187 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Radio Bubamara - Svrljig  (Pročitano 22051 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Radio Bubamara - Svrljig
« poslato: Novembar 14, 2007, 12:48:13 »
...
« Poslednja izmena: Mart 23, 2011, 21:00:15 by WingsOfDesire »

Van mreže ghost_of_navigator

• Aktivan član
  • **
Re: Radio Bubamara - Svrljig
« Odgovor #1 poslato: Novembar 17, 2007, 00:55:12 »
Izbegavati...
In a world without walls and fences we need no windows and gates

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #2 poslato: Novembar 17, 2007, 12:59:52 »
Zašto? Pa ta radio stanica neguje naš izvorni melos i pristupačna je širookim narodnim masama! Tu je rumenka, pa čika Duško i "Od Gramade pa do Tresibabe", i još mnogo, mnogo toga. Pa aktuelne informacije. Šta vi mislite, zašto sam ja tako dobro obavešten? Pa zato što neprestano slušam Bubamaru. Čak sami u kupatilu, samo zbog njih, ugradio radio!
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže ghost_of_navigator

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #3 poslato: Novembar 17, 2007, 23:57:44 »
Zašto? Pa ta radio stanica neguje naš izvorni melos i pristupačna je širookim narodnim masama! Tu je rumenka, pa čika Duško i "Od Gramade pa do Tresibabe", i još mnogo, mnogo toga. Pa aktuelne informacije. Šta vi mislite, zašto sam ja tako dobro obavešten? Pa zato što neprestano slušam Bubamaru. Čak sami u kupatilu, samo zbog njih, ugradio radio!
Ti sam dade odgovor
In a world without walls and fences we need no windows and gates

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #4 poslato: Novembar 18, 2007, 08:07:36 »
U Nisu je Svrljig poznat ljudima samo zbog te radio stanice i zbog Kamiondzije(niko ne zna vise za jagnje i sir:-)). Kad god nekom kazem da sam iz Svrljig on me pita za te 2 stvari, a ja mu odgovorim "ne znam, bubamaru ne slusam a u kamiondzije nikad nisam bio".
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže marla singer

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #5 poslato: Novembar 19, 2007, 09:26:03 »
 Bubamara, za razliku od radio Svrljiga, ima vrlo kvalitetan program. Ne slušam njihov program ni kada sam u Svrljigu, uglavnom zbog muzike.
Ali, imala sam priliku da odem do redakcije par puta i znam da imaju jutarnji program, goste u emisiji, informativni program. Pre su imali i emisije zabavno-rekreativnog tipa, ne znam da li to još postoji.
I mislim da daju obaveštenja koja se tiču lokalne zajednice, što je, u suštini, i najbitnije (za razliku od ostalih svrljiških 'medija')
Za kompetentnost zapošljenih i sredstva koja imaju, imaju zaista jednu ozbiljnu radio-stanicu (među prvih dvadeset najslušanijih u Srbiji)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #6 poslato: Novembar 19, 2007, 09:40:19 »
...
« Poslednja izmena: Mart 23, 2011, 21:09:35 by WingsOfDesire »

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #7 poslato: Novembar 19, 2007, 10:10:27 »
  Apsolutno se slaze sa Marlom i Vasom. Bubamara radi svoj posao vrlo profesionalno za nase uslove. Ni ja je ne slusam zbog muzike koju pustaju ali da se na radiju pustaju samo stvari koje ja slusam takav radio u Svrljigu ne bi ni opstao. To je zakon trzista. Niko nam nije kriv sto smo u manjini!

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #8 poslato: Novembar 19, 2007, 12:06:57 »
Ishvališe ljudi radio stanicu koju ne slušaju samo tako...
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #9 poslato: Novembar 19, 2007, 12:17:28 »
...
« Poslednja izmena: Mart 23, 2011, 21:09:06 by WingsOfDesire »

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #10 poslato: Novembar 19, 2007, 12:26:31 »
To da, slažem se. Nego mislim da ljudi koji kažu "ne slušam tu radio stanicu", ili "ne gledam tu televiziju" i nisu kompetentni da o njoj govore. "Čuo sam od strine moga ujke da to nije dobro, ili da je dobro"... Treba baratati činjenicama.

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #11 poslato: Novembar 19, 2007, 12:27:17 »
Pa ajde izbarataj pa kazi....

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #12 poslato: Novembar 19, 2007, 12:29:05 »
Pa ja sam rekao...

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #13 poslato: Novembar 19, 2007, 13:15:24 »
  Kad sam rekla da ne slusam Bubamaru to je znacilo da je ne slusam od jutra do sutra, kako je pojedini slusaju. Verovatno bih je slusala da je muzika drugacija ali sam dovoljno upoznata sa onim sta i kako rade da bih mogla da dam svoj sud.

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #14 poslato: Novembar 20, 2007, 13:40:54 »
HM! Zanimljivo. Slusham je "Zahvaljujuci" vozachima autobusa koji je obozavaju. No, rado bih u autobus ushla zatvorenih ochiju(da ne vidim prastare,pozutele postere sa golim zenama) i zapushenih ushiju(da ne slusham gore pomenutu).Ja ne volim muziku koju oni vrte i jako mi je teshko  da postojanje ovakvee radio stanice opravdam rechima:"Vecina voli to ; Vlasnici imaju dobru politiku kuce; Od toga zivi NEKOLIKO porodica u Svrljigu." ^-^ Sorry! ;-D Ali najlakshe je zaraditi gadjajuci masu. Hocemo li sada svi nesavesno da  prodajemo sharene laze?
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."