80 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Call of duty 4 : modern warfare  (Pročitano 2847 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Call of duty 4 : modern warfare
« poslato: Oktobar 15, 2007, 16:37:55 »
Od pre 3 dana je na internetu na raspolaganju demo verzija novog 'zova duznosti', koju sam download-ovao i isprelazio usvim mogucim pravcima  :gammer: ! Kao sto, verovatno ,vec znate, napusten je period iz drugog svetskog rata i akcija je prebacena u sadasnjost. Radi se o celom nivou za singl payer cija se radnja desava u nekoj ratnoj zoni na Bliskom Istoku. Naravno u ulozi ste vojnika ujka Sema koji se bori protiv 'zlih i pokvarenih',ali ipak u ovom slucaju je to nebitno. Bitna je akcija !!! To prshti i puca na sve strane, nema ni sekunde pauze u odvijanju igre. Misije se smenjuju u paklenom ritmu (ciscenje zgrade od protivnika, unistavanje neprijatelskih oklopnih vozila, unistavanje protiv-avionskog mitraljeza,  pruzanje podrske vasoj jedinici sa tenkom). Grafika je na zavidnom nivou (specijalno dim i eksplozije !), a zvucno okruzenje je realisticno.

Dok igra ne izadje, oprobajte se na ovom demou i necete moci da docekate momenat kad budete imali full igru . Moze se naci na p2p, a ja mogu da vam ponudim ove linkove za skidanje :

http://www.worthdownloading.com/download.php?gid=2591&id=12724
http://files.filefront.com/Call+of+Duty+4+Modern+Warfare+Demo/;8774322;/fileinfo.html
http://www.fileshack.com/file.x/11247/Call+of+Duty+4:+Modern+Warfare+Demo

Demo je tezak 1.37 Gb a evo (na zalost  ^-^) minimalne konfiguracije da bi je pokrenuli :
 Win XP/Vista, Pentium IV 2,4 GHz/Athlon 64 2800+/Core 2 Duo 1,8 GHz, 512 Mb RAMa (768 Mo pod Vistom), GeForce 6600/Radeon 9800 Pro.

Igra izilazi na trziste 09.11.2007 a vi do tada vezbajte

PS:rat je to prijatelju...
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
Re: Call of duty 4 : modern warfare
« Odgovor #1 poslato: Novembar 29, 2007, 17:57:48 »

Call of duty 4 : Modern Warfare

Dok Medal Of Honor muku muci da renovira svoju fransizu i vrati se na pocetnu stazu slave, drugi FPS serijal ne prestaje da nas iznenadjuje odrzavajuci svoj nivo kvaliteta kroz epizode. Kao sto znate, ovog puta se napusta period drugog svetskog rata i ubacuju nas u fiktivan konflikt iz sadasnjice. Ovo je nesumnjivo najbolji deo serijala, ali ujedno i najkraci.

Igra je hit !!! Evo kratkog opisa i testa:

Grafika : 16/20

Uprkos odlicnim animacijama i specijalnim efektima, Call of Duty 4 nas ponekad iznenadi nekim teksturama kada im pridjemo previse blizu. Vecinu tih nedostataka i ne vidimo u zaru borbe ali steta sto toga ima.

Igrivost : 17/20

U potpunosti veran igrivosti serijala, Call of Duty 4 je pristupacan i predstavljen poput niza misija koje su scenaristicki poput filma. Tesko je, osim ako niste totalno alergicni na taj zanr igre, a da se ne primite potpuno u igru.

Duzina igre : 10/20

Eh da, tu vec boli , za 5 sati se otprilike zavrsava solo kampanja , a to dodje malo frustrirajuce. Taman ste usli u fazo; kad ono, nema vise. Zato kad ga igrate, staviti nivo tezine na najvisi nivo, uzivanje ce duze trajati. Sreca tu je online mod koji moze da izvadi stvar.

Zvucna podloga : 18/20

Odlicne muzicke teme u pratnji sa fantasticnim zvucnim efektima i glasovima ce vas uroniti u akciju !

Scenario : 14/20

Prvi put pored eksplozivne radnje igra poseduje i scenario koji podseca na sezone serije 24H. Dodajte nekoliko efektnih preokreta u istom i dobicete interesantan scenario za ovakav tip igre.

Ukupna ocena : 17/20

I ovog puta, kao i svakog, oni koji ne vole ovaj zanr igara nece ovog ni ovog puta promeniti misljenje. Ali oni koji vole holivudsku akciju ce biti servirani. Bez sumnje, ovo je najbolji deo serijala. Bez sumnje je bila odlicna ideja da se napusti koncept drugog svetskog rata. Iako next-gen jos nije donela niceg novog igracima FPS-a ipak ih ocekuje veliki spektakl. Samo da solo partija duze traje...

evo linka sa screenshot-ovima iz igre : http://www.jeuxvideo.com/screenshots/00018/00018722_somm_p000.htm

minimalna konfiguracija za igranje : Win XP/Vista, PIV 2.4 GHz, 512 Mo de RAM (XP) 1 Go de RAM (Vista), 3D kartica 128 Mo compatible DirectX 9.0c, 8 Gb prostora na Hdd

preuzeo i preveo sa jeuxvideo.com Sale
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #2 poslato: Novembar 30, 2007, 08:43:14 »
Kako se zove Call of Duty 3 za PC? Postoji li uopste neko mi rece da je nesto kao ekspanzija za dvojku?
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #3 poslato: Novembar 30, 2007, 11:40:33 »
Koliko ja znam, Call of duty 3 nikad nije izasao na PC-u a postoji na old-gen i next-gen konzolama...Da li postoji neka extenzija dvojke na PC-u koju su nasi pirati nazvali trojkom, zaista ne znam...

Van mreže sasami

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4 poslato: Decembar 03, 2007, 22:27:41 »
Call of Duty 3 postoji samo u verzijama za konzole (XboX, PS2, Xbox360) i odličan je, prešao sam par nivoa na XboX-u, grafika je unajmanju ruku kao COD2 za PC, misije su odlično osmišljene, nažalost upravljanje nije komotno na joupad-u tako da od nije to to... Postoji neki ruski nastavak koji se reklamira kao COD3 za PC ali istina je da to nema veze sa životom, probao sam i to je bezveze, bazirano na COD1 engine-u.

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #5 poslato: Januar 05, 2008, 02:57:00 »
e igrao sam cod4, kad stavis sluske znaci perverzija kolko se dobro cuje pogotovo na multiplayer kisa se odlicno cuje cak i krckanje daske u ambaru :D mozes cak i da pozoves helikopter ili bombardere na odredjenu lokaciju is good...