33 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: The end ?  (Pročitano 6459 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
The end ?
« poslato: Jul 27, 2011, 17:49:52 »

Ovim malim postom želim da Vam javim da do daljnjeg neću moći više da odvajam vremena za Svrljig.net kao do sada. Mislim da sam dao sve od sebe da ovaj sajt i forum bude kvalitetno mesto za druženje i informisanje, u sadržajnom, tehničkom i svakom drugom smislu.

Umorio sam se više... Nemam više podrške za rad oko sajta, nema odgovora niti aktivnosti članova na postavljene teme, niko ne piše (svaka čast izuzecima, prepoznaće se) i ne pokreće nove teme... A sajt je po statistikama i dalje jako dobro posećen, da ne poverujete.

Da napomenem da će sajt raditi i dalje. Podesio sam da svako ko pokrene novu temu u rubrikama :Svrljig, Niš, Srbija, Muzika, Književnost njegova se tema automatski objavljuju na glavnoj strani portala i tako ima bolju vidljivost na forumu.

Mogu samo da kažem da mi je žao što, svi Vi koji imate veze sa Svrljigom, ne nalazite vremena ni interesa da (kad već posećujete sajt) doprinesete bar malo njegovom sadržaju. A sadržaj, izgled i dizajn sajta su bili više puta blizu podijuma najboljih web projekata na Web Festu u kategoriji foruma prethodnih godina.

Svrljižani (i ostali): ako Vam je stalo do ovog sajta pišite na njemu. A ako nije, nikom ništa. Bilo je lepo dok je trajalo.

Meni je bila čast da se družim i da vam služim na ovom forumu.

Do viđenja, vaš prijatelj

Sale

PS: i isključujte se češće sa Facebook-a, van sobe sa kompjuterom se dešava nešto što se zove pravi život i pravi prijatelji  :uu:.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
Odg: The end ?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 01, 2011, 10:16:53 »
 :uu:
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže nisevcanka

• Hyper-aktivan član
  • www.dolinafest.com
« Odgovor #2 poslato: Avgust 01, 2011, 21:20:29 »
Osećam krivicu. Mnogo puta sam razmišljala na ovu temu.
 Sale, hvala što si od Svrljig.net-a napravio brend i mesto takvog nivoa na kome bi nam zavideli i veliki gradovi.
Jedna sam od mnogih koje je povukao fejsbuk i lenjost u komunikaciji.
Nadam se da ćemo uspeti da se vratimo i smognuti snage da ne dozvolimo da ovo divno mesto postane istorija
Neki tamo Tolstoj rekao je jednom, a mnogi su to posle na razne nacine ponavljali. Rekao je da covek moze da zivi i u Jasnoj Poljani, u selendri jednoj ruskoj da napravi prestonicu sveta, samo ako se on oseca kao prestonica..."

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #3 poslato: Avgust 02, 2011, 16:50:15 »
Stade mi knedla u grlu kada sam pročitala tvoj post, Saša... Krivo mi je zbog svih nas, koji smo dolazili na forum, koji god da su nas razlozi dovodili i... zbog svih nas, koji smo proredili te dolaske, ili ih potpuno prekinuli...opet, iz kojih god razloga da je to bilo...Za ovo drugo mislim da ni jedan razlog nije dovoljno jak. Osećam da sam i ja sama pred sobom, a onda i pred entuzijastima poput tebe i  vas još nekoliko , koji ste napravili ovaj sajt (Žare, Vladan...) i udahnuli mu život, odgovorna i kriva što nisam bila istrajnija u posetama i diskusijama.Ne, nije me inficirao FB virus ( rekoh već, nemam svoj profil) niti bilo šta slično.Samo me je demoralisala pustoš...Većina mladih Svrljižana, koji su ovde bili relativno redovni prvih nekoliko meseci, godinu dana postojanja foruma, mogli su se viđati i privatno, svaki dan... Međutim, nekima od nas forum je bio jedina komunikacija sa Svrljigom,jer nismo tamo...Opet-iz ovog ili onog razloga.Divim se tebi, Saša, što si, uprkos "zvonjavi" eha, koji je uzrokovala praznina, istrajavao u svemu vezanom za rad na svrljig.netu.Od sjajno organizovanog i stalno unapređivanog sadržaja i njegove organizacije, preko informacija koje ja ovde, na licu mesta, nisam znala, a ti si došao do njih " u belom svetu " i postavljao ih svima nama na uvid, bilo da su se ticale prohodnosti puteva, koncerata, manifestacija, sezonskih rasprodaja knjiga, noviteta u svetu kompjutera, igara, muzike, filma...Ne mogu da zaboravim kako ste ti i tvoja i naša draga Lee ne samo preveli  na srpski, već i "na svrljiški" , ceo jedan film, koji ne znam da li je ikad ovde zvanično preveden...I kako smo moj dragi i ja uživali i slatko se smejali gledajući ga...To je zahtevalo vremena...A vreme je dragoceno.Još kad ga poklanjaš neštedimice... Žao posle čoveku bude i zapita se da li je vredelo...Ja mislim da jeste.Ali, da li smo mi bili vredni tvog požrtvovanja? Posebno što si za svaaaaku sitnicu, koliko god nekad i besmislena delovala, bio svima na usluzi, raspoložen,  (i kad to nisi zaista bio) , susretljiv, strpljiv... Nemam nameru da sebi nalazim olakšavajuće okolnosti, ali u svoje ime i o svojim razmišljanjima i postupcima jedino i mogu da pišem... Meni su nedostajale i šaljive i ozbiljne rasprave, kako gde, nedostajali su mi vršnjaci, mada sam i sa ovom mlađom, bistrom populacijom sa zadovoljstvom mogla ukrstiti reči.Nestali su i jedni i drugi.Nisam "dovodila" ljude na forum, nisam baš vična toj vrsti marketinga iiiii... ruku na srce ... nekako sam želela da to budu moji zemljaci.Čast svima, ali dođoši ne klikeraju baš naš mentalitet, koliko god smo loši...  ;) Uostalom, meni je falio upravo Svrljig i sve u vezi s njim.Hm...Ceo život ga ostajem žedna i gladna...Bolja varijanta nego da sam stalno u njemu i da vapim da zbrišem, namrznem ga, a ??? Ne znam... Tek... nisam sigurna ni kako sad treba da reagujem.Da te molim da puniš baterije neko vreme pa da onda novom energijom i snagom oduvaš paučinu sa sajta? Da li je to  fer tražiti od tebe?Mogu se u svoje ime obavezati da ću dolaziti redovno i pisati na temama koje su mi drage i bliske...Čak i onima koje me bacaju u vatru, bedak...Ali jedna ja ne činim sajt, forum i ne rešavam problem.A volela bih da umem.Ozloglašeni  FB pogledam samo one " prestupne godine" kada se  moj dragi uloguje i tada uglavnom samo uživam u  fotkama nekih dragih ljudi, koji su sada daleko...Ne učestvujem u prepiskama, ne igram igre...Skype mi nije po ceo dan uključen, ko što neki korisnici imaju običaj da rade.Koristim ga samo kad unapred ugovorim neki razgovor sa ljudima koji su mi daleko.I to je jaaaako retko.Jedino mesto  koje sam redovno pohodila je svrljig.net .Sada posećujem jedan uskospecijalizovani forum i ... iako tamo ne krijem svoj identitet, ne osećam da je to nešto toliko moje koliko je ovo bilo...Hm...Trebalo je dati predloge, iznaći rešenje, pitati tebe , Saša, kako se osećaš, koliko si voljan da nekad u budućnosti snimiš neki "Roki 7", "Rambo 8", "Svrljig.net 2"...A ja zapela o svojim emocijama...Sorry! Ne bih volela da ovo ovako nestane...  Suviše si sebe dao... Ne znam...Opet knedla... Meni je značilo , posebno na onom početku, kada smo svi bili zajedno, u velikom broju... Iz najličnijih razloga, sada mogu da kažem, da mi je značilo što sam ovde ponovo srela Lee i tebe... Ko razume-shvatiće. ( Kako gluuuupa rečenica... Ko li je izmisli' ? ) Lozinka:"Živele osamdesete!"
Prestaću sada, dok vam još nije totalno poplavilo oko vrata...
« Poslednja izmena: Avgust 02, 2011, 16:52:15 by alba »

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #4 poslato: Avgust 04, 2011, 10:57:00 »
[logged]Hvala vam najlepše na reakcijama  :rose1:. Shvatile ste u čemu je suština problema i drago mi je da razumete. Ja sam i dalje tu (samo u manjoj meri), veoma sam privržen ovom sajtu, održavaću ga i dalje da on funkcioniše kako treba, da možete i dalje da pišete i bude fino mesto za druženje.

A ako forumaši dunu prašinu i skinu paučinu sa njega nadam se da ću biti tu kao i pre.

PS: postavio sam na glavnoj strani u levo delu sajta automatski ažuriranu listu besplatnih elektronskih knjiga koje se mogu naći na sajtu baneprevoz.com[/logged]
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže T-Killa

• Novajlija
  • *
« Odgovor #5 poslato: Avgust 04, 2011, 17:09:50 »
Im back!
"Soba222" Nije nas bilo ali evo nas opet