60 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: l Dani... :) u Svrljigu 2010/2011  (Pročitano 16991 puta)

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Odg: l Dani... :) u Svrljigu 2010/2011
« Odgovor #60 poslato: Januar 08, 2011, 14:57:26 »
dobro bilo sinoc, samo u onu stalu vise nikad necu da udjem, cak i lady gaga da dodje : )
Neon Genesis Evangelion

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #61 poslato: Januar 08, 2011, 18:04:56 »
ne zebavaj doso bi da dodje lady gaga znam ;)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #62 poslato: Januar 09, 2011, 12:46:10 »
Ja ću opet da gunđam  :bm:: kako je bilo na BF-u ? Nisam u Srbiji pa me zanima kako je bilo ,osim nekoliko utisaka slabo pišete o tome. Ipak se nešto događalo u Svrljigu sto mu gromova   >:(!

Inače evo šta piše na zvaničnom forumu Nevernih beba:

PREDIVAN BOŽIĆ U SVRLJIGU - RADOST, OPTIMIZAM I NADA U BOLJE DANE ZA SVE!
09/01/2011

Ako se po Božićnom danu godina poznaje, ne bojimo se - ni mi ni svi oni koji su došli da veče Božića provedu u svrljiškom Centru za kulturu. Bila je to sjajna najava jedne lepe godine koju ćemo provesti zajedno, uz nove pesme ali staru energiju, sa mnogo koncerata i predjenih kilometara da bismo bili bliži svima Vama koji želite da nas čujete i vidite.

Od prvih taktova se osetilo koliko su ti dobri ljudi željni prepoznatljivog zvuka i muzike Nevernih beba...
Bio je ovo jedan od onih koncerata koji se pamte po horskom pevanju, sa mnogo energije, ljubavi i povišene temperature u publici koju je pratila sjajna atmosfera. Naravno, nisu izostale najlepše želje za dobro zdravlje, ljubav, uspeh na svim poljima.

Obećali smo da ćemo doći opet, čim pesme sa novog albuma zažive tako da ova divna publika može da vodi priču, kao što je bilo sada, na Božić.

Hvala divnim domaćinima još jednom a fotografije možete pogledati na sledećim linkovima Svrljig (autor fotografija A. Kostić) i Ostale fotografije sa koncerta

preuzeto sa : http://www.neverne-bebe.com/news.php?id=196
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Nemanja

• Aktivan član
  • **
  • Just live your life free!!!
« Odgovor #63 poslato: Januar 09, 2011, 17:30:28 »
Ako zanemarim to sto je prokisnjavalo i svinjac od limenki po podu, na koncertu nevernih beba je bilo odlicno... Super atmosfera, sjajno drustvo i dobra muzika... Nista vise ni ne treba! :)
Mozda izbacim i neku sliku ako me ne mrzi... Kasnije su me odusevili i momci iz nisa koji su sjajno odpevali hitove raznih grupa i izodjaca... Jednostavano, vece za pamcenje!!! :D
Na ostala desavanja nisam isao, nedostatak vremena i para... ^^
Uvijek kad poželim razgovarati s nekim pametnim,
razgovaram sa samim sobom.

http://cache.www.gametracker.com/player/%2e%3APera%3A%2e/188.120.112.30:27015/b_560x95.png

Van mreže GBB

• Novajlija
  • *
« Odgovor #64 poslato: Januar 09, 2011, 18:32:21 »
Meni je koncert bio ok, jedino je malo na pocetku masa bila nekako zbunjena. Ali najveci nedostatak je kao i kad je bila Yu Grupa, a to su oni glupavi barski stolovi po celom melodiju, znaci ono je tolika glupost da je to strasno. Ko je hteo da pije spricer mogo je lepo da ode u kafanu  :uu:, a ne ionako guzva, oni jos i stolove stavili. Sve u svemu super pozdrav  :bantu:
"Lepo je ono sto nam godi, a da pri tome nemamo nikakav interes." Kant

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #65 poslato: Januar 09, 2011, 20:08:02 »
Meni je koncert bio ok, jedino je malo na pocetku masa bila nekako zbunjena. Ali najveci nedostatak je kao i kad je bila Yu Grupa, a to su oni glupavi barski stolovi po celom melodiju, znaci ono je tolika glupost da je to strasno. Ko je hteo da pije spricer mogo je lepo da ode u kafanu  :uu:, a ne ionako guzva, oni jos i stolove stavili. Sve u svemu super pozdrav  :bantu:
tacno stolovi su bili potez za ginisovu knjigu idijota isto tako mogu da kazem da je organizacija traljavo i iz neobjasnjivih razloga koncert u zadnjem trenutku preselila u melody (ja sam saznao tek kad sam krenuo u tekstilni) i jos mi nije jasno zasto je shoopa pravio profi slike ako su na sajtu nevernih beba okacili neprofesionalne fotke lokalnog novinara? koncert 8 organizacija 3.

Van mreže marinakr

• Novajlija
  • *
« Odgovor #66 poslato: Januar 09, 2011, 20:47:07 »
Organizacija jeste podbacila sto se mesta odrzavanja koncrta tice, moguce da za to postoji opravdan razlog, ali zamerke vecine da nije u redu sto je u poslednji cas, umesto u sali tekstilnog kombinata, koncert odrzan u melody, takodje su opravdane.Ali sve u svemu vidi se da su ljudi bili zadovoljni sto se samog koncerta tice.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #67 poslato: Januar 09, 2011, 21:00:33 »
Kad pominjete već svirku, jesu li samo svirali svoje stvari? Da li je bilo obrada? A publika? Je li znala da ih nagradi aplauzima i bisom ?
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #68 poslato: Januar 09, 2011, 22:59:53 »
sto se tice opravdanja ja nisam cuo do sad razlog premestaja niti sam dobio obavestenje na fejsu sto je jedino logicno da se uradi kad se promeni nesto svim koji su kliknuli da dolaze posalje se poruka sa obavestenjem! i tu nema opravdanja ja nisam dobio nista slicno. svirali su daire :) a ostalo su bile njihove stvari...bilo i bisa naravno..u pocetku bila mutava publika sto je i razumljivo dok se malo razdrma posle smo bili ok ;)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #69 poslato: Januar 09, 2011, 23:33:39 »
Lele... 'ladno old-school kafanski stolovi. Samo prase fali i špricer sifoni.

sto se tice opravdanja ja nisam cuo do sad razlog premestaja niti sam dobio obavestenje na fejsu sto je jedino logicno da se uradi kad se promeni nesto svim koji su kliknuli da dolaze posalje se poruka sa obavestenjem! i tu nema opravdanja ja nisam dobio nista slicno.
Mesto održavanja mora da se zna unapred tokom celog festivala. I stajao je info o lokaciji na sajtu par dana ranije i onda odjednom oppp, promena u poslednjem trenutku... Nije opravdanje: "Ma Svrljig je malo mesto - čuće se". Deluje neozbiljno. Kad su već promenili lokaciju u poslednjem trenutku - trebali su da obaveste ljude. Promena informacije na sajtu ništa ne znači jer niko ne visi na bozicnifestival.com u poslednjem trenutku zbog verovatnoće o promeni lokacije. LOL. I koj će vam twitter i ostali social networks profili kad ih očigledno ne ažurirate. Bukvalno je potrebno maksimalno 10 minuta dnevno za plasiranje informacija (copy+paste) o festivalu na 5 glavnih internet lokacija (FB, Twitter itd). Internet komunikacija vam je očajna. Eto vam jedan dobronameran pljuv od mene. Nego, iskreno nas je drago da ste se tamo lepo proveli :)
« Poslednja izmena: Januar 09, 2011, 23:50:40 by WingsOfDesire »