65 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Reorganizacija tema na forumu  (Pročitano 3740 puta)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Reorganizacija tema na forumu
« poslato: Septembar 18, 2009, 12:53:50 »
Ovako; nakon puno mozganja sproveo sam u delo redukciju bordova na forumu tako što ništa nije obrisano već sam određeni broj bordova pretvorio u podbordove. Rezultat: sve postojeće teme su i dalje tu; izbegnuto je mešanje postova spajanjem više različitih tema i mogu se lako tematski naći; nema mora da se skroluje forum tri dana da bi se video poslednji board. :) . Evo tema koje su postale podteme:

Naučna dostignuća, Ekonomija, Filozofija i religija, Istorija, Ekologija,  PC Games, Console Games, Playground, Ljubav, Porodica i deca, Zdravlje, Putovanja, Gastronomija, Kolekcionarstvo, Mediji.

Jedino sam "utopio" tri podtema : fudbal, košarka, tenis u board Sport.

Ljubav je prešla u Život i stil, Muzika je prešla u Kulturu, board Games je postao podtema u Tehnici, a satnica i najava za Svrljig je prešla u board Satnica i najave.

Nadam se da vas ovim izmenama nisam mnogo "poremetio", ništa nije "zacementirano", svaka vaša kritika ili sugestija je dobrodošla da forum učinimo što preglednijim i boljim  :uu:
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže alba

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
Odg: Reorganizacija tema na forumu
« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2009, 13:26:02 »
Meni je sve ovo logično i pitko.Nemam nikakav poseban predlog i opciju, a da oni nisu već izrečeni ili realizovani.Svaka čast na volji i strpljenju, ljudovi!  ;)  8-)

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
Odg: Reorganizacija tema na forumu
« Odgovor #2 poslato: Septembar 18, 2009, 13:28:35 »
Hvala alba  :rose1:
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...