59 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Svrljig.Net preko mobilnog  (Pročitano 3805 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Svrljig.Net preko mobilnog
« poslato: Septembar 29, 2009, 21:50:23 »
Pristup preko mobilnog telefona od danas je omogucen sa adrese http://m.svrljig.net
Vecina sadasnjih telefona su podrzana jer se koristi wap2 protokol.

Odavde se mozete ulogovati, citati i pisati poruke. Svi korisnici koji se uloguju moci ce da pregledaju aktuelne teme, odgovorene teme i nove teme od poslednje posete. Preko wap2 pristupa za sada nije moguca registracija novih clanova. Takodje su iskljucene slike tako da je protok minimalan.

Ukoliko uocite problem ili zelite da podelite utiske ovo je tema za to  :uu:
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Odg: Svrljig.Net preko mobilnog
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2009, 02:12:17 »
To majstore  :uu:. Do sada je bila velika mana WAP-a što nisi mogao da čitam najnovije postove već su samo bile ponuđene forumske teme, pa sam morao sam da tražim nove postove u temama. Ovako je lakše i praktičnije  :-)
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2009, 09:30:29 »
Evo upravo testiram. Kod mene su normalno linkovi inverzni dok kad stanem na neki postanu normalni. Kad se ulogujem vodi od na prvi forum umesto na početnu. Kod vas kako je?
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2009, 09:40:23 »
evo i mene preko mobilnog.Nakon logovanja i dve redirekcije stizem na wap verziju foruma.Kod mene je sve ok.Bio sam na recent post,otvorio ovu temu i sad upravo odgovaram. Sve je ok.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #4 poslato: Septembar 30, 2009, 10:11:14 »
Ok je i kod mene bila je moja greška. Jedino što moj tel prikazuje inverzno linkove. Što se tiče dve redirekcije to je normalno tako treba.