73 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Najbolji antivirus?  (Pročitano 13656 puta)

Van mreže Agent Provocateur

• Novajlija
  • *
Re: Najbolji antivirus?
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 30, 2008, 20:23:58 »
NOD32 - Bez ikakvih problema do sada... :-)

Van mreže comanjoni

• Novajlija
  • *
« Odgovor #46 poslato: Novembar 22, 2008, 11:12:19 »
Ljudi, iskreno svaki antivirus je 10 puta gori od virusa! Najbolji antivirus si ti!!! Samo malo da utrosis vreme u kapiranju kako oni funkcionisu, a za to vam treba 1-2 dana!

Uostalom koliko vas ima poverljive informacije na kompu???

Ako budem imao vremena, napisacu vam tutorial i pokrenuti novu temu posle cega vam antivirus nece trebati!

Pozz

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #47 poslato: Mart 21, 2009, 01:24:14 »
ipak je potreban, ma koliko pazili sta radimo. i meni se za 2 god 3 puta javio i naso virus, poslednji put kad sam ubacio usb flash koji mi je dala drugarica, fleska je bila puna virusa pa me je av spasio :]]] inace ovako stvarno moze i bez, mada su antivirusi sve bolji i bolji i ne jedu memoriju kao ranije, a i masine su jace pa ne vidim razlog kompa bez zastite
Neon Genesis Evangelion

Van mreže ceci-89

• Novajlija
  • *
« Odgovor #48 poslato: Mart 22, 2009, 21:34:54 »
Ja sam do skoro koristio AVG dosta je dobar ali me nervira sto svakog dana treba da se updatuje kako bi stitio komp, sad koristim Avast mislim da je extra antivirus sam se dopunjuje a i zauzima manje ram memoriju i od AVG-a i Kasperskija. Ja ima losa iskustva sto se tice antivirusa Kaspersky i zato ga ne koristim. Ja ti od SRCA preporucujem Avast neces se pokajati a ako ti je potreban link za download javi...

Van mreže Marija82

• Novajlija
  • *
Odg: Najbolji antivirus?
« Odgovor #49 poslato: Februar 21, 2011, 23:10:17 »
Meni je avast vise nego dobar i nebi ga menjala.
kuhinje po meri