72 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: 4 jesenji festival hortikulture Niš  (Pročitano 1509 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
4 jesenji festival hortikulture Niš
« poslato: Septembar 22, 2009, 09:16:33 »

Kao što je već najavila naša prijateljica alba :

Inače 30.09. do 4.10. je,  najverovatnije u Domu vojske (mada je moguće i da se promeni lokacija), izložba cveća, a sigurno će makar neko od lokalnih kaktusara izneti svoje bockave ljubimce.
Eto t'ko, da se znaje...

najavljujemo:

od 30 septembra do 4 oktobra četvrti jesenji festival hortikulture u Nišu, ove godine u centru grada (beli hol i plato kluba vojske Srbije). Nije mi poznato da li se ulaz naplaćuje, lično mislim da je ulaz free. Ako neko ima tačan info, neka javi ;).

Evo kako je bilo na prošlom festivalu:  http://www.filmpublikart.net/cvetfest_jesenji.html

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Odg: 4 jesenji festival hortikulture Niš
« Odgovor #1 poslato: Septembar 30, 2009, 02:22:59 »
Otkazan 4-ti jesenji festival hortikulture u Nišu !

Evo i saopštenja organizatora (preuzet sa http://www.filmpublikart.net/index_1.html )

Poštovani prijatelji,

Sa žaljenjem vam saopštavamo još jednu u nizu tužnih vesti. Usled novih odluka rukovodstva Grada Niša prinuđeni smo da otkažemo jos jedan festival - 04. JESENJI FESTIVAL HORTIKULTURE, koji je trebalo da se održi 30. septembra. Zbog velikih troškova zakupa javne površine ova manifestacija, koja je bila besplatna za posetioce, se otkazuje.

Izvinjavamo se svim ljubiteljima cveća, posetiocima i učesnicma. Na žalost ni mi, a ni izlagači, nismo u mogućnosti da platimo zakup od preko 200.000 dinara i da kao do sada poklonimo manifestaciju našim sugrađanima.

Kako stvari stoje, shvatili smo poruku. Niko osim aktuelnih vlastodržaca ne može u nišu ništa da organizuje. Samo oni su oslobođeni svih taksi (ili ih plaćaju sami sebi!?), oni su Bogom dani i samo oni mogu organizovati sve manifestacije i postavljati pravila ponašanja, određivati šta ćemo raditi, šta i koga voleti, slušati, gledati...

Na zalost sitnoposednički odnosi u lokalnim krugovima doveli su do onoga čega smo se najviše plašili... Ali vreme će pokazati svoje.

Mi se prisećamo Nušića, Domanovića i naravno Duška Radovića, a vama želimo uspešan i prijatan dan.

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #2 poslato: Septembar 30, 2009, 15:32:19 »
E, jebiga!  :-(

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2009, 17:16:55 »
Ne mogu da verujem. Mada nesto mi nije jasno kako to da je e-tvrdjava mogla da se odrzi na javnom zemljistu(skoro sam siguran da nista nisu placali) a sve sto organizuje filmpublikart ne moze? Ima tu nesto...
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #4 poslato: Septembar 30, 2009, 17:45:52 »
Meni baš nije jasno zašto bi nekome smetala ovakva manifestacija.
Ranijih godina sam je redovno posećivala neki sajam hortikulture (zaboravila sam kako se zvao) i uglavnom se svodilo na to da se okupe ljubitelji cveća i slučajni prolaznici, razmene pelcere i poneki savet, siti se napričaju i nagledaju cveća i - to je to.
Zaista šteta što je otkazan.