58 gostiju, 1 korisnik

Poslednje poruke

Autor Tema: BLOCKOUT - Club Feedback 14.10.2011.  (Pročitano 1743 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
BLOCKOUT - Club Feedback 14.10.2011.
« poslato: Oktobar 13, 2011, 17:27:50 »

Alternativna grupa Block Out objavila je na facebook stranici predstojeću jesenju turneju širom Srbije.

Bend je bio koncertno aktivan preko leta. Nastupali su u okviru Jelen Top 10 turneje, a potom održali samostalne koncerte u Podgorici, Tuzli i Bijeljini.

Raspored koncerata:

14. oktobar - Feedback, Niš

15. oktobar - Pirot
22. oktobar - Route66, Novi Sad
29. oktobar - Gun club, Beograd

U niškom renoviranom kultnom klubu Feedback (proširena bina, pojačana ventilacija itd.) Block Out će nastupiti u petak, 14.oktobra od 22h!
Ulaznice u pretprodaji od utorka, 27. septembra po ceni od 600,00 dinara – Happy House, CD Sound i Energy music shop.
Cena karte na ulazu iznosiće 700,00 dinara.

preuzeto sa: BLOCKOUT - Club Feedback 14.10.2011.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
Odg: BLOCKOUT - Club Feedback 14.10.2011.
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 15, 2011, 20:21:05 »
Juce sam svratio do Svrljiga na par sati, ucinio dva dobra dela i vratio se u Nis...

23h; sedim pored kompa, gledam TV (bajagi sam resio da preskocim koncert), kad, zvoni telefon:
- Brate, ti treba karta za BO, 400 dindzi?
- Treba.
- Za 5min sam ispred tvoje zgrade.
- OK.

I tako, brat mi utrapi kartu. U FB-u me nepoznati brat i dve nepoznate sestre castise pivom, jer rade u drzavnim firmama, a mi smo toboze samim prisustvom na koncertu bratija. Time sam, tacno 10 godina nakom svoje prve BO svirke, imao cast da sa poznatom i nepoznatom bracom uzivam u pivu i odlicnoj muzici. Po zarsetku koncerta sam brata (koji je sljemao dok ga noge nisu izdale) taksijem poslao u hotel u kome stanuje zena njegove demencije.

Sto ce reci: koncerti Block Out-a - neprocenjivo! Za sve ostalo, tu je svakodnevica.