152 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Radio Bubamara - Svrljig  (Pročitano 22048 puta)

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
Re: Radio Bubamara - Svrljig
« Odgovor #15 poslato: Novembar 20, 2007, 13:50:24 »
 Mi dole i nemamo mogucnost izbora. Jedna radio stanica i kraj. A nismo bash za narodnjake..radio-prijamnike popala prashina. Predlog-kompromis(malo zvuka i za nashe ushi) ;-).
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #16 poslato: Novembar 20, 2007, 14:09:34 »
  Vidim da je pocela da se dize prasina oko ove radio stanice. Kada sam rekla da ima dobar kvalitet mislila sam na to kako taj radio radi a ne sta radi (od. sta od muzike pusta). Uostalom, ni jedna privatna radio ili TV stanica nema obavezu da bude obrazovnog karaktera. Mislim da je predlog Nisevcanke dobar i da bi trebalo ostaviti malo prostora i za neku drugu vrstu muzike. Secam se da je ranijih godina bilo takvih emisija i ja sam ih rado slusala. To bi verovatno povecalo kvalitet a mozda i slusanost.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #17 poslato: Novembar 20, 2007, 14:11:16 »
Slažem se skroz sa nisevcankom ne mogu nista lepo da kažem radio bubamaru jer to je prženje naroda što bi rekao Rambo. Bez obzira koliko su kvalitetni ne sporim to ali kad neko navodi decu da slušaju tu vrstu muzike jer ne mogu ništa drugo da čuju ne hvataju nijednu drugu stanicu. Deca nam se vesele uz kafanske i svadbarske pesme, pa kako se tu pronalaze?! Sve se to odražava uveče kad se izađe u grad Tref je prepun a kod Kaneta i u Zanzibar standardne male ekipice.
« Poslednja izmena: Novembar 20, 2007, 14:14:18 by zarej »
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #18 poslato: Novembar 21, 2007, 12:11:15 »
Mi dole i nemamo mogucnost izbora. Jedna radio stanica i kraj. A nismo bash za narodnjake..radio-prijamnike popala prashina. Predlog-kompromis(malo zvuka i za nashe ushi) ;-).
pa vi ste dolina mira i ljubavi, sta ce vam radio da narusava taj mir :D

ja inace radio ne slusam skoro nikad. kad sam kuci tu je winamp od ujutru do uvece, u kolima cd, kad idem pesice mp3 sa mobilnog... eventualno u Nisu City-radio. Ma moze se bez toga

Van mreže vibrations

• Novajlija
  • *
  • Ja sam ja, ti si ti, on je on, a ti si?????????
« Odgovor #19 poslato: Novembar 21, 2007, 14:39:28 »
Ma radio je haos. Ne samo Bubamara koja svojoj ciljnoj i veoma dobro targetiranoj grupi pushta najbolju muziku&&&&&&&nema veze shto je ja ne slusham, ali kao shto sam rekao ciljna grupa kojoj je namenjen ovaj program je odushevljena njihovim radom *SAMO NAPRED MAJSTORI++++++

radio uopshte je extra stvar, pronadjesh u mnoshtvu stanica koje volish uvek neshto za sebe. Secham se samo proslava 1.Maja na livadi **** pronadjesh uvek neshto i za dushu, i za shrpicer i za shutku. Ma vrh brate!!!!!!!!!!!!
Smarash me smaram tE

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #20 poslato: Novembar 21, 2007, 17:22:59 »
Bolje Nishta nego Glupo Ishta!
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže marla singer

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #21 poslato: Novembar 21, 2007, 19:06:52 »
 Pa, ako svi želite više 'akciju' nego 'kontemplaciju', onda se aktivirajte u formiranju radio-stanice, ili bolje pomozite ovima iz radio Svrljiga (ako vam dozvole), pa napravite nešto, pogotovo oni koji su iskusni u radu na medijima.

Van mreže hiperinflacija

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Sometimes I feel so blue...
    • MY OWN PRIVATE HELL
« Odgovor #22 poslato: Novembar 26, 2007, 14:42:23 »
Ppffmmmppmmfmmmppm fmmmpp fmpmmmpmpppf fmffmmmmmppmpmfpmmmpppppppf :(.

Van mreže MidNight

• Novajlija
  • *
« Odgovor #23 poslato: Novembar 29, 2007, 08:46:08 »
Ne slusam, ali postujem ( u principu, ne slusam radio) :)

Van mreže ma3x

• Novajlija
  • *
  • The Matrix Online
    • The Matrix Online
« Odgovor #24 poslato: Decembar 08, 2007, 20:00:07 »
HM! Zanimljivo. Slusham je "Zahvaljujuci" vozachima autobusa koji je obozavaju. No, rado bih u autobus ushla zatvorenih ochiju(da ne vidim prastare,pozutele postere sa golim zenama) i zapushenih ushiju(da ne slusham gore pomenutu).Ja ne volim muziku koju oni vrte i jako mi je teshko  da postojanje ovakvee radio stanice opravdam rechima:"Vecina voli to ; Vlasnici imaju dobru politiku kuce; Od toga zivi NEKOLIKO porodica u Svrljigu." ^-^ Sorry! ;-D Ali najlakshe je zaraditi gadjajuci masu. Hocemo li sada svi nesavesno da  prodajemo sharene laze?
Kad bi imala svoj auto sta bi u njemu slusala ? Bas mi te zao moraces i dalje da je slusas mimo svoje volje ! Moj savet promeni autobus ako vec nemozes stanicu ! Ili vama je bar lako iz Nisevca imate voz a u vozu nema radija !  Nisevcanka a slusa zabavnjake :) :-)
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2007, 20:04:20 by ma3x »

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #25 poslato: Decembar 08, 2007, 20:13:36 »
Ma izrod kazem ti :). Mada bolje i to nego da joj je nik matrix a da deli muziku na zabavnjake i narodnjake :D
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže ma3x

• Novajlija
  • *
  • The Matrix Online
    • The Matrix Online
« Odgovor #26 poslato: Decembar 08, 2007, 20:21:10 »
Ma izrod kazem ti :). Mada bolje i to nego da joj je nik matrix a da deli muziku na zabavnjake i narodnjake :D
Neznam kolko se ti razumes u muziku ali vidim da jako poznajes tu vrstu umetnosti cim je ne delis na zabavnjake i narodnjake ! Mudar si decko nema sta vazno da si uspeo da procitas moj nik i da ga za razliku od mene napises kakao treba ;) ...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #27 poslato: Decembar 08, 2007, 20:47:32 »
Neznam kolko se ti razumes u muziku ali vidim da jako poznajes tu vrstu umetnosti cim je ne delis na zabavnjake i narodnjake ! Mudar si decko nema sta vazno da si uspeo da procitas moj nik i da ga za razliku od mene napises kakao treba ;) ...
Ako za tebe samo vrsni poznavaoci muzike ne dele muziku na narodno i zabavno i mudar covek je onaj ko zna broj 3 da napise slovima... ucen covek ja onaj sto ima 4 razreda... Nemam reci

Bolje Nishta nego Glupo Ishta!
BOLJE I PAJINA CERKA PA NEBITNO KOJA PO REDU (IL RASPOREDU)
Od cega je bolje pajina cerka?
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2007, 20:54:15 by zarej »

Van mreže ma3x

• Novajlija
  • *
  • The Matrix Online
    • The Matrix Online
« Odgovor #28 poslato: Decembar 08, 2007, 21:30:58 »
Ako za tebe samo vrsni poznavaoci muzike ne dele muziku na narodno i zabavno i mudar covek je onaj ko zna broj 3 da napise slovima... ucen covek ja onaj sto ima 4 razreda... Nemam reci

:) zarej dobar  si nema sta nije vasa naivan sto ti dao status moderatora ! Kad smo kod muzike da ti nesto kazem u par recenica pa ti sam proceni nasta ja delim muziku : Zarej MUZIKA NIJE SAMO PUKO TEHNICKO IZVODJENJE VEC JEDNA PREDIVNA MOC IZRAZAVANJA LJUDSKIH EMOCIJA U DATOM TRENUTKU SVAKOG COVEKA ! Prema tome mislam da si me jako dobro shvatio . Citiranje pojedinih clanova foruma i njihova deoba muzike je jedno a drugo sta ja licno mislim i kako delim muziku ... To je sto se tice muzike dalje oko brojeva kazes mudar covek je onaj koji zna da napise 3 slovima ja mislim da je mudar covek koji napise nik ma3x a takodje u mudre spada i onaj ko ga procita kako treba i na kraju  da li je covek ucen sa 4 razreda skole to neznam ali znam da je direktor jedne firme u svrljigu imao samo 4 razreda za sebe je govorio nisam magistar al sam bistar i tako dalje i tako dalje ... Mislim da si me jako dobro razumeo nema potrebe da se odvajamo od teme ... Tema je Radio Bubamara i td bla bla bla ... Poz tebi zarej ... ;-)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #29 poslato: Decembar 08, 2007, 21:36:33 »
Dobro vece svima... Za pocetak, drago mi je da se jedan novi clan (ma3x) i jedan stari (sa dosadasnjih 0 postova, njaka) ukljuce u rad foruma.
E sad, manje mi je drago kad takvi u svojim prvim javljanjima 'sole' pamet ostalim clanovima i na osnovu njihovog nicka, njihovog muzickog opredeljenja ili cega vec drugog vredjaju doticne. Svako ima pravo na svoje misljenje, na svoje ukuse, na svoja opredeljenja...
Kad ste pristupili ovom forumu automatski ste se saglasili sa njihovim pravilima; procitajte ih, ako to vec niste. Ako imate sta pametno reci, izvolite ; ako ne , suzdrzite se. Smatrajte obojica ovo upozorenjem, spam i vredjanje nece biti tolerisano.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...