27 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Filmske preporuke  (Pročitano 65987 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Odg: Filmske preporuke
« Odgovor #225 poslato: April 05, 2011, 23:52:50 »
Potvrđujem kvalitet, iako mi se na prvi dojam nije činio vredan gledanja :)

Cinema City - Rango Small | Large
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #226 poslato: April 15, 2011, 17:43:37 »
aha odgledao sam stvarno je ok.
@specialK :) provalio sam scenu iz paranoje

Van mreže SpecialK

• Prelazi u legendu
  • Ars Amandi
« Odgovor #227 poslato: April 15, 2011, 19:49:57 »
Da da...i iz Arozine Dream :D
Sjajan crtac stvarno! :D
Hrabri mali toster.

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #228 poslato: April 16, 2011, 20:33:32 »
aha, a ne znam zasto se setio bas arizonu da ubaci :) bas mi bio trip jel ovo aludira na arizonu ili mi se cini :)

Van mreže SpecialK

• Prelazi u legendu
  • Ars Amandi
« Odgovor #229 poslato: April 16, 2011, 20:43:31 »
Pa meni se čini kao da je crtać rađen po Džoni Depu skroz...jer je bio i u Paranoji i u Arozoni...
A čak i ponašanje Rangovo, kao Džoni u Piratima sa Kariba...
Ima smisla skroz! :D
Hrabri mali toster.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #230 poslato: Maj 24, 2011, 21:40:26 »
Baš mi se dopao, preporuka  :uu:

Osam minuta
Source Code

Žanr: SF akcioni
Trajanje: 93 min.
Režija: Duncan Jones
Scenario: Ben Ripley
Uloge: Jake Gyllenhaal, Michelle Monaghan, Vera Farmiga, Jeffrey Wright, Russell Peters, James A. Woods, Michael Arden, Cas Anvar, Joe Cobden, Nick Ferrin, Craig Thomas, Chris Ramirez, Gordon Masten, Neil Napier, Susan Bain
Url: http://www.enterthesourcecode.com/

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže padreex

• Novajlija
  • *
  • http://ispovedam.serbianforum.info
    • ISPOVEDAM
« Odgovor #231 poslato: Avgust 04, 2011, 20:24:27 »

Naslov originala: Sucker Punch

Žanr: akcija, avantura, fantastika, spektakl, epski
Trajanje: 109'
Godina izdanja: 2011.
Zemlja: SAD

Uloge: Emily Browning, Abbie Cornish, Jena Malone, Vanessa Hudgens, Carla Gugino, Jamie Chung

Akcijska fantazija Zacka Snydera u kojoj zli očuh smjesti Babydoll u ludnicu, pa ona s ostalim djevojkama kreće u spektakularnu borbu za slobodu.

'Babydoll uzvraća udarac' je epski akcijsko-fantastični film koji nas uvodi u maštu mlade djevojke čiji san predstavlja krajnji bijeg iz mračne stvarnosti. Neomeđena prostorom i vremenom, slobodna je otići bilo kamo gdje ju odvede njen vlastiti um, a njezine nevjerojatne avanture čine granicu između stvarnosti i mašte potpuno nejasnom.

Babydoll (Emily Browning) je zatočena u ludnici, ali nije izgubila volju za životom. Odlučna je izboriti slobodu i nagovori četiri druge mlade djevojke – među kojima su neodlučna Sweet Pea (Abbie Cornish), otvorena Rocket (Jena Malone), snalažljiva Blondie (Vanessa Hudgens) i divlje lojalna Amber (Jamie Chung) – da zajedno pokušaju pobjeći od grozne sudbine u kojoj ih drže Blue (Oscar Isaac) i Madam Gorski (Carla Gugino), prije nego što po Babydoll dođe misteriozni High Roller (Jon Hamm).

Odvažna Babydoll predvodi djevojke u fantastičnom ratu u kojem se koristi virtualni arsenal. Moraju odlučiti što su spremne žrtvovati da bi preživjele, a na nevjerojatnom putu prema slobodi pomaže im Wise Man (Scott Glenn)...

Sucker Punch - Trailer Small | Large

Van mreže SpecialK

• Prelazi u legendu
  • Ars Amandi
« Odgovor #232 poslato: Avgust 31, 2011, 22:24:40 »

Odgledala 3 puta za 10 dana :D
Hrabri mali toster.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #233 poslato: Septembar 01, 2011, 08:34:20 »
Ja odgledah ovo sinoć i baš sam se slatko nasmejao  :lol:, preporuka!

Uskoro nam u bioskope stiže srednjevekovna komedija Your Highness (Vaše visočanstvo) sa Džemsom Frankom, Natali Portman i Dani Mekbrajdom u glavnim ulogama u režiji Dejvida Gordona Grina. Ako pogledamo radnju kao i trejlere iz filma možemo očekivati jako dobru zabavu!

Mešavina komedije i avanture, centralno mesto u filmu zauzimaju dva princa: Tadeus (Dani Mekbrajd) i Fabius (Džejms Franko). Prvi je glup, kukavica i ružan a drugi je glup, hrabar i lep. Fabiusu je oteta princeza devica Beladona (Zoe Dušanel) od strane zlog i nastranog vešca Lizara (Džastin Teru) i oba brata (jedan milom a drugi silom) kreću u uzbudljivu i opasnu potragu. Na tom putu im se pridružuje misteriozna i osvetoljubiva devojka, posebno veštu sa lukom i strelom, Izabela (Natali Portman).

Your Highness (HD Trailer) Small | Large

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #234 poslato: Oktobar 01, 2011, 10:46:27 »

Ukoliko vam se svideo Povratak u buducnost jos jedan genijalni film Boba Gejla - Interstate 60. Ne znam kako nisam cuo ranije za ovaj film.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #235 poslato: Oktobar 01, 2011, 11:31:05 »

http://www.imdb.com/title/tt1334553/

jedan nesvakidasnji film, ako vam se gleda nesto a ne znate sta preporucujem da premostite s ovim ;)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #236 poslato: Oktobar 01, 2011, 19:24:16 »
a ja predlažem da obnovite gradivo ili odgledate propušteno od majstora Ridlija Skota, čovek ima odličnu filmografiju  ;)

[the films of] Ridley Scott Small | Large

Van mreže el_pollo_loco

• Novajlija
  • *
« Odgovor #237 poslato: Mart 16, 2013, 02:00:21 »
The Room (2003). savrsenstvo loseg filma.

The Room - Full Length Trailer Small | Large

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #238 poslato: Januar 15, 2014, 00:21:53 »
Mnogi likovi odatle mi nisu nešto dragi, ali sam fenomen i istorijat me je povukao da pogledam film "Mi plačemo iza tamnih naočara" (ili tako nešto) o niškoj rock'n'roll sceni...
Kada će da bude u opticaju po internetu film "The snowman", rađen po knjizi Ju Nesbea?Ima neki trejler, ali tipa studentski projekt Nesbeovih objedinjenih dela, ili tako nešto...