65 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: EXIT Fest 2009  (Pročitano 12002 puta)

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Odg: EXIT Fest 2009
« Odgovor #30 poslato: Jul 19, 2009, 17:42:05 »
e da kažem i ja neki reč..potpuno se slažem sa sephijem manji stejdževi su mnogo dobri bili ove godine i prava zebancija je tamo...grupa pandora na live stageu mi je posebno privukla pažnju na čelu sa loknastom pevačicom koja ume da animira publiku :) inače je bend iz novog sada. na main stage-ovima zoster, korn, prodigy...žao mi je što nisam gledao kraftwerk i moby-ja i naravno naj mi je krivo što nisam odgledao edit i ja ali te večeri sam se mnogo napio u kampu i nisam se popeo na tvrdjavu...a stop je half of the fun :D pošto sam ja jedini iz grupe koja je krenula išo s muškarcem u paru nisam ni očekivao brzi prolazak ali smo kod jagodine već pali u (: očaj :) nismo imali ni kap vode na 40C i stopirali smo tu nekih 3 sata...usput smo našli od neke bakice vodu ali stop nikako da krene i samo što smo hteli da se razdvajamo i svako svojim putem ustopiramo crveni reno4...i to je sad potpuno druga priča :) ali da kažem ukratko da nas je vozio sve do novog sada usput smo samo svratili do bg da ostavi ženu i krenuo je s nama na exit u povratku nas je vratio do niša i častio nas ručkom u kafani marijan :) ....

Van mreže andrej_kreap

• Novajlija
  • *
« Odgovor #31 poslato: Jul 19, 2009, 17:53:40 »
vidis Nemanja da Mare i nije toliki (: Ochaj :)
haah :uu:

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #32 poslato: Jul 19, 2009, 20:05:39 »
...ustopiramo crveni reno4...i to je sad potpuno druga priča :) ali da kažem ukratko da nas je vozio sve do novog sada usput smo samo svratili do bg da ostavi ženu i krenuo je s nama na exit u povratku nas je vratio do niša i častio nas ručkom u kafani marijan :) ....
Lele kure, pa toj ni ispričaj be.

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #33 poslato: Jul 23, 2009, 19:05:48 »
Osvoji ulaznicu za Exit 2010!

Imaš dobre fotke sa Exita 09? Postavi na MyExit.org svoje najbolje fotografije (najviše 5) sa ovogodišnjeg izdanja Exit festivala i budi jedan od tri dobitnika koji će prvi imati ulaznicu za Exit 2010!

Puno dobrih koncerata, puno vesele ekipe, novi kamp, sunce, kiša, susreti, blicevi... Sigurni smo da imate bar desetak fotografija koje o jubilarnom Exitu govore više od reči.

Registrujte se na MyExit.org i postavite svoje fotografije u galeriju "http://www.myexit.org/index.php?q=gallery&g2_itemId=64799 ". Kada to obavite, na mejl adresu webmaster@myexit.org pošaljite nam ime, prezime i link ka vašoj MyExit stranici.

Konkurs traje do 10. avgusta, kada ćemo objaviti imena dobitnika.

Najbolje fotografije će odabrati Exitov foto tim, a sve fotografije u galeriji "MyExit foto konkurs" možete komentarisati i tako nam pomoći da izaberemo pobednike.

Srećno!

Neon Genesis Evangelion

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #34 poslato: Jul 24, 2009, 07:29:56 »
Steta sto nam maznuse aparat na Exitu imali smo super fotke :(
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #35 poslato: Jul 24, 2009, 14:52:24 »
...ustopiramo crveni reno4...i to je sad potpuno druga priča :) ali da kažem ukratko da nas je vozio sve do novog sada usput smo samo svratili do bg da ostavi ženu i krenuo je s nama na exit u povratku nas je vratio do niša i častio nas ručkom u kafani marijan :) ....
to kad se vidimo ;)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #36 poslato: Jul 24, 2009, 15:47:23 »
to kad se vidimo ;)
Ahahahhh... Znaci, nije za širu javnos'... :P

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #37 poslato: Jul 30, 2009, 14:09:40 »
Slusao li je neko DJ Mitha-u 3. dana EXIT-a na @ MyExit stage?

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #38 poslato: Jul 30, 2009, 18:32:59 »
jok, ja nisam ni znao da nastupa

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #39 poslato: Jul 30, 2009, 21:41:24 »
Slusao li je neko DJ Mitha-u 3. dana EXIT-a na @ MyExit stage?

ja nisam, tog dana smo se sreli u gradu ali se nije pohvalio da nastupa :((
Neon Genesis Evangelion