NAJAVE I SATNICE > Niš
E-tvrdjava/Nisomnia/Čupa Memorial 09
<< < (6/9) > >>
Sephiroth:
prvo vece ulaz "dz" tjs uz flyer, za drugo i trece karta kosta 500 RSD i cetvrto vece ulaz uz flayer
Sale:
Ko ne može da ode (poput mene) evo solucije  ;)

Nikola Jovanovic:
Ovi ljudi jako, jako ozbiljno rade E-tvrdjavu. Svaka cast.
zarej:
Organizacioni tim BlogOpena 2009 vas poziva da nam link do svojih najboljih tekstova pošaljete na adresu blogopedija@e-tvrdjava.com.  Tekstovi, objavljeni na blogovima posle 05. 09. 2008.godine, mogu biti na srpskom, hrvatskom, makedonskom i bošnjačkom jeziku.

Tematika i forma su ostavljene vama na izbor pa od vas očekujemo priče, pesme, eseje, lične i dnevničke zapise kao i druge tekstove.

Jedan autor može konkurisati sa najviše dva teksta. U prijavi za konkurs, uz link prema objavljenom tekstu, treba navesti puno ime i prezime i/ili nick autora i kraću biografiju.

Ceo tekst na http://blogopen.eu/blog-open-09/konkurs-za-blogopediju-2009.html

Danas je poslednji dan za slanje blogova!!!
zarej:
Program FreeNetWorld festivala

3. September Opening of the FreeNetWorld International film festival

1.   Metamorphoses (fiction) Director: Aleksandar Popovski, Macedonia, main actor Sergej Trifunovic, music: Kiril Dzajkovski - 20:12 min.
2.   Svjetu se ne moze ugoditi (animation) Director: Nemanja Gavrilovic, Serbia – 4:10 min.
3.   Get your answers here (experimental) Director: Jonathan Powell, UK – 1min.
4.   Just before (documentary) Director: Maria Kelesidi, UK- 9:13
5.   Candy dream (experimental) Director: Julie Meitz, France -1:32 min.
6.   The Unplugged son (animation) Director: Milla Nybondas, Finland – 8:55 min.
7.   Crazy Hands (fiction) Director: Charlie Graley, England - 7:16 min.
8.   Antropomophos (experimental) Director: Allesandro Vitali, Italy – 7:29 min.
9.   The Legend of Geb and Nut (animation) Director: Laura Patta, UK – 5:15 min.
10.  Late, too late (fiction) Director: SiryaKin Taibi, France -17:06 min
11.  Atomic Groove (experimental) Director: Julie Meitz, France – 2:30 min.
12.  Who more speak, lies more (animation) Director: Natia Chelidzie, Gruzia – 1:11 min.
13.  La Sortie (documentary) Director: Chus Dominguez Sanchez, Spain- 10:34 min.

4. September Second day of the FreeNetWorld International film festival

1.   X (experimental) Director: Gabriele Agresta, Italy – 7:30 min.
2.   Tras los visillos (fiction) Director: Gregorio Muro and Raul Lopez, Spain – 16:52 min.
3.   Polymorphia (animation) Director: Lionel Caruano, France – 1:46 min.
4.   Dvadeset (fiction) Director: Sulejman Zatric, Serbia – 14:21 min.
5.   Isus te gleda (animation) Director: Nemanja Gavrilovic, Serbia – 1:44 min.
6.   Rooms (documentary) Director: Jacob Mendel, USA – 6:51 min.
7.   Obilan rucak (music video) Director: Miodrag Ignjatovic, band name: 5% kriticne mase, Serbia – 4:16
8.   Asamara (documentary) Director: Jon Garano and Raul Lopez, Spain – 9:30 min.
9.   Skafandr (flesh animation) Director: Alexander Timofeev, Russia – 2:59 min.
10. Devojacki bunar (fiction) Director: Marko Backovic, Serbia – 12:03 min.               

Retrospective of the Serbian Fantastic Film Festival

1.    Ubica sa maskom (fiction) Director: Nebojsa Nenadic, Serbia – 5 min.
2.    Ves (fiction) Director: Dunja Foljan, Serbia – 6 min.
3.    Casovnik (fiction) Director: Igor Stanojevic – 7 min.
4.    Zvezda tri (fiction) Director: Nebojsa Nenadic – 14 min

5. September Finale day of the FreeNetWorld International film festival

- The well known biology researcher of the Stara mountain in Serbia and  known filmmaker ,the author of the film which will open the last day of the FreeNetWorld festival: Jos samo tren (documentary) Director: Vladimir Manic – 20 min.

1.    Cotton candy (fiction) Director: Aritz Moreno, Spain – 11:25min.
2.    The tale of little puppet boy (animation) Director: Johannes Nyholm, Sweden – 18:26 min.
3.    Trifun Bombas (documentary) Director: Sladjan Stojanovic, Serbia – 11:42 min.
4.    After lie (music video) Director: Velibor Stanojevic and Miodrag Ignjatovic, band name: Styptic, Serbia – 4:30 min.
5.    So deep in your room (fiction) Director: Jacob Mendel, USA – 10:08 min.
6.    Stu (animated music video) Director: Alexander Timofeev, Russia – 1:36 min.
7.    Solitude (animation) Director: Mehrdad Sheikhan, Iran – 9:27 min
8.    Mamo (experimental) Director: Anders Weberg, Sweden -  2:30 min.
9.    The Last bus (fiction) Director: Maria Hengge, Germany – 11:03 min.
Navigacija
Indeks poruka
Sledeća strana
Prethodna strana

Idi na punu verziju