457 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Block Out u Nišu, 3. i 4. oktobar – klub Feedback  (Pročitano 1974 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Block Out u Nišu, 3. i 4. oktobar – klub Feedback
« poslato: Septembar 24, 2009, 21:28:44 »

Nakon 11.meseci, od poslednjeg  sjajnog koncerta u klubu pravnog fakulteta, jedan od  konceptualno najjačih i koncertno najubedljivijih rock  sastava sa ovdašnjih meridijana, beogradski Block Out održaće dva koncerta u klubu Feedback u Nišu, u subotu,  3. oktobra i u nedelju, 4. oktobra sa početkom od  22.30h!

Pored live prezentiranja novog materijala, Block Out će uz  proverene koncertne adute sa prethodnih albuma prirediti  svojim fanovima dva podosta različita nastupa, jer set lista za dva koncerta kod ovakvog benda ne moze biti ista iz  dana u dan…

Zbog limitiranog broja posetilaca u klubu Feedback,  apelujemo na poštovaoce grupe BLOCK OUT da po mogućstvu nabave ulaznice na vreme po pretprodajnoj ceni od 500,oo  din. na sledećim prodajnim mestima: Happy House i Energy  music shop u T.C. Kalča, kao i u CD Soundu ( City passage ispod Kalče, na samom kraju Novog podzemnog prolaza ), ili  direktno u klubu Feedback vikendom od 19 – 04h ujutru…

Pretprodaja karata krenuće od srede, 23. septembra 2009.

Preuzeto sa http://www.nis-music.net
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
Odg: Block Out u Nišu, 3. i 4. oktobar – klub Feedback
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2009, 19:45:35 »
BLOCK OUT sdss godina sirotinjske zabave exit 08 Small | Large

BLOCK OUT-protiv sebe Small | Large

Nova neobjavljena stvar:
BLOCK OUT -DVE HILJADE I KUSUR GODINA live Small | Large

Jel ide neko?
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2009, 12:34:46 »
Razbili su ga i u dnevnoj sobi! Zlatni momenat: Mita vuce mikrofon po plafonu u toku Trenja. Da imam para isao bih i veceras, jer ce definitivno promeniti repertoar.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 04, 2009, 12:52:22 »
Ja idem veceras! Svirace 1h razlicit repertoar i 1 i po isti kao juce. Jel su svirali nesto sa 1. albuma osim verovatno Deponiju? Nisu li forsirali poslednji album? Jel su svirali nove stvari?

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 04, 2009, 13:17:01 »
Izvini, zaigrao sam se ovamo... Svirali su uglavnom sproije stvari, sto je odlicno. Pretpostavljam da ce veceras da ga ubrzaju. Sa prvog: Osam i trideset, Deponija i Rodjendanska pesma. I da, svirali su i nove pesme.

*** Sa poslednjeg se secam samo Majdana, Tata Brada i Tehnologija na kraju. Moguce da mi je jos jedna promakla, ali...

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 05, 2009, 01:22:09 »
"A tvoje ruke su nežne,
lako spuštaš ih na mene,
tvoje reči su jasne,
samo treba da ti verujem i proći ce.

Ja ih nikad ne bih sanjao,
ali neko tera me na to."

...

Kakve dve svirke! Pozdrav Zareju i JJovanovicu.

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 05, 2009, 14:58:59 »
Hehe bese super sinoc, JJ i ja smo ostali do fajronta i smarali basistu Acu Balaca sve dok nas nisu isterali iz feedbacka. Dobra svirka, solidan broj ljudi ne previse i odlican zvuk u podrumce.

Odllican je bio izbor pesama izgleda da su namerno izbacili brze stvari zbog malog prostora. Secam se kako su smirivali masu za SDSS. Mita jedno prica, Nikola drugo obojica istovremeno niko ih nije ni razumeo ali uglavnom su se smirili ljudi :)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran