28 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Sounds of Struggle/Niš/Pravni 17.10.2009  (Pročitano 1155 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Sounds of Struggle/Niš/Pravni 17.10.2009
« poslato: Oktobar 14, 2009, 15:10:51 »

U organizaciji udruženja građana "Balkanrock", u subotu, 17. oktobra, u sali Pravnog fakulteta biće održana prva u seriji Sounds of Struggle svirki na kojoj će nastupiti niški sastavi Styptic i Repression Release, kao i gosti iz Beograda - Consecration i Deadrise.

Koncert će početi u 20 časova. Cena ulaznice u pretprodaji je 200 dinara, dok će na ulazu koštati 250 dinara. Karte u prodaji od 1. oktobra; CD Sound & Happy House.

Za osobe koje nisu u mogućnosti da nabave karte u pretprodajnom periodu, mogu izvršiti rezervaciju istih preko mail adrese tickets@balkanrock.com Potrebno je na navedenoj mail adresi poslati ime i prezime osobe (ili osoba) koja naručuje kartu. Rezervisane ulaznice će moći da se podignu na ulazu u koncertni prostor po pretprodajnoj ceni od 200 dinara.

Line up:
REPRESSION RELEASE www.myspace.com/repressionrelease
STYPTIC www.myspace.com/bandstyptic
CONSECRATION www.myspace.com/consecr8
DEADRISE www.myspace.com/deadrisemetal

Preuzeto sa http://www.facebook.com/event.php?eid=165781188451
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže fuga

• Novajlija
  • *
    • Balkanrock.com
Odg: Sounds of Struggle/Niš/Pravni 17.10.2009
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2009, 23:25:29 »
Bice ovo fenomenalna svirka, nesto sasvim novo u Nisu  :uu:

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 18, 2009, 11:45:59 »

Slika: www.shoopa.rs

Super je bila svirka solidan broj ljudi, zvuk je bio bolji nego nekad kod vecih bendova na pravni. Odlican izbor grupa osim deadrise koji sviraju death metal koji inace ne slusam i dobro bi bilo da su svirali poslednji. Consecreation je veoma interesantan bend.

Nis je u poslednje vreme postao grad u kome skoro da nema koncerata osim klubskih svirki koje se ne racunaju. Nadam se da ce Balkanrock nastaviti sa organizovanjem ovakvih svirki i promeniti malo stvari.
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2009, 15:42:13 by zarej »
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 18, 2009, 19:28:30 »
Vidim, Fuga je tu, pa da i ja iskoristim priliku da pohvalim organizaciju koncerta. Dosao sam na sam kraj zbog Consecraton-a, i veoma su mi se dopali. Definitivno nisu bend za grupnu svirku, jer su ih dotukli basovi prethodnih bendova (pretpostavljam). Sve pohvale i nadam se da ce i u buduce biti slicnih koncerata.

Van mreže fuga

• Novajlija
  • *
    • Balkanrock.com
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 18, 2009, 20:30:56 »
Hvala drugari, drago mi je da Vam se svidjala svirka.

Balkanrock je najzad ponudio gradjanima Nisa malo drugacije bendove, nego one na koje su do sada navikli, i to jeste za pohvalu.

Ozvucenje i osvetljenje jesu odlicni, ali zato mnogo i kostaju  :-(  Mada se isplatilo...

Uskoro najava za novembarski S.O.S.  :-)