357 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Koje igre igrate trenutno ?  (Pročitano 50012 puta)

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
Odg: Koje igre igrate trenutno ?
« Odgovor #180 poslato: April 19, 2011, 19:43:20 »
^ Pa ono tome i sluzi Krajzis. Da se kao nabudzeni predator prosetas i ispraznis u svetu miseva. Sto se zahtevnosti tice, racunar sam poslednji put nadogradio pre 2-3 godine, imam ATI 4800 serije, i igra svejedno sljaka; secne tu i tamo, ali sljaka. Doduse, batalio sam je nakon sat vremena jer je i mene nervirao taj glossy efekat, kao da su sve povrsine izradjene od visokoreflektivnog dijamanta. Preterali ga malo...

Opet sam instalirao Stalkera, ali skidam Dead Space 2. Ako je verovati kritikama, trebalo bi da je prilicno bolji od prvog dela (koji, ruku na srce, nije bio los). Javljam se sutra ako budem uspeo da ga pokrenem. :)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #181 poslato: April 19, 2011, 22:49:59 »
Pa hvale ga ljudi na netu. Mada da se ne lazemo, nema boljeg FPSa od Counter Strike u lanu 5 vs 5. Jednostavno ne skidam vise FPS igre kad imam CS i steam.

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #182 poslato: April 20, 2011, 16:27:24 »

Sto bi rekli gejmeri, prosto je neverovatno koliko je Dead Space 2 dobro optimizovana igra. Na mojoj sad vec matoroj masini radi u najvisoj rezoluciji sa very high detaljima i to bez ikakvog seckanja. Graficka kartica se duplo manje greje nego kad igram Crysis, pa je i ventilator neuporedivo tisi (ako sam dobro razumeo, DP2 radi na svega 30 fps).

+ Neverovatno mala hardverska zahtevnost, odlicna grafika, zvuk...
- Smesno linearna (barem za ovih dva, dva i po sata koliko sam proveo tamaneci mutante)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #183 poslato: Maj 23, 2011, 10:35:28 »
Odavno se pripremam da odigram Dead Space 1 i 2. Nikako da nadjem slobodnog vremena, a s'obzirom da imam već nekoliko preporuka, nadam se da ću ih odigrati uskoro... :)
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #184 poslato: Maj 09, 2012, 10:36:54 »
Resident Evil: Operation Raccoon City :)

MySpace     FaceBook     Mixography