357 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Koje igre igrate trenutno ?  (Pročitano 50009 puta)

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
Re: Koje igre igrate trenutno ?
« Odgovor #45 poslato: Mart 16, 2008, 18:10:36 »
Konacno sam osposobio playstation emulator i ponovo vezbam Mortal Kombat Trilogy i specijalne poteze, kao sto je nevidljivi brutality s Reptilom :)

Miwosh

• Gost
« Odgovor #46 poslato: Mart 24, 2008, 15:42:45 »
Trenutno igram Rise Of Nations , slucajno sam nasao disk pre nekoliko dana sredjujuci stan  :-0 ali presao sam igricu pre 3-4 god, nije losa...ubija dosadu... :D

Juce mi bilo malo dosadno pa reko da odigram neku partiju CS...posle 6-7 meseci ne igranja, i ne volim toliko CS nikad ga i nisam nesto posebno igrao...igrica je vise za Vasu  :D  :)

Downloadujem igricu, instaliram, nadjem servere i...

evo screenshot...

...ja sam ovaj "NooB"  ubi dusu sa snip... :smrt: i sada ne mogu da verujem  :smrt: lol  :D

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #47 poslato: April 13, 2008, 16:49:37 »
Upravo sam zavrsio Silent Hill "Origins" ...Igra je opasna, kao i svaki deo do sada...Sta reci osim 10 sati kvalitetnog straha.
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #48 poslato: April 13, 2008, 16:53:09 »
Na Playstation-u ili postoji i verzija za PC? Ako postoji da je skinem odmah :)

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #49 poslato: April 13, 2008, 16:55:42 »
PS2 :(

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #50 poslato: April 18, 2008, 22:18:29 »
Uf, tek sam malopre instalirao Crysis. Ne da izgleda bolesno nego je strava. Doduse, cuo sam neke kritike koje ukazuju na monotonost radnje, ali se iskreno nadam da nisu tacne. Grafika je perfektna.  :coool:

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #51 poslato: April 19, 2008, 17:16:58 »

Drago mi je da si nabavio igru, zaista vredi da se to iskustvo doživi. Monotonost koju pominješ može samo da se ogleda u principu da trebaš stići od tačke A do tačke B na nivou i "pacifikuješ" neprijateljsku (ne)živu silu. Ali grafička realizacija igre i sloboda kretanja i način na koji ćeš izvršiti misiju (stealth, "direktno u meso", gerilski itd) je nešto neviđeno do sada. S.T.A.L.K.E.R zaista grafički deluje sumorno naspram Crisys-a.

Za one koji nisu pročitali o ovoj igri evo linka sa topicom o igri na forumu : http://www.svrljig.net/forum/index.php/topic,218.0.html

Za kraj evo ti nekoliko taktika kako neutralisati protivnike u Crysis-u :

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #52 poslato: April 19, 2008, 21:06:21 »
Samo bih da potvrdim odusevljenje! Igra je jos bolja ako se utripujes da si Predator, jer glavni lik ima slicne karakteristike: Cloak, visoki skok, lecenje, nepo**bivost i jos dosta toga. Budzenje oruzja je takodje pristojno. Dinamika igre mi se svidja + ima najbolju grafika koju sam do sada video. Ali ipak je ne bih mesao sa Stalkerom. Crysis je akcija u kojoj imas osecanje nadmoci, dok je Stalker puko prezivljavanje. Obe su mi veoma drage.

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #53 poslato: April 20, 2008, 17:05:09 »
soulstorm
Neon Genesis Evangelion

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #54 poslato: April 24, 2008, 15:06:41 »
downloadujem Assassins Creed... pa videcemo kako ce mi se dopasti :) ali prvo idemo na can you run it? lol

Edit: Can You Run It Test: damn it hehe valjda ce ici i sa malo slabijim preocessorom :)

« Poslednja izmena: April 24, 2008, 15:16:03 by deejay_bomber »

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #55 poslato: Maj 22, 2008, 23:02:18 »

Igram Flatout 2, koji je, po mom misljenju, losiji od svog prethodnika, no, to me ne sprecava da provodim noci na netu sa zetom i gomilom worldwide vozaca :)

Van mreže cambridge

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #56 poslato: Maj 30, 2008, 19:10:10 »
Nethack - i to 3d verziju - noeGNUd-nethack

« Poslednja izmena: Maj 30, 2008, 19:51:03 by cambridge »
cam.vacau.com

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #57 poslato: Maj 30, 2008, 20:09:58 »
Trenutno igram Assassin's Creed, ostavljam postove na forumu i pijem pivo u isto vreme. Hteo sam da pokrenem jos i Crysis, ali onda ne bih mogao da saljem SMS-ove...

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
« Odgovor #58 poslato: Maj 31, 2008, 02:41:52 »
Trenutno igram Assassin's Creed

Znachi izmajah se skoro sat vremena, dok sam prebacio oba diska na HDD, pa extract, pa instal... I prodjoh onaj tutorial na pocetku, krenuo da je igram malo i blokira mi na drugoj animaciji, izbaci mi Dont Send Error :S ...nista... dok ne nadogradim kompjuter moracu da se strpim, inache igra deluje super... podseca na princ of persia :)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #59 poslato: Maj 31, 2008, 08:54:42 »
Nije ni čudo da te podseća na Princa jer ista programerska ekipa u pitanju ; stara ideja , novo ruho. Ali to u ovom slučaju nije nimalo nedostatak, Assasin's creed je odlična igra.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...