51 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: Supersize Me  (Pročitano 2014 puta)

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
Supersize Me
« poslato: April 24, 2009, 02:43:40 »

Odgledajte ceo dokumentarac na youtube, iz jednog dela ;)
SUPER SIZE ME

gledao sam ga jos pre par godina i onako zanimljiv je, znaci lik se 30 dana hrani samo fast food-om
Neon Genesis Evangelion

Van mreže stepski_vuk

• Novajlija
  • *
    • Tijana Dapčević Official Site
Re: Supersize Me
« Odgovor #1 poslato: April 25, 2009, 03:32:48 »
Ja sam ovo tek nedavno (pre par meseci) pogledala i svaka mu čast na hrabrosti da uništi sopstveni organizam kako bi fast-food Amerikancima pokazao koliko je štetno hraniti se u McDonald's-u i ostalim restoranima brze hrane kojih ima na tone, tamo.

Ja volim da odem u McDonald's na pomfrit, sladoled (šta god), ali to je jednom mesečno (i to ne svaki put)...znam da ne valja, ali eto, volim.
Mada, sarma mi mnogo bolje zvuči - uvek! :lol:

Van mreže Sephiroth

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #2 poslato: April 25, 2009, 03:54:41 »
Ja volim da odem u McDonald's na pomfrit, sladoled (šta god), ali to je jednom mesečno (i to ne svaki put)...znam da ne valja, ali eto, volim.

hmm... zasto ne valja??? ne prave sladoled i pomfrit od atomskog otpada :]]] a meso im je extra i koristi se samo cisto meso. sad zasto se covek ugojio??? pa najvise zbog secera, ne secam se tacno koliko ima u 1l coca cole (valjda oko 30gr), ali i u mnogim drugim proizvidima se nalazi secer. sad ne zelim da branim fast food "restorane" ali oni sigurno nisu krivi sto se ljudi goje.
Neon Genesis Evangelion

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #3 poslato: April 25, 2009, 04:03:13 »
da, sami su ljudi krivi što ne biraju hranu koja ne goji ;)

Van mreže stepski_vuk

• Novajlija
  • *
    • Tijana Dapčević Official Site
« Odgovor #4 poslato: April 25, 2009, 04:15:28 »
Ma, naravno da nisu krivi. Oni su samo ponudili, videli da to prolazi i to i koriste.
A sad što ljudi ne znaju da se kontrolišu... njihov problem.  :ppcorn:

Van mreže Sale

• Administrator
  • Ne silazi sa Foruma
  • Live in your world, play in ours.
    • Mega blog
« Odgovor #5 poslato: April 25, 2009, 14:46:51 »
lol, kakav film, nisam gledao do sada.

Lično i ja s vremena na vreme svratim u fast food, dva tri puta mesečno, da me "želja mine".

Za ljubitelje (i one druge) klope iz Mc Donald's-a evo linka gde mogu (na srpskom) dobiti, na interaktivan način podatke o tome kolike su njihove nutritivne dnevne potrebe i uporediti ih sa vrednostima "Mekovih" menija. Da bi izračunali vaš GDA treba kliknuti na "nastavi"  ;)

http://mcdonaldsmenu.info/nutrition/gda.jsp

Mega blog Blog koji prati novosti iz sveta filma, muzike, tv serija, interneta, softvera, video igara, stripova i još ponečeg...

Van mreže oVermind

• Moderator
  • Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #6 poslato: April 25, 2009, 15:08:13 »
jedina vredna stvar im je milk shake i kokakola, imam utisak da je pljeskavica velicine novcica od 20 din. u zivotu se nikad tamo nisam najeo a ne verujem da cu ikad :) ( nemam nikad tolko para da bih se tamo najeo ) a i kad imam potrosim ih pametnije ;)