55 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Warcraft TFT: DotA  (Pročitano 6951 puta)

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
Warcraft TFT: DotA
« poslato: Septembar 03, 2007, 16:22:02 »
Sta mislite o tome da krenete da pikate ovo i da malo naucite nesto dok ne dodjem sledeceg raspusta da vas cepam?
Naravno salim se ja... Moze se naci dobrih igraca u Svrljigu

Miwosh

• Gost
Re: Warcraft TFT: DotA
« Odgovor #1 poslato: Septembar 03, 2007, 16:27:03 »
nemoj molim te...slabi smo mi za tebe owako,ali kad dodjesh druga je pricha...;D ;D ;D

I love dota!  :)  and who is the best  ...  :)
« Poslednja izmena: Septembar 03, 2007, 16:30:33 by Miwosh »

Van mreže eax

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
« Odgovor #2 poslato: Septembar 06, 2007, 16:27:19 »
Au, au... Miwosh-e, ovo mu dodje kao neka prozivka. Shalim se naravno  :)
Pozdrav DotA PRO-GAMER-ima!  :)
...it's not the destination, it's the journey.

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #3 poslato: Septembar 07, 2007, 14:29:45 »
Hhahahah..kakve glupe rechi mladoga beogradjanskog balavca..pa dodji sine da to zemka shtone na DOTI!!!
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4 poslato: Septembar 07, 2007, 20:20:46 »
Hhahahah..kakve glupe rechi mladoga beogradjanskog balavca..pa dodji sine da to zemka shtone na DOTI!!!
Sta je pisac time hteo da kaze???

Miwosh

• Gost
« Odgovor #5 poslato: Septembar 11, 2007, 11:14:10 »
Ja mislim da je vuteek mislio da kaze-kad dodjesh u Swrljig mnogo si jaci na rechima nego na delima...vuteek igra dotu 2-3 meseca,a ti 2-3 godine i ipak ga smatram mnogo boljim igrachem...zna team work,zna da me podrzi,i u napadu i u odbrani,a to je sustina igrice...dok ti za razliku od njega nemash nistha od toga,imash samo swoju filozofiju,koja u Doti(za wreme igranja)ne mozhe nichemu da sluzhi... ::)

P.S. Isprawite me ako greshim negde...  :)
« Poslednja izmena: Mart 30, 2008, 22:24:55 by Miwosh »

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #6 poslato: Septembar 11, 2007, 16:48:41 »
Ziva istina gospodine Miwoshe...zna samo da prica..znash on "kuche koje laje ne ujeda"...e to je nash Nesha!!!
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #7 poslato: Septembar 11, 2007, 19:02:22 »
Vi ste se urotili protiv mene.Krivo vam sto sam bolji...
To sto ja pricam u 98% slucajeva stoji na mestu,a to sto sam retko kad imao team koji ce me ispratiti u tome sto kazem to je druga prica

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #8 poslato: Septembar 11, 2007, 20:02:24 »
Ne Nesho..mi igramo dotu iz zadovoljstva i ne lajemo kako znamo i kako smo mnogo dobri igrachi..a ti samo lajesh i kad dodjesh ne igrash bog zna shta dobro..dereshe se klincima u igraonici..

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #9 poslato: Septembar 12, 2007, 13:44:49 »
Ne Nesho..mi igramo dotu iz zadovoljstva i ne lajemo kako znamo i kako smo mnogo dobri igrachi..a ti samo lajesh i kad dodjesh ne igrash bog zna shta dobro..dereshe se klincima u igraonici..

Ovako.Kad god igram u timu redovno meni daju nekog heroja sa kojim ne znaju da igraju.To je uvek neki koji ne moze dobro da farmuje kao void,troll,bone... E sad ja prihvatim tog njihovog heroja uvek zato sto racunam bolje da ja odigram sa njim i da uradim nesto nego da pustim da oni igraju sa tim herojem i da feed-uju.Samim tim ja pustim njih da igraju sa herojima koji ce biti jaki posle 30-40 min bez obzira kako odigrao(osim ako umre jedno 10X).Naravno oni ne nabudze dovoljno tog heroja i tako se desi da izgubimo.
DotA ti timska igra i mora da se igra timski

Miwosh

• Gost
« Odgovor #10 poslato: Septembar 12, 2007, 15:16:50 »
Citat
DotA ti timska igra i mora da se igra timski
...uprawo tako...ali ti nisi timski igrach...to hocemo da kazhemo vuteek i ja,a i nisi igrach 1 vs. 1...znachi nesho menjaj igricu...

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #11 poslato: Septembar 12, 2007, 16:50:32 »
Samo ti nemoj da mi popujes.Kad bi znao koliko mi je krivo sto ni jednom nisam igrao sa tobom za dva meseca koliko sam bio dole

Miwosh

• Gost
« Odgovor #12 poslato: Septembar 12, 2007, 21:07:07 »
Brate,prwo treba kwalifikacija da bi igrao protiw mene,igraj prwo protiw vuteek-a ako ga slucajno pobedish(a ne werujem)tad mozda i mozemo da odigramo neku dotu...a ako hocesh 5 na 5 to je wec nestho drugo...ja sam timski igrach uwek igram za tim i gubljenje je wremena da igrash tako protiw mene...kad wec znam ishod partije...nego trudish se to je dobro josh 2-3 god.pa mozda nauchis nestho...bice bolje ne sekiraj se...pozzz

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #13 poslato: Septembar 13, 2007, 00:59:20 »
Eto nesho..ja i ti 1vs1 pa ako me pobedish onda mozesh protiv miwosha!!!

Nekome treba 2 god da nauchi i SHVATI dotu,,a nekome mnogo manje!!!

Van mreže NesaBg

• Novajlija
  • *
« Odgovor #14 poslato: Septembar 14, 2007, 16:03:50 »
Ajde u redu,u pravu ste.Moze subota(22 septemba) da se najdemo negde i da igramo.Vi organizujte gde i kako.Ja bi vise voleo sport caffe ali samo ako igraju provereni igraci(Mihajlo,Darko,Dule,Vuksan,Milos,Raka,Mali ivan,Stefa itd)