakav zakon pominješ? Jel ona maloletna, jel on senilan? Imaju li staraoce ili ćeš to ti da im budeš?

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #28 poslato: April 17, 2008, 18:32:17 »
Mislim da ti ipak ne znaš šta hoćeš... Niko te ne tera da se tebi to dopada niti da ti se sviđa, niti da odobravaš. Ali ako je njima to OK, ako oni tako žele da žive i ako tako žive, šta ti tu onda hoćeš?? Kakav zakon pominješ? Jel ona maloletna, jel on senilan? Imaju li staraoce ili ćeš to ti da im budeš?

Nesto mi govori da te ova tema vrlo dotice... Imam utisak da se branis, ili mi se cini....

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #29 poslato: April 17, 2008, 19:55:21 »

Nesto mi govori da te ova tema vrlo dotice... Imam utisak da se branis, ili mi se cini....

I tako se svi slatko nasmejasmo.... (znao sam da ćeš da me provališ)....