47 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: GTA IV  (Pročitano 7451 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
GTA IV
« poslato: Avgust 15, 2008, 17:10:22 »

Glasine su kolale već duže vreme, ali vest je konačno ozvaničena :GTA IV izlazi za PC 18 novembra za američko a 21 novembra za evropsko tržište , a iza igre stoji razvojni tim koji stoji iza verzije za XBOX 360 i PS3  :lol2: :diablo:.

Još uvek nema infoa o hardveru koji je neophodan da se igra "progura" i ima kvalitetan gameplay i grafiku, ali o tom potom.

Sve ranije infoe vezane za ovaj naslov možete pogledati na ovom topicu : http://www.svrljig.net/forum/index.php/topic,420.0.html
« Poslednja izmena: Februar 03, 2010, 20:18:11 by mega games »
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
Re: GTA IV stiže na PC na jesen
« Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2008, 16:57:51 »
evo preporučenih karakteristika PC-a (nisu minimalne) da bi se GTA IV igrao :

Processor: Dual core processor (Intel Pentium D or better)
RAM: 2GB
Hard Drive: 18GB free hard disk space
Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader
Drive: DVD-ROM dual-layer drive

Zahtevno , nema šta...čekam preciznije infoe.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2008, 17:10:19 »
jedva cekam...bas sam se pitao dal ce da dodje skoro za PC...extra..hvala Mega na informacijama..masina je spremna :-) :lol:ceka se kriminal >:(
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže Nemanja

• Aktivan član
  • **
  • Just live your life free!!!
« Odgovor #3 poslato: Septembar 21, 2008, 20:10:03 »

Video Card: 512MB Direct3D 10 compatible video card or Direct3D 9 card compatible with Shader

ajjjjooooojjjj.... znaci treba mi samo nov procesor i jos 1,5 gb-a rama... i samo nova graficka...
Uvijek kad poželim razgovarati s nekim pametnim,
razgovaram sa samim sobom.

http://cache.www.gametracker.com/player/%2e%3APera%3A%2e/188.120.112.30:27015/b_560x95.png

Van mreže robkill

• Aktivan član
  • **
    • My Space
« Odgovor #4 poslato: Septembar 22, 2008, 11:23:12 »

ajjjjooooojjjj.... znaci treba mi samo nov procesor i jos 1,5 gb-a rama... i samo nova graficka...

sto su skromni sa konfiguracijom!!!!
Pa ja za ovu igricu treba da menjam ceo komp

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #5 poslato: Septembar 22, 2008, 11:28:08 »
radi se o preporučenoj konfiguraciji...uskoro stiže info o minimalnoj konfiguraciji  ;)

Van mreže robkill

• Aktivan član
  • **
    • My Space
« Odgovor #6 poslato: Septembar 22, 2008, 11:34:42 »
radi se o preporučenoj konfiguraciji...uskoro stiže info o minimalnoj konfiguraciji  ;)
verovatno ni sa minimalnim konfiguracija nebi meni radilo

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
Odg: GTA IV
« Odgovor #7 poslato: Februar 03, 2010, 20:17:03 »

Dobra vest za sve fanove serijala GTA :  marta meseca na PC (i PS3 konzolu) stižu dve dodatne epizode koje su bila ekskluziva samo za XBOX 360 konzole – Episodes From Liberty City. Junak četvrtog dela Niko Belić ovog puta prepušta svoje mesto drugim protagonistima iz dve zasebne avanture The Lost and Damned  i The Ballad of Gay Tony.Igralište je isto, kopija Njujorka aka Liberty City, a grafička podloga je iz GTA 4. Evo i trejlera dotičnih epizoda:

GTA 4 - The Lost and Damned

GTA 4 - The Ballad of Gay Tony

Van mreže Nemanja

• Aktivan član
  • **
  • Just live your life free!!!
« Odgovor #8 poslato: Februar 03, 2010, 20:51:31 »
Sale, pojasni ovo iznad plz... Znaci li to da umesto Nika i starih misija dobijamo nove(kao na pecevima za GTA Vice City) ili mozemo birati koju epizodu zelimo da igramo?
Uvijek kad poželim razgovarati s nekim pametnim,
razgovaram sa samim sobom.

http://cache.www.gametracker.com/player/%2e%3APera%3A%2e/188.120.112.30:27015/b_560x95.png

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #9 poslato: Februar 03, 2010, 21:13:11 »
Novi scenarioi sa novim misijama i novim junacima, samo je Liberty City isti ;), najavljuje se 25 dodatnih sati igranja  ;)