73 gostiju, 0 korisnika

Poslednje poruke

Autor Tema: bezicni internet  (Pročitano 2466 puta)

Van mreže ivan grozni

• Hyper-aktivan član
bezicni internet
« poslato: Mart 04, 2009, 20:14:52 »
Jel neko zna koji provajderi bezicnog interneta pokrivaju teritoriju Svrljiga?
ja sam cuo samo za exe-net ali mozda radi jos koji
Jedino zivot prepun napora je vredan zivljenja

Van mreže Bomber

• Prelazi u legendu
  • House is Life
Re: bezicni internet
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2009, 20:16:09 »
Ni-Net i Medianis valjda...
MySpace     FaceBook     Mixography

Van mreže ceci-89

• Novajlija
  • *
« Odgovor #2 poslato: Mart 09, 2009, 23:07:57 »
Ni-Net je bezicni provajder i pokriva Svrljig
Mozes i sam da proveris na sajtu www.ninet.rs pa onda na mapu pokrivenosti.

Van mreže Miwosh

• Ne silazi sa Foruma
    • http://www.myspace.com/miwosh
« Odgovor #3 poslato: Mart 09, 2009, 23:45:12 »
Ne dao ti Bog Ivane da uzmesh slucajno NI - NET...ubedljivo najgori provajder ikada.
Od 30 dana u mesecu imash net 10 dana, plus ti konekcija puca svaki minut... Ljudi su neprofesionalni, neodgovorni, i verujte mi ne zelite da vam kao takvi budu provajder interneta.
I kao sto reche jedan zaposleni u Ninetu ,,Ovde se ne zna ko pije, a ko placa ''...
Meni je samo drago jer sam se od njih otkacio... i ne zelim da neko ima slicna iskustva...

Van mreže ivan grozni

• Hyper-aktivan član
« Odgovor #4 poslato: Mart 11, 2009, 17:56:54 »
Verovatno cu uzeti exe-net
znam par ljudi koji ga imaju i jako su zadovoljni uslugom

Jedino zivot prepun napora je vredan zivljenja

Van mreže ceci-89

• Novajlija
  • *
« Odgovor #5 poslato: Mart 14, 2009, 21:00:22 »
Ja koristim ni-net bezicni internet inace sam iz Predejana. Mogu da kazem da nije bas nesto dobar ali mi u Predejane nemamo bolji a to sto je reko Miwosh nije bas sve tacno, kod mene uopste ne nestaje signal. Kad sam uveo net jedno mesec dana je stvarno zezao a sad desi se da nestane jednom ili dva puta u mesec dana i to na 2 ili 3 sata.
Posteno da vam kazem i ja nisam zadovoljan ovim internetom ali u Predejane nije digitalna centrala da bih uveo adsl ili neki bolji bezicni net ali koliko ja znam nijedan drugi bezicni provajder ne pokriva Predejane da bih mogao da biram.
Veliki Pozdrav

Van mreže zarej

• Administrator
  • Veteran
  • lose programe iskljucicu trajno...
« Odgovor #6 poslato: Mart 15, 2009, 09:03:51 »
Sa ninetom uglavnom imaju problema svrljizani jer se predajnik na visegradu cesto kvari cim prsne kisica ili ne daj boze padne sneg svrljizani po 2-3 dana nemaju internet. Moja iskustva sa ninetom su da kad je dobar on stvarno dobro radi bolje od ADSL-a, ali ima dana kad zeza tj. kad je preopterecen i ima dana kada uopste ne radi(kada padne kisa :)). Slazem se sa Miwoshem da su neprofesionalni jer im treba 3 dana da srede kvar i bas ih briga sto ceo grad nema internet.
"Ne možes samo pitati korisnike šta je to što oni žele i onda se truditi da im to i daš. Dok ti to napraviš, oni će poželeti nešto drugo". (Inc Magazine, 1989.)

"Veoma je teško dizajnirati proizvod za određenu grupu. Često ljudi ne znaju šta žele dok im to ne pokažeš". (BusinessWeek, maj 1998.)

Van mreže WingsOfDesire

• Ne silazi sa Foruma
« Odgovor #7 poslato: Mart 15, 2009, 20:25:54 »
Onda ti ostaje Exenet kao wireless - ili da razmisliš o ADSL-u (Sezampro ili Telekom), pošto iznad imaš dva nezadovoljna Ninet korisnika...