52 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Daje se na znanje...  (Pročitano 9249 puta)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
Odg: Daje se na znanje...
« Odgovor #15 poslato: Septembar 29, 2009, 12:29:06 »
Wooohooo! Poblesavila posecenost u poslednje vreme. Samo gruvajte...

Van mreže bakidaki

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #16 poslato: Septembar 29, 2009, 12:35:15 »
Ima ima. Baš lijepo što ste poznati. :girllove: Znamo ko je iz Francuske :girllove:(veliki pozdrav za njih), Amer'ke, Austrije i Njemačke, sve su to naši gastarbajteri, a fino je i to što su i iz bivše Juge, a posebno mi je drago što ih ima dosta iz moje Bosne ( nadam se da su među njima i neki moji drugari ).

Pozdrav svima.

Van mreže geronimo

• Prelazi u legendu
  • NIKAD ROBOM
    • NIKAD ROBOM
« Odgovor #17 poslato: Septembar 29, 2009, 18:43:03 »
Keep groovin'  !!!  ;)
NIKAD ROBOM

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #18 poslato: Oktobar 08, 2009, 19:30:33 »
Korisnici koji su povezani preko Telekoma ne mogu pristupiti sajtu. Greska je kod Telekoma i ocekuje se da ce da bude sredjena u narednih 24/48 sati. Resenje: koristiti http://www.opendns.com
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže Heretic

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #19 poslato: Oktobar 08, 2009, 20:05:55 »
Zahvaljujem se Zareju na savetu, samo dzaba je ovo kad Telekomci ne mogu da vide forum.

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #20 poslato: Decembar 01, 2009, 11:50:34 »
Posećenost foruma za mesec novembar

13 363 poseta forumu (9 579 jedinstvenih posetilaca) za 40 948 otvorenih stranica foruma. Hvala svima !

:star:
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #21 poslato: Decembar 11, 2009, 17:54:49 »
Sto mu gromova  >:(, opet se forum katastrofalno sporo otvara večeras (spor je kao puž, gube se avatari, ikonice, smajliji...). Izvinjavamo se na tome ali zaista nije do nas, hosting nas opasno zeza veće neko vreme (došlo je do promene vlasnika istog i ne znam šta to rade pa da nam forum ovako mrči  :bm: ). Prijateljski forum www.gradnis.net je na istom hostingu i on ima iste probleme kao i mi...

Šta da vam kažem, pokušajte kasnije da se ulogujete, a mi ćemo da pokušamo da dobijemo objašnjenja od nadležnih. Hosting je plaćen i moraju da nam pruže kvalitetnu uslugu za to  >:(.
Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #22 poslato: Decembar 16, 2009, 01:02:00 »
Vraćeni su zimski smajliji pošto je pao sneg  ;)
 :smrz:  :sneg3:  :snesko2:  :snesko4:  :ilovewinter:  :sankanje:  :santa2:

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
    • Mega blog
« Odgovor #23 poslato: Januar 21, 2010, 19:06:54 »
Isti su uklonjeni jer su prošli novogodišnji praznici.

A danas veći deo dana forum nije bio dostupan zbog problema na serveru; izvinjavamo se zbog toga ali zaista nije do nas.