57 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Evropski filmovi i retka remek dela  (Pročitano 3751 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Evropski filmovi i retka remek dela
« poslato: Decembar 02, 2007, 05:42:16 »
Ukoliko volite evropske i neholivudske filmove koji se retko gde mogu naći pogledajte sledeći topic [logged]http://projectw.org/viewtopic.php?f=25&t=401484[/logged] Morate biti registrovani da bi videli ovu stranicu.

Ako je neko za razmenu filmova neka stavi šta ima iz ove oblasti, ja sam sa gore sajta skinuo

1. Van Gogh
2. Immoral Tales

Jel zna neko kako se zove na španskom film kod nas ga prevode Sudnji dan? To je crnohumorna drama o svešteniku koji otkriva da treba da dođe antihrist na zemlju i udružuje se sa jednim metalcem i jednim prorokom sa televizije u potrazi za njim. Mnogo dobar film samo ne mogu da ga nađem jer ne znam ime na španskom.

Preporučite neki dobar evropski ili redak film...
« Poslednja izmena: Oktobar 24, 2008, 08:59:41 by zarej »
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
Re: Evropski filmovi i retka remek dela
« Odgovor #1 poslato: Decembar 02, 2007, 12:14:42 »
  Ja svima preporucujem Almodovara. Meni je uvek zanimljiv, ima sarm evropskog filma a ne tupi mnogo.

Van mreže deuterium

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2 poslato: Decembar 02, 2007, 13:27:46 »
Citat
Jel zna neko kako se zove na španskom film kod nas ga prevode Sudnji dan? To je crnohumorna drama o svešteniku koji otkriva da treba da dođe antihrist na zemlju i udružuje se sa jednim metalcem i jednim prorokom sa televizije u potrazi za njim. Mnogo dobar film samo ne mogu da ga nađem jer ne znam ime na španskom.

Gledao sam ga, mnogo je dobar ali ne znam kako se zove u originalu

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #3 poslato: Decembar 03, 2007, 09:53:41 »
  Ja svima preporucujem Almodovara. Meni je uvek zanimljiv, ima sarm evropskog filma a ne tupi mnogo.
Dobar je Almodovar uvek izvuče neku interesantnu i neviđenu perverznu temu. Najbolji njegovi filmovi po meni su: Kika, Živo meso i La Mala educación.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Yuzer0

• Moderator
  • Prelazi u legendu
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2008, 19:17:37 »
Mnogo dobar film samo ne mogu da ga nađem jer ne znam ime na španskom.

Small | Large

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 24, 2008, 09:07:13 »
Hvala Yuzer to je taj film cije sam ime dugo trazio. Ako neko ima da preporuci jos neki redak dobar film ovo je tema za to.