28 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Auto-moto fest, hala Čair, 2-4. oktobar 2009  (Pročitano 2858 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Auto-moto fest, hala Čair, 2-4. oktobar 2009
« poslato: Septembar 22, 2009, 09:07:50 »

U niškoj hali Čair od 2. do 4. oktobra će se održati prvi Sajam automobila, motora i prateće opreme u našem gradu. Nišlije će po prvi put na jednom mestu moći da vide ponudu niških dilera automobila, ali i da pronađu dodatnu opremu i rezervne delove.

Na sajmu će biti predstavljene lizing i osiguravajuće kuće, kao i svi oni koji imaju neku sponu sa svetom automobilizma.

Planirane su i različite prateće manifestacije sajma kao što su izložba starih automobila i moto-show.

Na prvom niškom sajmu automobila očekuje se veliko interesovanje izlagača, ali i posetilaca iz čitavog regiona.

Organizator sajma je City marketing centar, a pokrovitelj manifestacije je grad Niš.

Više informacija na : http://www.sajamautomobila-nis.rs/index.html

Cane ulaznica mi je nepoznata, pa ako neko ima info (cena, mesto prodaje i slično) neka dopuni temu  ;)
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Odg: Auto-moto fest, hala Čair, 2-4. oktobar 2009
« Odgovor #1 poslato: Septembar 23, 2009, 12:08:05 »
konacno, vidimo se :)
Neon Genesis Evangelion

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 01, 2009, 23:51:09 »
nezvanocno saznajem da je upad 100 RSD. ocekujte sutra izvestaj i naravno slike. ide neko ????
Neon Genesis Evangelion

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 02, 2009, 00:03:38 »
Verovatno cu i ja da svratm. Mozda ne bas sutra, ali ovijeh daaaana...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 02, 2009, 02:51:31 »
Super je sto je samo 100din. Ja cu najverovatnije u nedelju.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 02, 2009, 14:42:13 »
Evo, upravo sam se vratio sa tzv. "sajma automobila". Daaakle zvanicna potvrda da je upad 100 dinara. Hala Cair je premala i za sajam knjiga, a kamo li za sajam automobila. Za ovako nesto im treba sajmiste ili neka hala drugacijeg koncepta. Nekako jeftino izgleda. Zbudzeno kao osinjak. Naprednije modela automobila nisam vid'o. Sve smo to vec videli na nasim ulicama. Da se ogradim: Nisam ni ocekivao kocepte da vidim. Jednostavno je ovo skup nishkih salona automobila, koji su svoja vozila iz izloga preselili na par dana u halu Cair sa iznajmljenim promoterkama koje tu stoje cisto da naruse skladni dizajn limarije.

Sad da ne ispadne da cu totalno da pljunem na ovaj sajam: "kako danas sve polako ide u ku**c - dobro je kada se i ovako nesto odrzi". Sto se mene tice - bolje da sam pojeo pljesku za 100 kinte (crni luk, ljutenica i urnebes salata)

:)
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2009, 20:35:20 by WingsOfDesire »

Van mreže ivan grozni

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 02, 2009, 15:15:58 »
Ja bio jutros samo sto su otvorili  nema guzve lepo se prosetas  bilo je dozvoljeno da se u svaki model udje, lepo razgleda,hostese su lepe...Od boljih auta bio je izlozen jedino BMW serije7  i ispred hale X6  Mercedes imao par modela
Audi isto   .... pa sve u svemu ja sam ocekivao i manje posto se zna koliki je prostor na Cairu  ovo i nije tako lose
Sad mozda je drugacije u popodnevnim satima kad vise ljudi dodje pa nema mesta ni da se okrenes  zato bolje ko moze da ide ujutru
Jedino zivot prepun napora je vredan zivljenja

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 02, 2009, 15:21:21 »
Bolje da sam i ja isao jutros. Bilo je prepuno oko 15h. Klinci uglavnom. Mislim da su ispred izlozena dva BMW-jca mogla da se probaju u test voznji. Da sam se obrijao, naspavao i obukao ciste farmerke, mozda bi mi i dozvolili da se provozam. Onako kao klosar nisam hteo ni da pitam. Bio sam u fazonu - "a gde ovde ima da se kupe cvarci i kavurma. To me mene me interesuje"...
:)

@shkolski - jesi li i ti primetio semafor unutar hale? Peshacki mislim da je bio? Koja li mu je svrha?
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2009, 15:23:12 by WingsOfDesire »

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 02, 2009, 20:26:17 »
ovo je verovatno najbedniji sajam automobila na svetu :) prostor je premali, org. onako, ne mora da se ulazi, najbolje zezanje je na tojotinom standu, koji mozda ljudi i ne vide jer nema mape na ulazu niti ulaznici. ostalo klasika, sajamski popisti (za x6 oko 7.000e ) :) i kao se ne varam Srpska premijera skode yeti.

« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2009, 20:35:54 by Sephiroth »
Neon Genesis Evangelion

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 05, 2009, 13:36:09 »

Šteta što Niš nema veći prostor od Čaira za ovakve manifestacije .
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...