147 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Weekend Filozofiranje?!?  (Pročitano 7839 puta)

Van mreže funny!

• Novajlija
  • *
Weekend Filozofiranje?!?
« poslato: Septembar 01, 2007, 19:19:38 »
heretic me je podstakao na filozofku raspravu  ;D na drugom topiku, paaa rekoh "ajd da otvorim temu, da ne idemo u off topic"

Van mreže Bubica

• Novajlija
  • *
Re: Weekend Filozofiranje?!?
« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2007, 18:25:28 »
Sta samo vikend filozofiranje? Daj covece temu  >:( Ili ja da postavim temu pa da krenemo sa filozofiranjem???

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2007, 19:03:05 »
gruvaj bubice ako imash sta da kazes samo napred  ;D

Van mreže Bubica

• Novajlija
  • *
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2007, 21:02:41 »
Evo. Onda ovako!
Tema: Turbofolk u gradu
U podnaslovu: Umetnost ili promasaj

Van mreže funny!

• Novajlija
  • *
« Odgovor #4 poslato: Septembar 05, 2007, 18:23:40 »
Tema: Turbofolk u gradu
U podnaslovu: Umetnost ili promasaj
Ufff... Hehe... bravo Bubice
S obzirom kakvi narashtaji dolazi, pretvorice muzicki neukus (mislim na TurbEfolk) u umetnost. Ja iskreno ne vidim niti cujem ista u tom (mrsko mi da ga tako nazovem) muzickom pravcu. Cak i reci tih pesama da izdvojimo od muzike, opet je to jedan nevidjeni krsh i zao mi je sto masa njih pada na tu vrstu muzike. Neko ce reci:
- A vi ste kao posebni? Vi sto slusate tamo drekavce i ostale?
Ne, nismo mi posebni, samo imamo istancaniji muzicki ukus. Steta sto smo u manjini.

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #5 poslato: Septembar 06, 2007, 08:14:38 »
Ja sam apsolutno bez sluha i muzički ukus mi i nije izgradjen  :-[ ali kad krene tekst u kome dve drugarice dele momka ili onaj kad se hvali kako je zaboravila donji ves u nečijem stanu, pa sad sva srecna čeka da ga devojka tog momka pronađe, onda mi se  :'( . Mnogo klinaca to sluša, verovatno zato što za bolje nisu imali ni gde da čuju. TV im nudi Grand a roditelje baš briga jer i oni gledaju isti taj Grand. Strašno mi je kad čujem uz šta klinci rastu  >:(

Van mreže G-o-s-t

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #6 poslato: Septembar 06, 2007, 11:48:07 »
Žao  mi je (ili možda nije) što na ovu temu ne mogu nešto konkretno da napišem jer ne slušam ni turbo, ni folk... Ali misllim da je strašno što je toliko popularan i što tamo ima tolliko neukusa...
Život je čudo! Čak su moj profil kopirali na svrljig.com! Nisam znao da im toliko nedostajem!

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #7 poslato: Septembar 07, 2007, 11:12:27 »
.
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2010, 21:01:08 by WingsOfDesire »

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #8 poslato: Septembar 07, 2007, 12:45:51 »
jeste vaso al zamisli da gomila dece to sluša samo zato što nije čula za bolje! ja kad sam bio mali sam slušao dr.igija twinse bit sheet i ta sranja...jer nisam ni znao da od muzike postoji još nešto! A to je ozbiljan problem.

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #9 poslato: Septembar 07, 2007, 13:19:57 »
.
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2010, 20:59:12 by WingsOfDesire »

Van mreže vuteek

• Hyper-aktivan član
  • ~→╞α½╜╖♀»_[♫♪ your soul!!!
« Odgovor #10 poslato: Septembar 07, 2007, 14:59:24 »
Da da..neko se trudi vec sedam godina i pravio je sa nekim prijateljem zurke na koje niko nije dolazio ali nikad nisu odustali..i nadam se nece..i dan danas se te zurke odradjuju na veoma profesionalan nachin..nakad ima ljudi nekad ne..ali u poredjenju sa turbo-folk mestima mi smo nula...ali opet kazem..nikad necemo odustati..jer nemamo razloga..to radimo iz ljubavi..ne zbog para..a pravi ljudi to cene!!! Hvala vam!!
I only smoke weed when I need to,and I need to get some rest,I confess,I burnt a hole in the mattress,yes,yes,it was me,I plead guilty,and on the count of three I pull back the duvet,make my way to the refrigerator,one dry potato inside, no lie,not even bread,jam,when the light above my head went bam! I can't sleep, something's all over me,greasy, insomnia please release me,and let me dream about making mad love on the heath,tearing off tights with my teeth,but there's no relief,I'm wide awake in my kitchen,it's dark and I'm lonely,Oh, if I could only get some sleep,creeky noises make my skin creep,I need to get some sleep,I CANT GET NO SLEEP!!!

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #11 poslato: Septembar 07, 2007, 15:01:38 »
.
« Poslednja izmena: Novembar 17, 2010, 20:58:51 by WingsOfDesire »

Van mreže ghost_of_navigator

• Aktivan član
  • **
« Odgovor #12 poslato: Septembar 07, 2007, 15:24:00 »
Da da..neko se trudi vec sedam godina i pravio je sa nekim prijateljem zurke na koje niko nije dolazio ali nikad nisu odustali..i nadam se nece..i dan danas se te zurke odradjuju na veoma profesionalan nachin..nakad ima ljudi nekad ne..ali u poredjenju sa turbo-folk mestima mi smo nula...ali opet kazem..nikad necemo odustati..jer nemamo razloga..to radimo iz ljubavi..ne zbog para..a pravi ljudi to cene!!! Hvala vam!!
   To je duh, samo napred NO REMORSE NO RETREAT
In a world without walls and fences we need no windows and gates

Van mreže lunja

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Vredi li...uopste?
    • Lunjin kutak
« Odgovor #13 poslato: Septembar 07, 2007, 21:30:15 »
Cinjenica je da je to strasno, i cinjenica je da se to siri u neverovatnoj razmeri. Ali kako uticati na to, kada se i svaka iole dobra rock svirka u poslednjem satu svede na narodnjake?

Van mreže Lee

• Moderator
  • Legenda Svrljig.NET-a
« Odgovor #14 poslato: Septembar 07, 2007, 22:53:36 »
 Imala sam 21 godinu kad je sve to pocelo ali se jos zivo secam tog vremena. Prvo je poceo rat a onda smo izgubili veze sa svetom. Nekoliko godina niko nista nije snimao, bilo je tri kanala drzavne televizije na koje niko nista 'normalno' nije pustao i nekoliko privatnih koje su pustale ono sto narod trazi. A narod - ko narod, trazi samo hleba i igara. Za nekoliko meseci na svim mestima u gradu mogla se cuti samo turbo-folk muzika. I tako je poceo kraj.