38 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Prelazak na novi server  (Pročitano 4669 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Prelazak na novi server
« poslato: Oktobar 07, 2011, 01:00:35 »
U toku je transfer sajta na novi server. Dok se ne zavrsi prebacivanje u adress baru vaseg browsera ce stajati http://server508.webhostingpad.com umesto www.svrljig.net. Sajt danas nije bio aktivan zbog greske na starom hostingu. Podrudicemo se da se ovakve stvari ne ponavljaju ili makar dovedu na razumnu meru.

Hvala na razumevanju.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Odg: Prelazak na novi server
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 11, 2011, 17:46:54 »
Radimo na otklanjanju problema drugari  :uu:, izvinjavamo se zbog neugodnosti.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2011, 10:43:57 »
Prelazak na novi server je uspešno završen. Ukoliko naidjete na neke probleme ili uočite neku nepravilnost slobodno postujte ovde.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2011, 11:18:50 »
Evo ja da prijavim da nema favicon-a u internet pretraživaču  ;)
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 16, 2011, 10:35:12 »
Sredjeno je Sale jos juce nego ti je verovatno browser bio iskesirao sajt bez favicona. Sad bi trebalo da se vidi normalno.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 16, 2011, 10:53:09 »
Rešeno je, obrisao sam keš browsera i sad je ok. Zadovoljan sam i brzinom otvaranja stranica foruma.

Nevezano za forum, postoji mali problem sa mega blogom: kada se otvori neki članak stranica bloga je ok ali kada sam na home strani sidebar sa widgetima nije ok (nepotreban blanko prostor, poremećeni redovi, problem sa fontom). Ne znam do čega to može biti.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 23, 2011, 23:10:21 »
Drugari, bio je mali problem juče oko servera, te je forum bio nedostupan, sada je sve u redu. Koristimo priliku da ažuriramo forum, prelazimo na noviju verziju SMF-a, tako da ovih dana forum neće biti na optimalnom nivou ali ćemo ja i Zarej vratiti jednu po jednu funkciju foruma i portala ;).

Hvala na razumevanju ;).

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
Re: Prelazak na novi server
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 26, 2011, 19:44:38 »
Krenuli smo sa radovima oko foruma, ukoliko primetite neki bag, prijavite to ovde, rešićemo ga u najkraćem mogućem roku.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
Re: Prelazak na novi server
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 26, 2011, 21:32:36 »
Utvrđili smo da taster reply i add new topic baguju, funkcioniše quickreply normalno (mada je ima nameru da probije vaš ekran po desnoj strani :) ). Biće rešeno u toku sutrašnjeg dana (PS, treba mi Zarej ;) )