72 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Bespatan hosting za iz.rs domene  (Pročitano 1710 puta)

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Bespatan hosting za iz.rs domene
« poslato: Septembar 17, 2009, 18:17:49 »
Domen sa nastavkom iz.rs mozete da otvorite besplatno i o tome je pisano u temi http://www.svrljig.net/forum/index.php?topic=1239.0 Da bi otvorili sopstveni sajt morate da imate i prostor na serveru ili hosting nalog kod nekog provajdera. Za besplatan hosting pogledajte http://forum.uzice.net/besplatni-iz-rs-domeni/besplatan-hosting-za-iz-rs-domene/ Covek poklanja 30 hosting naloga.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
Odg: Bespatan hosting za iz.rs domene
« Odgovor #1 poslato: Septembar 19, 2009, 22:06:48 »
freehostia.com i nema glava da boli ;) . Radi vec godinama.

bilo je vec na uzickom forumu par likova koji su davali hosting na par dana, i sa sve skriptama i bazama nestajali bez traga...

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #2 poslato: Septembar 20, 2009, 10:07:58 »
Nisam cuo za tu pricu, inace dobio sam hosting videcu da li je prevara.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #3 poslato: Septembar 20, 2009, 11:25:29 »

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
« Odgovor #4 poslato: Septembar 20, 2009, 12:52:33 »
Hehe procitah ceo topic, mada mi stvarno nije jasno zbog cega se lik onoliko trudio oko svih vas i onda samo nestao. Ne vidim poentu nije imao nikakvu dobit, a mogao je da ima da vam je posle 6 meseci ili godinu npr. rekao ne moze vise da bude besplatan sad morate da placate. Osim ako nije psiho koji voli da se igra ljudima :)

Ja sam ovo deljenje hostinga tako shvatio kao promociju novog hosting provajdera koji zeli da prikupi klijente i kad se naviknu da pocne da profitira. Sve drugo bi bilo nebulozno da se neko igra s ljudima i proverava da li mogu 2x da se upecaju i to na istom forumu :)

Van mreže Dare

• Moderator
  • Hyper-aktivan član
    • -> Кликни БРЗО !
« Odgovor #5 poslato: Septembar 20, 2009, 14:02:27 »
Tvoje razmisljanje je sasvim logicno i prirodno.
Sto se tice ovog lika, totalno se odrekao virtuelnog identiteta. Mejlovi mu ne rade, na MSN ga nikad nema, sajt ugasen, na forum ne dolazi....  Moguce da je bio neki amater, jer nikako nije uspeo da sredi sigurnosne propuste koje je imao na hostingu. Npr. postojao je zvanicni phpmyadmin, medjutim nesto je zezao, pa sam uploadovao svoj, I na moje zaprepascenje, sve baze koje su se nalazile na tom serveru su se pojavile k'o na dlanu. Ja, naravno, nisam ali svako je mogao na isti nacin da obori ceo server ;) sto se mozda i desilo