61 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Kućni ljubimci  (Pročitano 9560 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Kućni ljubimci
« poslato: Decembar 22, 2009, 10:18:23 »

Neko poteže ovo pitanje na foruma, pa evo mesta na forumu gde možete pisati o vašim kućnim ljubimcima. Šta imate od ljubimaca? Saveti i preporuke za čuvanje istih? Prednosti i mane? Šta vas usrećuje kod njih? A ako nemate ljjubimca, šta bi ste hteli da imate?

Surprised Kitty
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
Odg: Kućni ljubimci
« Odgovor #1 poslato: Decembar 25, 2009, 21:16:36 »
Ranije sam imao i chuvao pse,razne...
Trenutno chuvam jednog divnog machora po imenu "Chuljko ".Generalno,nishta specijalno nije zahtevan,zna sam da potrazhi da izadje napolje radi "onih stvari i mesta zbog kojih i kraljevi peshache ",klopa sve ko usisivach( mada najbolje obozhava one neke "bonbonice" kako ih ja zovem - ustvari je to neka posebna hrana u granulam) ,kao i sve druge machke licka se i samotimari svakodnevno i u odnosu na pse chistiji je..tako...
« Poslednja izmena: Decembar 25, 2009, 21:22:16 by geronimo »
NIKAD ROBOM

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2011, 20:18:41 »
U znak protesta što godinama niko ništa nije stavio na ovu temu, "prosuću" više fotki moje 4 ljubavi i stavljati ih, ubuduće, stalno; nove, stare, svako malo.Eto! Plačite! :girlblum:

On je prvi došao u naše jato.Tačnije:on je jatotvorac.  ;) Mili moj bembeli Sava.

Maša je trebalo da mu razbije momačku dokolicu i besposlenost.Umesto toga redovno razbija njega, obarajući ga sa prečkica.

Cimeri glođu platformicu...

Moja ljubav, moja senka, moje sve... Miško

Najmlađi član jata, prcko, koji još ni prvo mitarenje nije "obavio".Merna jedinica za radoznalost, reda veličine 10xx12 , Momčilo glavom i kljunićem:

Your turn!

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #3 poslato: Avgust 24, 2011, 09:35:30 »
Mnogo su slatki !
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #4 poslato: Avgust 26, 2011, 17:52:55 »
 :srce: predivni su.
a ovo je marko, tu je da lovi miseve i pravi drustvo psu. ne volimo se nesto ali se u medjuvremenu postujemo, i da marko je zensko. : )

firefox

Neon Genesis Evangelion

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #5 poslato: Avgust 29, 2011, 21:38:23 »
Hvala Sale i Sephi na komplimentima mojoj družini.Obećavaju da će se pomalo uobraziti...  ;)
 Marko je lepa:girlblum: Ja nisam sigurna za Momčila kog je pola, jer su rozenkolisi monomorfni i samo DNK analizom se sa sigurnošću određuje pol.Ali neka su oni meni srećni i zadovoljni, makar tamo nekad Momčilo sneo jaja.