62 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Budi i ti deo E-TVRDJAVE 09  (Pročitano 1325 puta)

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Budi i ti deo E-TVRDJAVE 09
« poslato: Jun 12, 2009, 20:08:36 »
Postovani prijatelji,
Ovog septembra E-TVRDJAVA FESTIVAL planira da ugosti 15 000 ljudi u svojim rovovima niske tvrdjave. Za ovako veliki dogadjaj potrebna nam je i vasa pomoc.

Budite i vi deo E-TVRDJAVE 09.
Steknite nova znanja i upoznajte nove prijatelje.

Postani volonter.
Prijavi se.

http://e-tvrdjava.com/cms/index.php?option=com_mad4joomla&jid=1&Itemid=43
Neon Genesis Evangelion

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
Odg: Budi i ti deo E-TVRDJAVE 09
« Odgovor #1 poslato: Jun 13, 2009, 09:29:11 »
Mogu da kažem da sam prijatno iznenađen što će se i ove godine održati e-tvrdjava. Prošle godine iako je program bio odličan posećenost na predavanjima je bila ispod očekivanog a znajući niško organizovanje plašio sam se da se neće uopšte organizovti ove godine. Sve u svemu prijavih se da volontiram i nadam se da će ove godine biti bolje marketinški propraćeno sve i da će posećenost biti mnogo veća.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Odg: Budi i ti deo E-TVRDJAVE 09
« Odgovor #2 poslato: Jun 13, 2009, 13:21:10 »
ta predavanja i ostalo su samo povod za zurku, koja je bila extra posecena, i sigurno je donela neki dinar :)) pa mene i ne cudi da se ponovo organizuje.
Neon Genesis Evangelion