44 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Rammstein uživo  (Pročitano 2016 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Rammstein uživo
« poslato: Mart 09, 2012, 08:23:13 »
Preksinoć sam sa porodicom bio na koncertu Rammstein-a (Made in Germany) u Parizu u užarenom grotlu Bersija. Nije nam ovo bio prvi njihov koncert ali su ovaj put dali sve od sebe jer se radilo o Best of koncertu koji je ujedno bio sniman za njihov budući live dvd. U nastavku pogledajte video snimke sa koncerta.

Ujedno da kažem sam, za mojih 42 godina, bio na više velikih koncerata tako da vam ove utiske ne piše noob, Rammstein uživo je nešto zaista fenomenalno i neponovljivo: dvočasovni show ispunjen efektima (plamen, vatromet, iskre, para, svetlo, voda, pena, eksplozije, laseri). Sve to u prepunom  Bersiju ispunjenog sa 17 hiljada vernih fanova. Što se muzike tiče, s obzirom da se radi o promociji Best of albuma, bila je u potpunosti reprezentativna i nudila je odličan presek njihove karijere, (set lista u nastavku).

Koncert su počeli tako što je sa plafona počela da se spušta platfoma koja spaja glavnu binu sa jednom mnogo manjom koja se nalazi na sred fan pita. Bend se pojavio sa tribina noseći zastave i baklje, a čim su zauzeli mesta krenuli su sa izvođenjem pesme Sonne. Moji snimci nisu ispali baš najbolje pa sam posudio ove sa Youtube-a da vam prikažem atmosferu sa koncerta. I ne zamerite ako snimci nisu "stabilni", niko nije stajao na mestu za vreme svirke : )

Sonne

Intro & Sonne [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Wollt ihr das Bett in Flammen sehen?
Keine Lust
Sehnsucht

Sehnsucht [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Asche zu Asche
Feuer frei!

Feuer Frei ! [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Mutter

Mutter [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Mein Teil

Mein Teil [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Du riechst so gut
Links 2-3-4
Du hast
Haifisch

Haifisch [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Bück dich (centralna bina)
Mann gegen Mann (centralna bina)

Mann Gegen Mann [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Ohne dich (centralna bina)

Ohne Dich [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Mein Herz brennt

Mein Herz Brennt [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Amerika

Amerika [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Ich will
Engel
Pussy

Pussy [LIVE] Rammstein / Made in Germany Bercy

Frühling in Paris

Rammstein-"Frühling in Paris" Bercy Paris 6/3-2012 HD

Šta reći za kraj? Magična noć, uživanje za sva čula. Ako ikada imate priliku da ih vidite uživo, nemojte to propustiti je je njihov show zaista nešto najbolje što se može videti na koncertima. A ako ne onda obavezno nabavite dvd sa snimkom ovog koncerta čim izađe : ).
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
Odg: Rammstein uživo
« Odgovor #1 poslato: Mart 10, 2012, 22:33:24 »
Žao mi je što neću, sigurno, imati priliku da uživo nekad gledam Rammstein.Moj dragi ih voli i on me je s njima "upoznao" (mada je Nightwish bio fatalniji po mene i prvi u srcu mome...  :girlblum: ). Ja sam sada pogledala deo koncerta i mogu samo da pretpostavim koje je to scensko-muzičko ludilo bilo... Hvala što si podelio  ovo s nama, odakle god da su snimci, bilo tvoji, bilo sa youtubea... U celosti ću pogledati snimke ujutro, natenane, kad budemo moj "Rammsteinovac" i ja ispijali prvi jutarnji napitak za buđenje......  PS. Ne laži. nemaš još 42 godine, ne brzaj...   ;)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #2 poslato: Mart 12, 2012, 18:53:24 »
Nema na čemu, nadam se da su vam se dopali snimci sa koncerta.

ps: da znaš, još (uvek) imam 41 "banku" ;)
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #3 poslato: Mart 12, 2012, 18:59:25 »
Dopaliiiii!  ;) Sjajni efekti,sjajna scena, a o muzici da i ne govorim...
Inače, znam da si još na brojci 41. Dragom i meni je značajan jubilej upravo na dan kada postaješ za broj "mlađi" pa sam zapamtila.  :lol: