494 gostiju, 1 korisnik

Poslednje poruke

Autor Tema: Omiljeno mesto za vecernji izlazak?  (Pročitano 23335 puta)

Van mreže Nikola Jovanovic

• Moderator
  • Aktivan član
Re: Omiljeno mesto za vecernji izlazak?
« Odgovor #30 poslato: Septembar 15, 2007, 14:05:17 »
Da importujemo, da importujemo, da nam sipa drogu u soci :)

Van mreže ghost_of_navigator

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #31 poslato: Septembar 16, 2007, 22:17:45 »
Da importujemo, da importujemo, da nam sipa drogu u soci :)
   Jel verujes da ga je moj kum, kada je krenula prica oko ovog "droga u soci", pitao da mu sipa jedan sa drogom. Voleo bih da sam video reakciju.
In a world without walls and fences we need no windows and gates

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #32 poslato: Septembar 16, 2007, 22:31:23 »
Da da... to je tako jeftina supstanca... sipas i ne brines...

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #33 poslato: Septembar 18, 2007, 16:54:12 »
Ima josh nekih zaostalih kilograma iz tih zlatnih 90-tih..pa dodjite..!!! :-\
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #34 poslato: Septembar 24, 2007, 22:42:09 »
Nije loše da se svrati samo poooonekad... Jednom u godinu dana recimo. Hmmm...
Uostalom, mesto cine ljudi, a ljude cini mesto.

Bila sam tamo pre nekoliko godina, samo da se podsetim. Ne preporucujem ga ni svojoj ni mladjim generacijama. Oni koji ga ne pamte iz 80-ih ne mogu, na osnovu ovoga sto je sad, da zakljuce kakav je bio nekada a oni kojima je obelezio mladost, kao meni i jos nekima, ... Ma, ne znam, mozda te veceri nisam bila spremna da se susretnem sa duhovima. Sve vreme sam imala neku jezu duz kicme. Atmosfera mi je licila na Silent Hill. Mesto je ostarilo brze i od nas, kao kuce u kojima niko ne zivi. Zao mi je sto sam ga ponovo videla. Ovako, pored svih onih dragih uspomena moram da pamtim i to kako izgleda sada.
 Garaza iz '92. i '93. je bila nevidjeno dobro mesto za izlazak. Izgledala je stvarno svetski i atmosfera u njoj me je podsetila kasnije na Hard rock kafe. Ne znam kako sada izgleda.

Bilo nekad sad se pripoveda.Secam se i ja tih zlatniv vremena i bisernih dana i notji kad si mogao da se provedes svetski i za male pare...Inace Francov kafe kako ga pamtite zvao je se "NO NAME" a Ristin "m&m" , i jesu bili cool i funky, pa na momente i disco...Ono sto cini svaki lokal su musterije i to stalne,a u to vreme se sav krem sakupljao bas u gore pomenutim...Naravno ovde podrazumevam u to vreme mladice i devojke od po 20-25,neki bi rekli cetvrt veka,godina,NISTA FENSI I NAPIRLITANO,vise grunge,jer smo se kompletno lozili na Seatle....Da,znalo je i da se osvane,i da se udje u sank kao u samoposlugu i licno i samostalno natoci pitje,da se sabajle ode kolektivno na burek kod Branke...Druga,prosla vremena...Kao sto rekoh-sad se samo pripoveda i pregledavaju izbledele fotke...Sto se tice Garaze iz 90tih,bila je do jaja...Uvek dobra muzika,fine devojke,frajeri-al' bas frajeri...Sa stilom...Znalo je tu da se raspici i po fliperu koji je jos vise dao shmek samom mestu kao prostoru za izlazak...

Zakljucak:stvarno je steta sto vise nema tih mesta ,tog ambijenta,tih ekipa i provoda...Ali ko sto kaze Cune Gojkovic :"I ne vredi plakati,niti suze liti..."
Kako bilo,da se ne ponavljam-ni ove 2000te nisu smor,samo se lepo organizuj u glavi...Ostalo dodje samo po sebi!!!!!!!!!
NIKAD ROBOM

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #35 poslato: Septembar 24, 2007, 22:48:08 »
Nije loše da se svrati samo poooonekad... Jednom u godinu dana recimo. Hmmm...
Uostalom, mesto cine ljudi, a ljude cini mesto.

Bila sam tamo pre nekoliko godina, samo da se podsetim. Ne preporucujem ga ni svojoj ni mladjim generacijama. Oni koji ga ne pamte iz 80-ih ne mogu, na osnovu ovoga sto je sad, da zakljuce kakav je bio nekada a oni kojima je obelezio mladost, kao meni i jos nekima, ... Ma, ne znam, mozda te veceri nisam bila spremna da se susretnem sa duhovima. Sve vreme sam imala neku jezu duz kicme. Atmosfera mi je licila na Silent Hill. Mesto je ostarilo brze i od nas, kao kuce u kojima niko ne zivi. Zao mi je sto sam ga ponovo videla. Ovako, pored svih onih dragih uspomena moram da pamtim i to kako izgleda sada.
 Garaza iz '92. i '93. je bila nevidjeno dobro mesto za izlazak. Izgledala je stvarno svetski i atmosfera u njoj me je podsetila kasnije na Hard rock kafe. Ne znam kako sada izgleda.

Bilo nekad sad se pripoveda.Secam se i ja tih zlatniv vremena i bisernih dana i notji kad si mogao da se provedes svetski i za male pare...Inace Francov kafe kako ga pamtite zvao je se "NO NAME" a Ristin "m&m" , i jesu bili cool i funky, pa na momente i disco...Ono sto cini svaki lokal su musterije i to stalne,a u to vreme se sav krem sakupljao bas u gore pomenutim...Naravno ovde podrazumevam u to vreme mladice i devojke od po 20-25,neki bi rekli cetvrt veka,godina,NISTA FENSI I NAPIRLITANO,vise grunge,jer smo se kompletno lozili na Seatle....Da,znalo je i da se osvane,i da se udje u sank kao u samoposlugu i licno i samostalno natoci pitje,da se sabajle ode kolektivno na burek kod Branke...Druga,prosla vremena...Kao sto rekoh-sad se samo pripoveda i pregledavaju izbledele fotke...Sto se tice Garaze iz 90tih,bila je do jaja...Uvek dobra muzika,fine devojke,frajeri-al' bas frajeri...Sa stilom...Znalo je tu da se raspici i po fliperu koji je jos vise dao shmek samom mestu kao prostoru za izlazak...

Zakljucak:stvarno je steta sto vise nema tih mesta ,tog ambijenta,tih ekipa i provoda...Ali ko sto kaze Cune Gojkovic :"I ne vredi plakati,niti suze liti..."
Kako bilo,da se ne ponavljam-ni ove 2000te nisu smor,samo se lepo organizuj u glavi...Ostalo dodje samo po sebi!!!!!!!!!

Zapisah se pa zaboravih glavno...
Sto se Melodija-prvog reprezenta medju privatnim kaficima u bivsoj Jugi,ponosa i sjaja Svrljiga,mesta gostovanja zvezda pop scene 80tih(Bebek,M.Perazic i dr...)tice,nesto i ne vredi trositi reci...Dovoljno je reci-PRKALICA!!!!
Poslednje bolje organizovano "vadjenje" je bilo u reziji Riste,Todore i Pere i zvalo je se "Easy trip kafe"...Sve posle nije imalo veze s mozgom!!!
Zato i ne ulazim tamo jos od 2000ineke-NECU DA SI KVARIM DOZIVLJAJ I SECANJA !!!!!!!
NIKAD ROBOM

Van mreže Aca_K

• Novajlija
  • *
« Odgovor #36 poslato: Septembar 26, 2007, 00:29:21 »
Ma Tref rules. Tamo je haos  >:D

Van mreže miljana

• Novajlija
  • *
« Odgovor #37 poslato: Septembar 27, 2007, 14:54:29 »
Obicno sam u Trefu kad izadjem ali preferiram Nish. Tamo Press, Bobmbaj, Orange Cafe

Van mreže dervenac

• Novajlija
  • *
« Odgovor #38 poslato: Septembar 27, 2007, 19:40:03 »
More Kruna, Zlatni Timok i pumpa prema Knjazevac

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #39 poslato: Septembar 28, 2007, 05:03:01 »
Ma Tref rules. Tamo je haos  >:D
Bas imas smisao za humor  :D
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže miksarn

• Novajlija
  • *
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 02, 2007, 10:33:40 »

Ma sta svima vam je zanzibar a kad se nabijete u tref ne moze covek da vas istera...

:-)

Van mreže Paradox

• Novajlija
  • *
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 02, 2007, 11:46:32 »
Kad se narokam, pa kad ulegnem u tref, pa kad naprawim haos... :D

:heart: TREF
Posle svakog pada ustajem, nikad ne odustajem, jaci postajem!

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 02, 2007, 23:56:21 »

Ko sto kaze replika u cuvenomj drami Varljivo leto'68 / Jadnan je i bedan otac koji ima takvog sina!!!!
 >:D
NIKAD ROBOM

Van mreže Paradox

• Novajlija
  • *
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 04, 2007, 12:28:21 »

Ko sto kaze replika u cuvenomj drami Varljivo leto'68 / Jadnan je i bedan otac koji ima takvog sina!!!!

wtf ?
Posle svakog pada ustajem, nikad ne odustajem, jaci postajem!

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 08, 2007, 20:31:02 »

wtf ?
Jesi li imao srpski jezik u skoli?Jesi li ucio mozda stilske figure kao na pr. onomatopeja,alegorija,poredjenje....Ili si samo blejao u prazno kao sto verovatno i blejish u omiljenom si lokalu , pa ne kontash o cemu govorim?
Koje rokanje,koji Tref,koji patos...Tamo srca do kolena i brdo pijane decurlije!!!!
Mada su klinke jako simpa,ostalo nije ni za....!!!!!
NIKAD ROBOM