125 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Iloggo  (Pročitano 1646 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Iloggo
« poslato: Novembar 11, 2007, 17:57:29 »

Ako ste od onih koji su flegmaticni kada surfuju netom, kojima je smor da stalno kucaju manje-vise komplikovane web adrese "evo resenja !" (Radovan III).

Iloggo je interesantan sajt koji ce vas postedeti muka oko kucanja.Pomocu njega dobijate ekran na kome se nalazi 'mreza' (grid) sa logoima sajtova (i direktnim linkovima za iste) koje ste vi odredili kao favorite. Mozete za doticne da iskorisite logoe koje sajt nudi a mozete i sami 'skinuti' logo ili deo stranice sajta koji vas zanima. Mozete s lakocom organizovati vasu mrezu premestanjem logoa po zelji, a isto tako mozete kreirati onoliko mreza koliko zelite. Naravno da biste mogli da koristite sajt potrebna je registracija koja je free. Ja ga licno koristim i veoma sam zadovoljan.

Evo linka www.iloggo.pl/displayWelcomeScreen , na njemu imate i youtube klip koji vam slikovito prikazuje mogucnosti sajta. Enjoy !

Evo kako izgleda jedna moja 'mreza' sajtova,samo kliknem na logo i na sajtu sam... :gj:

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...