84 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Najbolji antivirus?  (Pročitano 13553 puta)

Van mreže marla singer

• Hyper-aktivan član
Najbolji antivirus?
« poslato: Decembar 10, 2007, 22:02:17 »
 Pošto antiviruse downloadujem sa neta (i to dial-up :'() i traje mesec dana, pa, kada istekne, onda mi računar napadnu virusi, pa će da mi opandrkne mališa ^-^ ^-^ ^-^
 Ionako od aprila, kada sam uzela konfiguraciju, nisam preinstalirala Windows, a trebalo bi. Trenutno koristim NOD, kažu da je bolji od Kaspersky?

Adwice from computer experts?

Miwosh

• Gost
Re: Najbolji antivirus?
« Odgovor #1 poslato: Decembar 10, 2007, 22:18:51 »
i ja koristim NOD,i rekli su mi da je dobra,i dowoljna zasthita za Windows,ali samo ako se redowno updajtuje... :-0

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: Decembar 10, 2007, 22:22:56 »
ja koristim neki Avira - Antivirus, sam se update-uje redosvno (skoro svakodnevno - najvise na 2 dana) a sto se tice NOD, mislim da je Kasperski mnoooooooooogo bolji!!
Neon Genesis Evangelion

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #3 poslato: Decembar 10, 2007, 23:13:13 »
nod

Van mreže Ficoman

• Legenda Svrljig.NET-a
  • " NO PAIN, NO GAIN "
« Odgovor #4 poslato: Decembar 10, 2007, 23:40:53 »
Pa Kaspersky naravno! :D Cini da belo bude jos vise belo....

koristim ga vec godinama i mogu da kazem da jos nijednom nije omanuo...naravno uz odgovarajuci update... :-)
" A u ruke Mandušića Vuka, svaka puška biće ubojita.." P.P.Nj.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #5 poslato: Decembar 11, 2007, 02:58:06 »
Sad cu ja malo da vam solim pamet. Ne koristim antivirus nikakav, kao ni ad-aware, spyware, firewall, pop-up blocker i ostale gluposti koristim Linux i savrseno sam bezbedan. Zaboravio sam zadnjih nekoliko godina kako izgleda kad ti kompjuter preopterete svi ti zastitni programi i silni pop-upovi.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #6 poslato: Decembar 11, 2007, 17:58:18 »
Nod 32, mada planiram da se prebacim na F-secure, posto su admini na faxu to vec uradili, a oni valjda znaju sta rade. Sa tim f-secure-om su zabranili download preko torenta u RC-u :(

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #7 poslato: Decembar 11, 2007, 21:05:29 »
I ja koristim F-secure, ali nekako mimo moje volje. Naime, koristim ga kao uslugu svog ADSL provajdera (kao i parental control, antipishing, itd) i mogu reci da za ovih godinu dana nikada nisam imao problema. Redovno se antivirus update-uje i vise upada u moj komp je efikasno sprecen. Moja preporuka : F-secure  (s tim sto ja mogu da skidam torente ;-)).
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Paradox

• Novajlija
  • *
« Odgovor #8 poslato: Decembar 11, 2007, 21:07:09 »
Chitao sam dosta o tome, i mogu vam reci, da se nikada necemo sloziti oko toga koji je najbolji anti virus. To je najbolje sami da vidite, i procenite koji AV je najpogodniji za vash comp... Ako nemate dovoljno jaku mashinu, preporucujem da instalirate Pandu ili McAfee, u suprotnom toplo preporucujem Kaspersky, jer je po meni on najbolji za pronalazak i unishtavanje raznih virusa, trojanaca, crva...
« Poslednja izmena: Decembar 12, 2007, 12:14:55 by Paradox »
Posle svakog pada ustajem, nikad ne odustajem, jaci postajem!

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #9 poslato: Decembar 11, 2007, 21:27:55 »
Chitao sam dosta o tome, i mogu vam reci, da se nikada necemo sloziti oko toga koji je najbolji anti virus. To je najbolje sami da vidite, i procenite koji AV je najpogodniji za vash comp...
Slazem se sa tobom ; najbolje je licno iskustvo u primeni AV ; nije ni namera nekom da ovde namece 'svog' favorita, samo se iznose licna iskustva. Mislim da ce tek sada Marli biti tesko da se odluci koji antivirus da koristi  :-0
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Ficoman

• Legenda Svrljig.NET-a
  • " NO PAIN, NO GAIN "
« Odgovor #10 poslato: Decembar 11, 2007, 22:00:27 »
Kaspersky- da pomognemo bracu Ruse  :rules:

U sustini ako bas ne mozes da se odlucis za anti virus, onda uzmi neki firewall i osecaj se kao u SSSR-u... :surf:
" A u ruke Mandušića Vuka, svaka puška biće ubojita.." P.P.Nj.

Miwosh

• Gost
« Odgovor #11 poslato: Decembar 24, 2007, 19:20:27 »
Danas sam instalirao Kasperski(koristio sam ga pre neku godinu) a izbrisao NOD,mogu wam reci da za sada meni mnogo bolje zawrshawa posao nego NOD... :-0

...samo kad bih nashao i serial key za njega  :'( :'( :'(  owako imam mesec dana probne werzije...a ewo wec prwog dana se fenomenalno pokazao...werowatno cu nadalje njega da koristim...

Van mreže marla singer

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #12 poslato: Decembar 24, 2007, 22:24:02 »

[/quote]
Slazem se sa tobom ; najbolje je licno iskustvo u primeni AV ; nije ni namera nekom da ovde namece 'svog' favorita, samo se iznose licna iskustva. Mislim da ce tek sada Marli biti tesko da se odluci koji antivirus da koristi  :-0
[/quote]

Pa, sada... :-0
Skinula sam sa neta novi NOD i vrlo sam zadovoljna. Prvo, prečistio mi je računar, update'uje se svakog dana kada se konektujem, dok mi je Kaspersky dosađivao na pola sata da ga apdejtujem.
Iz dosadašnjeg iskustva, nekako.. NOD
Ali, hvala na savetima. Sada bar mogu da eksperimentišem

Van mreže Paradox

• Novajlija
  • *
« Odgovor #13 poslato: Decembar 25, 2007, 01:29:05 »
Danas sam instalirao Kasperski(koristio sam ga pre neku godinu) a izbrisao NOD,mogu wam reci da za sada meni mnogo bolje zawrshawa posao nego NOD... :-0

...samo kad bih nashao i serial key za njega  :'( :'( :'(  owako imam mesec dana probne werzije...a ewo wec prwog dana se fenomenalno pokazao...werowatno cu nadalje njega da koristim...

Preporuchujem da opet skinesh kaspersky sa ovog linka shto cu ti dati i naravno licencu za njega da bi ti sve lepo radilo ;)

Kaspersky Internet Security 2007 7.0
Download :
http://rapidshare.com/files/64178807/kis.en.zip http://rapidshare.com/files/64176607/Keys.zip
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2007, 02:14:44 by Sephiroth »
Posle svakog pada ustajem, nikad ne odustajem, jaci postajem!

Van mreže marla singer

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #14 poslato: Decembar 25, 2007, 12:39:20 »
 E, hvala ;-)