29 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Radio Bubamara - Svrljig  (Pročitano 17366 puta)

Van mreže njaka

• Novajlija
  • *
Re: Radio Bubamara - Svrljig
« Odgovor #45 poslato: Decembar 12, 2007, 03:46:31 »
LAKO JE GOVORITI PREKO KOMPA :gammer: POZDRAV I OD MENE :haug:

Van mreže ma3x

• Novajlija
  • *
  • The Matrix Online
    • The Matrix Online
« Odgovor #46 poslato: Decembar 12, 2007, 03:50:00 »
Laku noc G-o-s-t  bas si me lepo nasmejao za laku noc zadnjim postom hahaah  :lol:idem da slusam radio S volim stanice iz Begisa hahhhhah

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #47 poslato: Decembar 12, 2007, 09:45:44 »
...
« Poslednja izmena: Mart 23, 2011, 21:18:01 by WingsOfDesire »

Van mreže SnebivljivaAzdaja

• Hyper-aktivan član
  • Jer, tamo gde se volimo, nikad nije mrak.
« Odgovor #48 poslato: Januar 12, 2008, 03:39:34 »
Mislim da ljudi savrseno rade svoj posao onako kako ga i planiraju.Ja licno ne volim tu vrstu muzike pa iz tog razloga i ne slusam tu radi stanicu.Mislim da je  radio Bubamara nesto sto u Svrljigu stvarno dobro funkcionise.

Van mreže Pepe

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #49 poslato: Novembar 09, 2008, 22:37:02 »
meni samo nije jasno sta vi svi imate protiv bubamare,kad ljudi rade svoj posao da bi imali novac i neko je napomenuo da je vrsta muziek fujj..e pa nije bas tako jeste da su oni moji rodjaci ali nije zbog toga da ih branim..dajte bre ljudi svi mi ovde dok smo bili mali svi smo to slusali to je bila jedina radiostanica u jugoistocnoj srbiji i ostace znaci postoji mogucnost da sete svi odrasli do nekih 12 godina uz tu vrstu muzike a kasnije ste promenili to.Meni od radio bubamare nista ne smeta slusam domacu i stranu muziku mada od domace muzike koju oni emitulju moze dosata da se nauci.Ljudima koji su zaposleni u bubamari sve najbolje zelim
www.myspace.com/petar_svrljig
My dream is to fly,over the rainbow,so high....

Van mreže Miwosh

• Ne silazi sa Foruma
    • http://www.myspace.com/miwosh
« Odgovor #50 poslato: Novembar 09, 2008, 22:45:18 »
meni samo nije jasno sta vi svi imate protiv bubamare,kad ljudi rade svoj posao da bi imali novac i neko je napomenuo da je vrsta muziek fujj..e pa nije bas tako jeste da su oni moji rodjaci ali nije zbog toga da ih branim..dajte bre ljudi svi mi ovde dok smo bili mali svi smo to slusali to je bila jedina radiostanica u jugoistocnoj srbiji i ostace znaci postoji mogucnost da sete svi odrasli do nekih 12 godina uz tu vrstu muzike a kasnije ste promenili to.Meni od radio bubamare nista ne smeta slusam domacu i stranu muziku mada od domace muzike koju oni emitulju moze dosata da se nauci.Ljudima koji su zaposleni u bubamari sve najbolje zelim
lol

Van mreže kosta

• Novajlija
  • *
« Odgovor #51 poslato: Novembar 09, 2008, 22:46:30 »
fala Lunja,fala...sve  više mi se čini da se "od nekud znamo" iako predstavu nemam ko si...i nebitno... da se ja bacim na ovaj topic,nisam ja za politiku i "manifestacije"...elem,primećujem da dosta niste upoznati sa programom bube,nit koja muzika ide na njoj...naravno i ne očekujem,svako ima pravo na svoj stav i svoje mišljenje i zato je to i dobro...naravno o ukusima najmanje treba raspravljati,ali samo da napomenem da se emituje i domaća zabavna muzika i strana muzika,onoj ko sluša,znaće o čemu govorim...hvala i na kritikama i na pohvalama...

ps.just radnik

Van mreže kosta

• Novajlija
  • *
« Odgovor #52 poslato: Novembar 10, 2008, 00:01:22 »
evo sad vam pustam finu muzikicu,pa ko voli nek izvoli
www.radiobubamara.com