38 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Leto je počelo, topimo cene! Akcija knjižara Delfi i Laguna  (Pročitano 4143 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Sjajne Lagunine akcije u knjižarama Delfi se nastavljaju!

Od utorka, 5. Jula 2011. godine, očekuje vas neverovatna akcija u kojoj ćete uživati do kraja leta. Po super ceni od 999 dinara možete ostvariti kupovinu četiri bestseler naslova. Laguna je za svoje verne čitaoce izdvojila 500 najlepših naslova za nastupajuće letnje dane.

U svim knjižarama Delfi i Laguninim klubovima čitalaca u Nišu i širom Srbije, kao i na linku: Delfi knjižare - Sve dobre knjige na jednom mestu - Vesti - Leto je počelo, topimo cene naći ćete vaše omiljene naslove u okviru akcije “Topimo cene”.

Leto je prijatnije sa Lagunom!

Za naslove na akciji ne važe članski niti bilo koji drugi popusti.

Prijatno čitanje svima ;)
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
Odg: Leto je počelo, topimo cene! Akcija knjižara Delfi i Laguna
« Odgovor #1 poslato: Avgust 08, 2011, 18:26:48 »
Nisam mogla da uklikeram kako knjige sa ovog "topivog" spiska mogu ukupno imati cenu 999 dinara, kada na spisku nigde nema one niŽe cene, koja bi se uklopila u ovu ukupnu cifru...Pratite li me?  :girlblum: Ja sebe teško.Onda sam odlučila da proverim informaciju... Prvo sam se, neplanirano, zaglavila u liftu.Onda sam se preznojila i bila na pragu da dobijem koktel od napada klaustrofobije, infarkta i nervoznih crevca... Snagom moje čeeeelične volje sprečila sam "koktelizaciju", a slabošću moje odluke da malo ušparam na knjige uzela sam kintu i otišla da se častim za pretrpljeni strah.Četiri knjige sa "letnjeg" spiska zaista su ukupno 999 dinara (iako su se pojedinačno one koje sam odabrala kretale od 650-850 dinara.Ovo sam već napisala na drugoj temi, ali neka se zna.  :girlwacko: Isplati se... ).Zato sam kupila još 4 knjige, koje ne spadaju u onih 500 naslova...  :-[ Žao mi je, uprkos svemu, uprkos mom članstvu u Klubu čitalaca "Laguninih" izdanja, što su im knjige zaista najskuplje, a bez razloga.Između ostalog, jako im je loš  kvalitet papira.Da nije ovih povremenih sniženja sumnjam da bih kod njih toliko trošila...
« Poslednja izmena: Avgust 08, 2011, 18:33:27 by alba »

Van mreže Siongino

• Novajlija
  • *
Odg: Leto je počelo, topimo cene! Akcija knjižara Delfi i Laguna
« Odgovor #2 poslato: Decembar 18, 2018, 10:26:15 »
Today I have found important information, happy and happy.