64 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Playlistnow.fm  (Pročitano 4269 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Playlistnow.fm
« poslato: Januar 28, 2010, 20:06:29 »

Evo jedne interesantne alternative za slušanje muzike na koju sam naišao danas: www.playlistnow.fm . Ideja je jednostavna, sajt nudi sijaset muzičkih listi  koje su podeljene po raspoloženjima i aktivnostima tako da uvek možete naići na playlistu koja vam odgovara u tom trenutku. Možete i sami ukucati u searchbar kako ste raspložni ili šta radite trenutno (na engleskom) a ako ne možete kliknuti na opciju All list na vrhu ekrana i izabrati neku playlistu iz kompletne ponude (trenutno ih ima 178 ). Zanimljivo je da su playliste obeležene i povezanim ikonicama radi lakšeg snalaženja.

Možete kreirati i vaše sopstvene playliste, ubaciti ih na sajt i podeliti sa prijateljima ali je za to neophodna besplatna registracija na sajtu.

Pa ko voli (dobru muziku), nek' izvoli.

Trenutno slušam listu : I am tired of working  ( http://www.playlistnow.fm/playlists/182?play )
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Odg: Playlistnow.fm
« Odgovor #1 poslato: Januar 31, 2010, 11:50:23 »
Odlicna ideja za muzicki sajt je to sto su plejliste napravljene na osnovu toga sta trenutno radite! Moguce je ulogovati se preko vaseg Twitter, Facebook ili Gmail naloga, a takodje je dobra stvar sto plejliste pravite uzimajuci pesme sa Youtuba tako da je izbor pesama veliki. Postoji i mogucnost da se gledaju i spotovi u plejlisti.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #2 poslato: Januar 31, 2010, 11:53:26 »
Ukucao sam u pretragu "chillaxing" (chillout / relaxing) i uživam u cool opuštajućoj muzici  :djman: :surf:
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: Januar 31, 2010, 12:03:11 »
Odlicno zamisljen sajt. Samo mi smeta katastrofalan kvalitet zvuka (u vecini slucajeva), bas iz razloga sto je source sa video klipova youtube-a. Imam osecaj kao tranzistor da slusam. Stvar kompresije.