122 gostiju, 1 korisnik

Poslednje poruke

Autor Tema: Kotlovi  (Pročitano 7342 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Kotlovi
« poslato: Avgust 16, 2009, 08:24:11 »

Fotke MishaDLamba

Kotlovi se nalaze izmedju sela Nisevac i Varos blizu Banjice. Prosli vikend smo kampovali tamo i ja sam prvi put posetio ovo prelepo mesto koje sacinjavaju 5-6 bazena popularno nazvanih Kotlovi, na reci Bjelici. Iz kotla u kotao protice reka praveci mali vodopad. Najniza dva kotla su nepristupacna putem tj. putanjom pa ih je potrebno preplivati kako bi se stiglo do gornjih kotlova.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Nikola Jovanovic

• Moderator
  • Aktivan član
Odg: Kotlovi
« Odgovor #1 poslato: Avgust 16, 2009, 11:17:50 »
Ово је феноменално!

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2 poslato: Avgust 19, 2009, 20:12:37 »
Brate..ma ludnica!!! Evo nesto malo..
Niševac intro Small | Large

..psi laju - karavani prolaze..

Van mreže MishaDLamba

• Novajlija
  • *
« Odgovor #3 poslato: Avgust 19, 2009, 20:28:03 »
Niševačkom vrvinom-od škole do vodenice,pa na stari Turski drum-preko Bojčinog tunela(prvi tunel posle ž.stanice u selu) stiže se do kupališta Banjice.Izuzetna staza za planinski biciklizam.Vrelo,Banjica i Kotlovi su na istom potezu u klisuri,maltene jedna lokacija od druge udaljena 15min.Od detinjstva obilazim taj deo klisure i nikada mi nije dosadio !!! Svaki odlazak tamo je nova priča
..psi laju - karavani prolaze..

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #4 poslato: Septembar 03, 2009, 23:21:18 »
Brate..ma ludnica!!! Evo nesto malo..
Niševac intro Small | Large

pusti klip sa Mikom...znachi NOGE...chist um i ravnotezha...JOGA...hahahahhaa...
a evo i slike 'chepara" na kom ste se peli , chisto da ljudi vide koliko je "velik" ,visok,shirok...
p.s. ovo je zoomirano zbog visine i udaljenosti..a visoko jeeee....

« Poslednja izmena: Jul 11, 2011, 22:55:24 by Sale »
NIKAD ROBOM

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #5 poslato: Maj 08, 2010, 11:11:17 »
Evo jos slika kotlova u najlepsem izdanju dok jos recita nije presusena.

"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Personal-Jesus

• Novajlija
  • *
« Odgovor #6 poslato: Jul 11, 2011, 13:02:34 »
Ljudi daj objasnite bolje gde se nalaze kotlovi  :( Ja sam iz sela Varos i odlicno znam taj deo kod banjice ali kotlove sam pre neki dan prvi put u zivotu video na slikama ovde...Bio bih vam puno zahvalan ako biste mi pomogli...:)

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #7 poslato: Jul 12, 2011, 20:20:15 »
kad se popnesh na Kule, oni su odmah dole desno. Niz litice. Ili, ako idesh odozdo, kada krenesh od Kupalishta prema Izvoru, Belica (rechica koja pravi Kotlove) uliva se bash tu, tj. izmedju Banjice i Izvora. Ako hocesh da budesh u njima, krenesh uzvodno-uz reku. I tu si. Malo mozesh peshaka, onda morash da plivash jer su strane jako strme i nije moguce hodati njima.  Ne tako retko, Belica leti presushi i tada je moguce do njih doci peshaka. Jel pomoglo. Naci cu neku fotografiju odozgo pa da ti i pokazem. Pozdrav!!!
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."