27 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: 50 ljudi - jedno pitanje  (Pročitano 2307 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
50 ljudi - jedno pitanje
« poslato: Septembar 21, 2009, 08:38:17 »
Znam da je bilo na rekreativa blogu, ali, posto sam taj blog zapostavio - postovacu ovde jer mislim da vredi da se nadje na vise mesta. Par video fajla kojima se cesto vratim. Jako fina ideja i realizacija. Obavezno pogledajte.
Ideja Crush & Lovely i Deltree dua je: obići različita mesta (gradove za sada) i pitati 50 prolaznika jedno isto pitanje. U prvom krugu je to bilo pitanje: “šta biste voleli da se desi do kraja dana?” i “gde biste voleli da se probudite?”…
“Fiftypeopleonequestion” projekat je inicijalno počeo snimcima u New Orleans-u i Los Angeles-u i naišao je na jako pozitivne kritike - što je idejnim tvorcima dalo podstreka da nastave sa radom.
Danas oni putuju gradovima, prave kratke dokumentarce i postavljaju ih na svom sajtu www.fiftypeopleonequestion.com gde možete pratiti sve njihove postove. Za sebe kažu da će “uvek imati vremena da uhvate deo ljudskosti… pa šta bude - biće”…
Izdvojte malo vremena i pažljivo odgledajte embedovani video materijal.

Fifty People, One Question: Brooklyn

Fifty People, One Question: London

Fifty People, One Question: New York

Fifty People, One Question: New Orleans

Van mreže anminona

• Novajlija
  • *
Odg: 50 ljudi - jedno pitanje
« Odgovor #1 poslato: Septembar 21, 2009, 09:31:06 »
Auh. Steze mi se srce dok ovo gledam... i to bukvalno na sve, zbog ovoga ili onoga, svejedno je.

Van mreže Crawfordz

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2018, 05:06:11 »
Ja sam istraživač koji se prijavio za učenje novih stvari. Što učite dodati?

Van mreže Meawpranee

• Novajlija
  • *
    • หวยล่าสุด
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2018, 10:55:30 »
I have the opportunity to read this and feel that it is really beneficial to human beings.